Sold
Valreep 14-A1186 VZ AmstelveenGaljoenbuurt
€ 375,000 k.k.
- 67 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- January 11, 2025
- Date of sale
- January 29, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Een zeer aantrekkelijke en doelmatige 2-kamermaisonnette, gelegen op de 1e en 2e verdieping, met een eigen entree op straatniveau. De woning is goed onderhouden en beschikt over een lichte woonkamer met een luxe keuken aan de voorzijde. Daarnaast is er moderne badkamer met keurig sanitair. Het ruime terras, gelegen aan de voorzijde en gericht op het westen, biedt een fijne buitenruimte. Het appartement is verdeeld over twee woonlagen en heeft een gunstige ligging.
• Bouwjaar 1990
• Woonoppervlakte 67 m²
• Oplevering in overleg (voorkeur eind april/mei 2025).
Indeling:
Eerste verdieping:
Via de straat bereik je de voordeur (v.v. overkapping). Entree met garderobe, meterkast en trapopgang naar overloop van de eerste verdieping. Via de overloop met trapopgang naar de tweede verdieping, heb je toegang tot de badkamer en de woonkamer met open keuken. De badkamer is voorzien van vloerverwarming, een toilet, een badkamermeubel met wastafel en spiegel en een inloopdouche met thermostaatkraan.
De lichte woonkamer heeft aan de achterzijde twee brede raampartijen. Aan de voorzijde is de U-vormige keuken gesitueerd. De keuken beschikt over een vaatwasser (2024), afzuigkap, oven, magnetron, 5-pits gaskookplaat inclusief wok-brander, koel- en vriescombinatie.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Deze verdieping heeft aan de achterzijde een brede dakkapel (bouwjaar 2010) en aan de voorzijde een terras op het westen over de hele breedte van de woning. Je treft op deze verdieping één slaapkamer aan; een grote lichte slaapkamer die van de achterzijde naar de voorzijde van de verdieping loopt.
Bovendien bevindt zich op deze verdieping een technische ruimte en wasruimte voorzien van een c.v.-installatie (Nefit Topline 2012, bovendien altijd onderhouden) en de mechanische ventilatie.
Deze ruimte zou in de toekomst nog mogelijk omgebouwd kunnen worden tot werkkamer of (kinder) kamer.
Berging:
De woning beschikt over een stenen berging met elektra welke via een achterom bereikbaar is.
Parkeren:
Er is parkeergelegenheid (gratis) voor de deur en in de nabijheid van de woning.
Bijzonderheden:
• Goed onderhouden 2-kamermaisonnette met eigen opgang, lichte woonkamer en luxe open keuken
• Verdeeld over twee verdiepingen. Bovenste verdieping heeft een dakkapel en een ruim terras op het westen
• Keurig sanitair
• Elektrische rolluiken aan de volledige achterzijde van de woning
• Energielabel: C
• Goed functionerende en actieve VvE
• Voldoende parkeergelegenheid (voor de deur en in de nabijheid)
• Servicekosten € 121,29 per maand
• Rustig gelegen met alle dagelijkse voorzieningen, zoals winkels, kinderdagverblijf en scholen
• Voldoende sport- en recreatiemogelijkheden in de buurt
• Op loopafstand van bus- en tramhaltes
• Uitvalswegen prima bereikbaar
• Glasvezel aanwezig
• Volle eigendom
Omgeving:
De maisonnette ligt aan een rustige straat in de kindvriendelijke Galjoenbuurt, in de zuidoostelijke hoek van Amstelveen. De locatie combineert het beste van twee werelden: de rust en ruimte van de natuur, én het gemak van stedelijke voorzieningen.
Op korte afstand vind je veel groen zoals de prachtige weilanden en natuurgebieden rond de Amstel, ideaal voor lange wandelingen of fietstochten. Ook een golfterrein ligt vlakbij. Tegelijkertijd biedt de buurt alles wat je nodig hebt; winkelcentra 'Middenhoven' en 'Groenhof' met supermarkten, winkels en gezellige eetgelegenheden liggen beide in de nabijheid. Het grote overdekte winkelcentrum Stadshart Amstelveen is eenvoudig met de fiets te bereiken.
Voor gezinnen is deze buurt perfect: kinderopvang, basisscholen en middelbare scholen zijn allemaal op loop- of fietsafstand. Bovendien ligt de Internationale School van Amsterdam niet ver weg. Sportliefhebbers hebben volop keus, met nabijgelegen faciliteiten zoals voetbal-, hockey- en tennisclubs, én zwembad De Meerkamp. Ook de bereikbaarheid is uitstekend. Op loopafstand vind je haltes voor bus en tram, en met de auto ben je in enkele minuten op de A9, die aansluit op de A2 en A4. Schiphol ligt op slechts 20 minuten rijden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 121 per month
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,597
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Maisonnette
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 67 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 234 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Topline (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- AMSTELVEEN L 2927
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,866x
Viewed
52x
Saved
11-1-2025
On Funda
Neighborhood

Galjoenbuurt
Amstelveen- Residents
- 3,250
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 5,308
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




