Mennonietenbuurt 621427 BA AmstelhoekAmstelhoek
€ 365,000 k.k.€ 325,000 k.k.
- 57 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
NVM Open Huizen Dag
- Saturday, March 28 from 11:00 AM to 3:00 PM
Description
Mennonietenbuurt 62 te Amstelhoek
Heerlijk appartement aan de rivier De Amstel!
Dit heerlijk, lichte 2 kamer appartement met zonneterras is gelegen in het kleinschalige appartementencomplex "De Olymolen" aan de rivier De Amstel in Amstelhoek. Net over de brug bij Uithoorn. Vanuit het appartement en vanaf het zonneterras fraai zicht over het water en de langsvarende boten. Door de ligging aan de rand van Amstelhoek loopt u in no-time via de prinses Irenebrug over de Amstel naar het Amstelplein in Uithoorn. Hier treft u alle dagelijkse voorzieningen en diverse horecagelegenheden.
De indeling van het appartement is als volgt:
Entree, hal met opstelplaats c.v. ketel, meterkast, toilet met fontein en toegang tot de slaapkamer, badkamer en de woonkamer. De heerlijk lichte woonkamer biedt fraai zicht op rivier De Amstel. Een deur geeft toegang tot de tuin/terras. In de praktijk wordt dit eigenlijk de toegang van de woning. Dus zo vanaf de straat via de tuin naar de tuindeur van het appartement. De open keuken is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van inbouwapparatuur zoals een 4-pits gaskookplaat met rvs afzuigkap,
De badkamer is voorzien van een douche en een wastafel met meubel. ook is hier de opstelplaats voor de wasmachine. De slaapkamer heeft een rustige ligging aan de achterzijde van het appartement.
Omgeving
Dit appartement is gelegen in het pittoreske dorp Amstelhoek, op de grens van het dorp Uithoorn en het uitgestrekte polderlandschap van het Groene Hart. Door de ligging aan de rand van Amstelhoek loop je in no-time via de Prinses Irenebrug over de Amstel naar het Amstelplein in Uithoorn. Hier treft je alle dagelijkse voorzieningen. In het nabijgelegen winkelcentrum “Amstelplein”, kun je terecht voor je dagelijkse boodschappen en in het dorpscentrum vind je een gevarieerd aanbod van winkels, horecagelegenheden en een jachthaven. Ook heeft het dorp meerdere basis- en middelbare scholen, evenals meerdere sportclubs. Wat betreft natuur en groen, heb je hier ook niets te klagen! Je kunt hier ieder jaar getijde genieten van de mogelijkheden die deze groene woonomgeving te bieden heeft: ’s zomers kun je hier heerlijk zwemmen in de Amstel, ’s winters kun je– met een beetje geluk – ook idyllische schaatstochten maken en iedere dag kun je natuurlijk heerlijk wandelen langs het water en genieten van de voorbijtrekkende bootjes.
Autominuten
Amsterdamse Zuidas - 18min.
Amsterdam Centrum - 24min.
Stadshart Amstelveen - 18min.
Schiphol - 18min.
Utrecht Centrum - 30min.
Kenmerken:
Type woning: Appartement, benedenwoning
Bouwjaar: 1982
Woonoppervlakte: 57m²
Kamers: 2
Zonneterras: West
Energielabel: C
Bijzonderheden:
- Eigen (fietsen-)berging in de onderbouw
- kleinschalig appartementencomplex van 13 appartementen
- fantastisch uitzicht over de Amstel
- instapklaar, het appartement is zo te betrekken!
- gezonde VvE, bijdrage VvE per maand € 155,-.
U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij plannen de bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper en nemen voldoende de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren. Uiteraard kunt u hierbij uw eigen makelaar meenemen.
N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 365,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,702
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 155.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 57 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 179 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- MIJDRECHT A 5070
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 25 m² (5.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 155.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,820x
Viewed
20x
Saved
18-2-2026
On Funda
Neighborhood

Amstelhoek
Amstelhoek- Residents
- 970
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,894
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



