Sold
Mennonietenbuurt 1121427 BC AmstelhoekAmstelhoek
€ 612,000 k.k.
- 79 m²living area
- 139 m²plot size
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 5, 2025
- Date of sale
- October 24, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
Wonen aan het water met uitzicht op de Amstel, een droom die uitkomt!
Wonen in alle rust én met de stad binnen handbereik? In het charmante Amstelhoek staat nu deze unieke, vrijstaande woning, compleet verbouwd in 2016, instapklaar, modern en met een eigen aanlegsteiger voor je boot voor de deur.
Deze woning combineert comfort en een fenomenale ligging: rustig en groen, op een steenworp van het centrum van Uithoorn met alle voorzieningen. Of je nu richting Amsterdam, Haarlem, Hilversum of Utrecht wilt, je bent er zó. Een fijn, overzichtelijk en modern huis. Uniek door ligging, grootte en indeling, er is er maar één van.
De indeling van deze bijzondere woning is als volgt:
BEGANE GROND
Via het pad langs de zijkant bereik je de entree. In de hal vind je het toilet, een handige berging met de CV-installatie en een kastenwand met ruimte voor de wasmachine en de wasdroger. Aan de voorzijde bevindt zich een royale multifunctionele ruimte: perfect als slaapkamer, thuiskantoor of extra, inpandige berging. Aan de tuinzijde kom je in de uitgebouwde master-bedroom met badkamer en suite. Grote openslaande deuren verbinden deze ruimte direct met de zonnige achtertuin. De plavuizenvloer met vloerverwarming op de begane grond zorgt voor comfort, terwijl de houten vloer in de slaapkamer warmte en sfeer brengt. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche en een royaal wastafelmeubel met twee kranen.
EERSTE VERDIEPING
Bij binnenkomst op de eerste verdieping word je direct gegrepen door het licht en de hoogte. De puntvormige plafonds in het zadeldak met ramen rondom creëren een indrukwekkende, ruimtelijke beleving. Aan de voorzijde bevindt zich de woonkamer, en wat een uitzicht door het Franse balkon! Vanaf de bank kijk je zó uit over het water van de Amstel. Aan de achterzijde de moderne, open keuken met robuust betonnen aanrechtblad, vijfpits gasfornuis, grote oven, vaatwasser, koelkast en volop bergruimte. Hier kook je in stijl. De openslaande deuren aan deze zijde geven lekker veel daglicht.
TUIN
De achtertuin is gelegen op het zuiden en is voorzien van een hardhouten terras en een knusse overkapping/veranda achterin de tuin. Hier geniet je het hele jaar van het buitenleven. De achtertuin is via een poort aan de zijkant ook goed te bereiken. Aan de overkant van de weg: jouw eigen steiger met aanlegplaats en ruimte om ook nog heerlijk te kunnen zitten en genieten langs het water.
PLUSPUNTEN
+ Vrijstaande woning, compleet verbouwd naar nieuwbouwnorm in 2016
+ Woonkamer op de verdieping met panoramisch uitzicht over de Amstel
+ Eigen steiger met aanlegplaats voor een boot
+ Fijne achtertuin met terras en overkapping
+ Twee ruime (slaap-)kamers en luxe uitgevoerde badkamer en separaat toilet
+ Rustig gelegen, met de steden snel bereikbaar
Een buitenkans voor wie zoekt naar modern comfort op een unieke plek. Kom kijken, voel de sfeer – en laat je verleiden door het leven aan de Amstel.
Amstelhoek....rust, ruimte en de Amstel aan je voeten
Tussen de weilanden, waterwegen en karakteristieke dorpjes van de Randstad ligt dit charmante dorpje aan de rivier de Amstel biedt het beste van twee werelden: de rust van het buitenleven én de nabijheid van de stad.
Wat maakt wonen in Amstelhoek zo aantrekkelijk?
1. Leven aan het water.
De rivier de Amstel vormt het kloppend hart van het dorp. Of je nu houdt van varen, suppen, vissen of gewoon genieten van het uitzicht, waterliefhebbers voelen zich hier direct thuis.
2. Dichtbij alles, ver weg van de drukte.
Amstelhoek ligt ideaal: op korte afstand van Uithoorn en Mijdrecht voor winkels, scholen en sportverenigingen. Via de N201 ben je binnen no-time in Amsterdam, Haarlem, Hilversum of Schiphol. Maar thuis ervaar je vooral rust.
3. Groene omgeving.
Fietsers en wandelaars kunnen hier hun hart ophalen. De omliggende natuur biedt eindeloze routes langs het water, door weilanden en natuurgebieden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 612,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,747
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Plot size
- 139 m²
- Volume in cubic meters
- 302 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- MIJDRECHT A 3005
- Cadastral map
- Area
- 120 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MIJDRECHT A 5089
- Cadastral map
- Area
- 19 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, sheltered location and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 44 m² (8.70 metre deep and 5.00 metre wide)
Popularity
5,800x
Viewed
77x
Saved
5-9-2025
On Funda
Neighborhood

Amstelhoek
Amstelhoek- Residents
- 970
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,865
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.