New
Randenbroekerweg 103816 BJ AmersfoortComponistenbuurt-Noord
€ 1,225,000 k.k.
- 216 m²living area
- 588 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherUnieke vrijstaande jaren '30 woning op een royaal perceel van 588 m2
Description
Aan de fraaie Randenbroekerweg ligt deze unieke vrijstaande jaren '30 dwarskap-woning waarbij in 2001 een 2e huis is aangebouwd, op een royaal perceel van 588 m2. Met een zonnige tuin aan drie zijden, een vrijstaande stenen garage met zadeldak en een oprit voor meerdere auto's, biedt dit familiehuis zowel intern als buitenom enorm veel leefplezier mede dankzij de royale afmetingen (216 m2) en de speelse indeling met o.a. een heerlijke woonkeuken.
Daarbij komt dat de woning gunstig gelegen is aan een fraaie brede laan met groenstroken en bomen. Op loopafstand bevindt zich aan het eind van de straat het gezellige winkelcentrum Euterpeplein (met o.a. 2 supermarkten), de Amersfoortse binnenstad en zwembad Amerena. Ook de toegang naar de snelwegen ligt om de hoek. Op eigen terrein kunnen zeker 4 auto’s worden geparkeerd aan de voorzijde; de stenen garage is bereikbaar via de achterzijde / Bachweg. Door de grootte van het dubbele huis is het bij uitstek geschikt voor het uitoefenen van een ‘beroep aan huis’, mantelzorg of hobby. Kortom; genoeg redenen om snel een afspraak in te plannen met De Ruiter Makelaarshuis!
Indeling:
Entree, hal, trapopgang en toilet. L-vormige woonkamer met houtkachel (i.o.), erker en openslaande deuren naar de tuin. Aan de zuidzijde is in 2004 een grote open studeer- / werkkamer aangebouwd met veel daglicht, welke natuurlijk ook zeer geschikt is als speel-, muziek- of TV-hoek. Via dubbele deuren is de woonkamer verbonden met de nieuw aangebouwde woonkeuken. Wat opvalt is de enorme ruimte, het vele daglicht en de verbinding met de tuin via een glaspui en openslaande deuren. De keukenopstelling is voorzien van de nodige inbouwapparatuur en veel kastruimte. Daarnaast is er een extra zijdeur aanwezig, handig voor als je thuiskomt met de wekelijkse boodschappen. Alle vertrekken zijn voorzien van een lichte plavuizen vloer.
Vanuit de hal is ook een grote werk-/slaapkamer; welke is voorzien van openslaande tuindeuren aan de voorzijde en bijvoorbeeld ook gebruikt kan worden als praktijkruimte.
1e verdieping:
Overloop met gevelraam en toegang tot 2 ruime slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot een zonnig dakterras. De royale hoofdslaapkamer bevindt zich in het aangebouwde gedeelte en is voorzien van een hoog oplopend dak, een Frans balkon en dubbele deuren naar het dakterras. Met een trap bereik je een voorzolder met Veluxraam en aansluitend een ruime bergkamer. In het nieuwe gedeelte bevindt zich ook een grote luxe badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en een hangend toilet.
2e verdieping:
Royale open en geïsoleerde zolderetage met hoge nok, 2 grote dakramen en 2 originele gevelramen. Deze multifunctionele etage is voor meerdere doeleinden geschikt en kan eenvoudig opgedeeld worden in 2 slaapkamers. Doordat de oude schoorsteen is verwijderd is het dakvlak op het zuiden nu heel geschikt voor het plaatsen van zonnepanelen.
Bijzonderheden om te onthouden:
- energielabel C, met het plaatsen van zonnepanelen kan het label eenvoudig verbeterd worden
- de woning is nagenoeg volledig geïsoleerd en voorzien van dubbel glas
- gevelisolatie deels d.m.v. korrels
- Tonzon vloerisolatie in de woonkamer
- het 2e huis is aangebouwd in 2001 en volledig geïsoleerd
- perceelsgrootte 588 m2
- oprit geschikt voor 4 auto's
- vrijstaande stenen garage met zadeldak aan de achterzijde
- optimale zonligging: oost-zuid-west
- een heerlijk familiehuis met veel ruimte en een fijne tuin!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,225,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,671
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 216 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 22 m²
- Plot size
- 588 m²
- Volume in cubic meters
- 787 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT G 974
- Cadastral map
- Area
- 588 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Componistenbuurt-Noord
Amersfoort- Residents
- 2,035
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 4,855
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.