Sold
Stephensonstraat 353817 JA AmersfoortLeusderkwartier-West
€ 950,000 k.k.
- 143 m²living area
- 297 m²plot size
- 5bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- June 3, 2025
- Date of sale
- June 16, 2025
- Term
- 13 days
Description
Welkom aan de Stephensonstraat 35 – een sfeervolle jaren '30 woning in het geliefde Leusderkwartier
Wat fijn dat u hier een kijkje neemt! Aan een karaktervolle laan in het gewilde Leusderkwartier in Amersfoort vindt u deze charmante twee-onder-een-kapwoning. De Stephensonstraat 35 ligt op een rustige plek ter hoogte van de Edisonstraat, in een buurt die bekend staat om haar authentieke jaren ’30 architectuur, brede trottoirs en fraaie groenstroken met volwassen bomen.
Hier woont u in een omgeving die rust uitstraalt, maar waar de levendigheid van de stad nooit ver weg is. Op loopafstand vindt u de gezellige Leusderweg met een breed aanbod aan winkels, speciaalzaken en delicatessenwinkels. Binnen enkele minuten fietsen bent u bovendien in het historische centrum van Amersfoort of op het Centraal Station. Ook natuurliefhebbers komen hier volledig aan hun trekken: de bossen rondom Amersfoort en het prachtige landgoed Den Treek bieden talloze mogelijkheden om te wandelen, fietsen of sporten.
Niet voor niets is het Leusderkwartier één van de meest geliefde wijken van Amersfoort. De sfeer is vriendelijk en ontspannen, en de woonkwaliteit is hier bijzonder hoog. Hier vindt u het beste van twee werelden: de rust van een woonwijk en de dynamiek van stad én natuur binnen handbereik. De huidige eigenaren wonen hier al meer dan 28 jaar – een prachtig bewijs van het woonplezier dat dit huis en deze plek te bieden hebben.
Indeling van de woning
Begane grond
Bij binnenkomst via de overdekte entree komt u in de ruime hal. Hier vindt u de meterkast, een garderoberuimte, een ruim toilet met fonteintje, en de trap naar de eerste verdieping. De woonkamer is royaal en aan de achterzijde uitgebouwd. Aan de voorzijde bevindt zich een sfeervolle erker met uitzicht op de Stephensonstraat. In het zitgedeelte zorgt een gezellige houtkachel met schouw voor extra warmte en sfeer.
Aan de achterzijde van de woning is het eetgedeelte gesitueerd, dat in directe verbinding staat met de serre. Deze serre is voorzien van prachtige glas-in-loodramen en openslaande deuren naar de tuin. Dankzij de grote raampartijen is dit een heerlijke, lichte leefruimte waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen.
De halfopen keuken ligt naast de woonkamer en is praktisch ingericht met onder meer een gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast en vriezer. Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken, met vaste kastenwand waarin ruimte voor de wasmachine en droger en een deur naar de tuin. Aangrenzend vindt u de ruime garage, die bovendien beschikt over een handige bergzolder.
Eerste verdieping
Op de overloop heeft u toegang tot drie slaapkamers en de trap naar de tweede verdieping. De slaapkamer aan de voorzijde is ruim en licht, en aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers, waarvan de grootste beschikt over een deur naar het balkon. De geheel betegelde badkamer is uitgerust met een douchecabine, een vrij hangend toilet en een dubbele wastafel met fraai badmeubel.
Tweede verdieping
Via een vaste trap komt u op de ruime zolderverdieping. Op de voorzolder vindt u een wastafel, de cv-installatie, bergruimte en een dakkapel die zorgt voor extra licht en ruimte. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt eveneens over een dakkapel en biedt veel opbergruimte.
Tuin
De tuin ligt als een groene oase rondom de woning. De achtertuin is heerlijk zonnig, gelegen op het westen, en biedt volop privacy dankzij de groene erfafscheidingen. U bereikt de tuin via de openslaande deuren in de woonkamer of via de bijkeuken. Een ruim terras nodigt uit tot lange avonden buiten, en achterin de tuin bevindt zich de oprit met afsluitbaar toegangshek.
Garage
De aangebouwde garage is ruim en voorzien van een bergzolder. U heeft direct toegang tot de garage vanuit de bijkeuken – wel zo praktisch!
Tot slot
Stephensonstraat 35 is een woning met karakter, ruimte en een fijne ligging. Of u nu houdt van stadse voorzieningen, het bos en de natuur, gezelligheid of rust: u vindt het hier allemaal. Kom gerust kijken – misschien wordt dit wel úw nieuwe thuis!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 950,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,643
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Plot size
- 297 m²
- Volume in cubic meters
- 548 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR C30 Cw5 (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT B 9038
- Cadastral map
- Area
- 297 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 107 m² (15.00 metre deep and 9.13 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,678x
Viewed
77x
Saved
3-6-2025
On Funda
Neighborhood

Leusderkwartier-West
Amersfoort- Residents
- 1,945
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 5,743
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




