New
Suzannapolder 33825 LP AmersfoortDamespolderbuurt
€ 915,000 k.k.
- 189 m²living area
- 327 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherHalf vrijstaand huis; toplocatie met 6 kamers, 2 badkamers, privacy
Description
Royale half vrijstaande woning op een top locatie in Amersfoort- Vathorst, die je echt even van binnen moet zien! l
Ruimte om te leven, groen om je heen en alles wat je dagelijks nodig hebt dichtbij. Suzannapolder 3 in Amersfoort combineert het allemaal. Deze moderne twee-onder-een-kapwoning uit 2006 biedt circa 190 m² woonoppervlakte op een ruim perceel van 327 m² en verrast vooral door de enorme hoeveelheid leefruimte.
Blikvanger is de circa 44 m² grote woonkamer met hoge ramen en maar liefst twee schuifpuien naar de tuin. Daarnaast beschik je over een heerlijke leefkeuken, vier slaapkamers, twee badkamers en een multifunctionele aanbouw. Buiten woon je minstens zo prettig: de diepe voor- en achtertuin bieden volop zon én schaduw, terwijl de authentieke houtwal aan de achterzijde voor groen en privacy zorgt. En wat dacht je van de geweldige overkapping (2022)?
Dit alles op loopafstand van winkelcentrum en station Amersfoort Vathorst.
Indeling
De iets verhoogde ligging geeft het huis direct een mooie, krachtige uitstraling. Via de zijentree kom je binnen in de hal met toiletruimte (2021) en toegang tot de verschillende vertrekken.
Zodra je de woonkamer binnenstapt, begrijp je waarom deze woning anders voelt dan veel andere tweekappers. Met circa 44 m² is de woonkamer opvallend groot, maar vooral de hoogte en de hoeveelheid glas bepalen hier de sfeer. Het hoge plafond versterkt het ruimtelijke karakter en de schuifpuien halen het daglicht en de tuin naar binnen.
Hier kun je echt verschillende leefplekken creëren zonder dat de verbinding verloren gaat: een comfortabele zithoek, een plek om te lezen of spelen en alle ruimte om familie en vrienden te ontvangen. De massief eiken vloer geeft het geheel warmte en vormt een mooi tegenwicht voor de moderne architectuur.
De woonkeuken ( 2016) van circa 20 m² is een volwaardige leefruimte op zichzelf. Er is alle plaats voor een grote eettafel, waardoor dit gemakkelijk de plek wordt waar de dag begint en eindigt. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur en via een eigen schuifpui stap je zo het zonnige terras aan de voorzijde op. Ontbijten met de deuren open zodra het weer het toelaat? Hier kan het.
Aansluitend ligt de praktische bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine en -droger en een buitendeur richting de carport.
Een bijzonder pluspunt is de in 2012 gerealiseerde aanbouw. Deze is volledig geïsoleerd en verwarmd en geeft het huis extra flexibiliteit. Er is onder andere een aparte werk-/logeerkamer gecreëerd. Daarmee leent dit gedeelte zich uitstekend voor thuiswerken, een praktijk- of hobbyruimte, logees of een speelplek voor de kinderen. Ook de aangrenzende berging van circa 20 m² biedt opvallend veel praktische ruimte.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers, waaronder de zeer ruime hoofdslaapkamer met kastenwand. Ook hier zorgt de eiken vloer voor een rustige en warme basis.
Naast de slaapkamers beschikt deze verdieping over een badkamer (2022) met vloerverwarming, inloopdouche, toilet en dubbele wastafel.
Door naar de tweede verdieping. Hier bevinden zich nog eens twee ruime slaapkamers. De combinatie van reguliere ramen en Velux-dakramen zorgt voor veel daglicht en door de op maat gemaakte kastenwanden over de totale breedte is praktische bergruimte aanwezig.
Ook is hier een fijne tweede badkamer (2021) met vloerverwarming, douche en wastafel.
Buitenruimte
Ook rondom het huis is ruimte een terugkerend thema. Zowel de voor- als achtertuin is circa tien meter diep, waardoor je op verschillende momenten van de dag kunt kiezen tussen zon en schaduw.
De achtertuin grenst aan een authentieke houtwal. Juist dat groen maakt deze plek bijzonder: je kijkt niet direct tegen achterliggende bebouwing aan en ervaart daardoor veel privacy. De tuin beschikt over drie terrassen, zodat er altijd wel een fijne plek is voor koffie in de zon, een lange lunch of een rustige zomeravond buiten.
Aan de voorzijde ligt nog een tweede terras en op eigen terrein kan er een auto onder de carport staan.
Ligging en omgeving
Suzannapolder ligt in Vathorst in Amersfoort, in een ruim opgezette woonomgeving waar groen, water en moderne architectuur elkaar afwisselen. De rustige ligging combineert hier opvallend goed met de bereikbaarheid.
Een belangrijk voordeel is dat zowel NS-station Amersfoort Vathorst als winkelcentrum Vathorst op loopafstand liggen. Voor dagelijkse boodschappen, winkels en horeca hoef je dus nauwelijks de auto te gebruiken. Ook basisscholen, middelbare scholen, kinderopvang, speelplekken en verschillende sportvoorzieningen bevinden zich in de wijk.
Wie graag buiten is, vindt in en rondom Vathorst volop wandel- en fietsmogelijkheden. Ook de Laak en het buitengebied richting Hooglanderveen en Hoevelaken zijn eenvoudig bereikbaar.
Met de fiets ben je bovendien relatief snel in de historische binnenstad van Amersfoort. Met de auto zorgen de nabijgelegen A1 en A28 voor goede verbindingen richting onder andere Utrecht, Amsterdam en Zwolle.
Zo woon je hier rustig en groen, zonder afstand te hoeven doen van de voorzieningen van de stad.
Bijzonderheden:
- Ruime voortuin met terras
- Diepe achtertuin met fantastische overkapping
- Carport
- Parkeergelegenheid voor twee auto's op eigen terrein
- Circa 190 m² woonoppervlakte
- Perceel van 327 m²
- Vier slaapkamers en extra werk-/logeerkamer
- Twee badkamers
- Multifunctionele aanbouw uit 2012, volledig geïsoleerd en verwarmd
- Dak; Onderhoudsarm vegetatiedak
- Achtertuin grenzend aan authentieke houtwal
- Veel privacy en groen uitzicht
- Station en winkelcentrum Vathorst op loopafstand
Suzannapolder 3 in Amersfoort is een huis voor wie niet wil kiezen tussen ruimte, groen en gemak. Binnen zorgen de grote woonkamer, vide, leefkeuken en flexibele aanbouw voor een woonprogramma dat zich gemakkelijk aanpast aan verschillende levensfasen. Buiten geven het royale perceel en de groene houtwal juist dat gevoel van rust en privacy dat je niet overal vindt.
Een fijne gezinswoning met veel mogelijkheden, op een plek waar je de auto verrassend vaak kunt laten staan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 915,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,841
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Shed roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 189 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- Plot size
- 327 m²
- Volume in cubic meters
- 674 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, shower, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- HOOGLAND B 4395
- Cadastral map
- Area
- 327 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in centre
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 121 m² (11.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Carport and built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
3-9-2026
On Funda
Neighborhood

Damespolderbuurt
Amersfoort- Residents
- 1,150
- Family with children
- 64%
- Avg. asking price / m²
- € 4,697
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



