Avercampstraat 241072 RB AmsterdamLizzy Ansinghbuurt
€ 450,000 k.k.
- 62 m²living area
- 2bedrooms
Description
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 4 6 6 9
Geniet van het stadsleven in dit charmante twee kamer appartement aan de Avercampstraat, midden in de populaire Amsterdamse Pijp. Het appartement met een woonoppervlakte van circa 62 m² is gelegen op de eerste verdieping en heeft een praktische indeling. De woning heeft een lichte woonkamer aan de straatzijde met een knus en zonnig gelegen balkon gesitueerd op het westen, ideaal voor de avondzon. Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich de ruime keuken , van waaruit je het terras aan de rustige achterzijde bereikt, welke grenst aan een groter gemeenschappelijk buitenterras. Verder heeft het huis de beschikking over een ruime slaapkamer, separaat een toilet en een badkamer met wastafel en douche. Een individuele (fietsen) in het souterrain van het gebouw maakt deze woning compleet.
Omgeving en bereikbaarheid:
De Avercampstraat is een centrale, rustige, leuke straat in een zeer levendige buurt in de populaire Pijp in Amsterdam. Het is gelegen in de nabijheid van de beroemde Albert Cuypmarkt en bij het gemoedelijke van der Helstplein. Binnen een paar minuten loop je naar het gezellige Sarphatipark of naar de winkelstraten de Ferdinand Bolstraat en de van Woustraat. De geweldige sfeer in deze wijk wordt mede getypeerd door grote de diversiteit aan leuke restaurantjes en cafeetjes. Tevens is het maar een klein stukje fietsen naar het hartje Centrum Amsterdam. Via de diverse uitvalswegen als de Wibautstraat, Valkenburgerstraat en de Gooiseweg worden de diversen snelwegen als de Ring A-10 en de A2, A4 en A9 snel bereikt. Daarnaast zijn er ook uitstekende openbaar vervoersvoorzieningen met de diverse tram- en buslijnen en de metro halte Ferdinand Bol op slechts een paar minuten lopen.
Indeling:
Entree via de begane grond met vanuit de centrale hal toegang tot de bergingen in het souterrain.
Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping. Bij binnenkomst kom je in de hal, van waaruit het toilet, de badkamer (voorzien van douche, wasbak en wasmachineaansluiting) en de inpandige berging bereikbaar zijn.
De woonkamer ligt aan de straatzijde en beschikt over een balkon op het westen. De dichte keuken is eenvoudig van uitvoering en biedt toegang tot het terras aan de achterzijde, waar ook het gemeenschappelijke terras is gelegen. De royale slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van het gebouw.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1986;
- Woonoppervlakte circa 62 m² (meetrapport aanwezig);
- Erfpacht, canon afgekocht tot en met 30-11-2036;
- Energielabel C;
- Vaste projectnotaris, Schut van Os in Amsterdam;
- Actieve Vereniging van Eigenaars, welke professioneel beheerd wordt door MVGM;
- Servicekosten appartement € 165,87 en de berging: € 9,99 per maand.
Wat u verder moet weten:
- Verkoper verkoopt de woning voor eigen gebruik (of gebruik door eerstegraads familielid), welke persoon daar zijn/haar hoofdverblijf gaat hebben;
- Verkoper verkoopt met anti-speculatiebeding (niet verhuren noch verkopen gedurende een periode van 2 jaar);
- Het betreft een voormalige huurwoning van de Alliantie;
- Niet-bewoning-, asbest en ouderdomsclausule van toepassing;
- Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor tot tekenen van de koopakte;
- Verkoper verkoopt niet aan een belegger of koper met meer onroerend goed op zijn naam;
- Oplevering per direct.
VOORRANGSREGELING DE ALLIANTIE
Als sociale huurder (bij de Alliantie of een andere corporatie) krijg je vaak voorrang op de koopwoningen en/of middensegment huurwoningen die wij aanbieden. Dit doen wij, omdat wij streven naar een passende woning voor zoveel mogelijk mensen. De woning die wordt achtergelaten kan dan weer aangeboden worden aan mensen die op de wachtlijst staan voor een betaalbare huurwoning. Zo krijgen meer mensen de kans om te wonen in een huis die past bij hun situatie.
Zijn er meerdere huurders die hebben geboden? Dan krijgt de huurder met het hoogste bod (in een bepaalde voorrangscategorie) voorrang. De voorrang is tot de uiterste inschrijfdatum bij een inschrijving geldig, voor deze woning geldt een uiterste inschrijfdatum van 29 december 2025 voor 12:00 uur.
Wil je aanspraak maken op de voorrang? Meld je dan aan voor de e-mail updates op de-alliantie.nl/ik-zoek geef je huidige woonsituatie op bij de bezichtigingsaanvraag en meld het bij het uitbrengen van je bod bij de makelaar. De voorrangsregeling vervalt bij een bod onder de vraagprijs. Let op; voorrang betekent dat we met u als eerste in gesprek zullen gaan. We verkopen de woning niet onder de getaxeerde marktwaarde, en deze kan hoger zijn dan de vraagprijs
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,258
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 62 m²
- Volume in cubic meters
- 201 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Not available
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR 107 (gas-fired from 2025, in ownership)
Cadastral data
- AMSTERDAM 42 V
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Paid until 01-12-2036
Exterior space
- Location
- In residential district
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
1,257x
Viewed
16x
Saved
12-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




