Soesterweg 1213812 AD AmersfoortGerrit van Stellingwerfstraat e.o.
€ 585,000 k.k.
- 125 m²living area
- 110 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Een kans om verliefd op te worden!
In het bruisende hart van Amersfoort, op een steenworp afstand van het Centraal Station, vind je deze charmante woning met dakopbouw, voor- én achtertuin. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor een royale leefkeuken is ontstaan – de ideale plek om samen te koken en te genieten.
De Soesterweg is een gezellige en levendige straat, met een mix van verschillende woningtypen: van vrijstaand tot rij- en hoekwoningen, gebouwd in diverse stijlen en periodes. Dit huis bevindt zich aan de kant van het station, waar je vooral huizen uit de vroege 20e eeuw vindt. Met een beetje liefde en creativiteit maak je hier een fantastisch thuis op een top locatie!
Binnenkomst en begane grond
Je stapt de woning binnen via een lange hal met meterkast en trapopgang. Vanuit de hal kom je direct in de lichte, ruime woonkamer met groot raam. Doordat de straat iets lager ligt, heb je een prettig uitzicht over de omgeving. De woning heeft een zonnige voortuin op het zuiden, waardoor je al vroeg op de dag van het zonnetje kunt genieten.
De woonkamer gaat vloeiend over in de royale open keuken, waar een schuifpui naar de tuin het buitenleven binnen brengt. De begane grond beschikt ook over een moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, toilet en wastafelmeubel – volledig compleet! Wil je de badkamer liever boven? Dat kan, waardoor de benedenverdieping bijvoorbeeld als bijkeuken kan dienen. De mogelijkheden zijn eindeloos!
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping vind je twee slaapkamers en een ruime was-/strijkruimte. De slaapkamer aan de voorzijde loopt over de hele breedte van het huis en is daardoor perfect als hoofdslaapkamer. De was-/strijkruimte is zo groot dat deze eenvoudig als extra slaapkamer gebruikt kan worden.
Tweede verdieping – een echte eyecatcher!
In 2020 is hier een prachtige verdieping gerealiseerd met een ruime ouderslaapkamer, eigen toilet en een schuifpui naar een schitterend dakterras. Vanaf het terras geniet je van een uniek uitzicht over het sfeervolle Soesterkwartier.
Tuin
De tuin is onderhoudsvriendelijk en volledig voorzien van sierbestrating. Met een loungeset of een luie stoel is het hier direct genieten van het buitenleven. Grenzend aan de woning vind je een berging met cv-opstelling en ruimte voor je fietsen, bereikbaar via het achterom.
Locatie
De ligging is fantastisch! Op loopafstand vind je het centrum, het NS-station, bioscoop en Eemplein. Voor kinderen is er een speelpark bij de Piet Mondriaanlaan en aan de westkant van de wijk ligt het recreatiegebied Birkhoven met bos, bosbad en Dierentuin. Kortom: voor ieder wat wils!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 585,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,680
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1901
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 110 m²
- Volume in cubic meters
- 431 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE 28 24a (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT D 2324
- Cadastral map
- Area
- 110 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 20 m² (5.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,313x
Viewed
30x
Saved
19-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





