New
Baarsjesweg 270-41058 AD AmsterdamParamariboplein e.o.
€ 549,000 k.k.
- 73 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
LICHT EN RUIM 3-KAMER APPARTEMENT VAN CA. 73 M² MET TWEE BALKONS EN FANTASTISCH UITZICHT OVER HET WATER, GELEGEN OP EIGEN GROND AAN DE POPULAIRE BAARSJESWEG IN AMSTERDAM!
Een sfeervol en instapklaar appartement op de vierde verdieping, met twee ruime slaapkamers, een lichte woonkamer met haard en een prachtig vrij uitzicht over de Kostverlorenvaart. Hier woon je comfortabel, rustig én centraal, met alle voorzieningen binnen handbereik.
DE WONING
Via het gemeenschappelijke trappenhuis bereik je de entree van de woning op de vierde verdieping.
De hal vormt het centrale punt en geeft toegang tot alle vertrekken. Hier bevinden zich een separaat toilet met fonteintje en een praktische kast voor de wasmachine en droger.
Aan de achterzijde liggen twee goed bemeten slaapkamers. De kleinere slaapkamer beschikt over een inbouwkast en openslaande deuren naar het balkon op het westen, waar je heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon. De royale hoofdslaapkamer is voorzien van twee inbouwkasten en eveneens openslaande deuren naar het balkon.
De moderne keuken is compleet uitgerust met onder andere een 4-pits gasfornuis, oven en vaatwasser en biedt tevens toegang tot het balkon.
De nette badkamer is zowel vanuit de hal als vanuit de slaapkamer bereikbaar en beschikt over een douche en wastafel.
Aan de voorzijde bevindt zich de lichte en sfeervolle woonkamer. Dankzij de grote raampartijen en openslaande deuren naar het balkon geniet je hier van een prachtig, vrij uitzicht over het water van de Kostverlorenvaart. De woonkamer is voorzien van een gezellige houthaard en indirecte verlichting, wat zorgt voor een warme en uitnodigende sfeer.
Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon aan de voorzijde op, een heerlijke plek om te ontspannen met uitzicht over het water en de stad.
DE LIGGING
De Baarsjesweg is een levendige en geliefde locatie in Amsterdam-West, direct aan het water van de Kostverlorenvaart. In de directe omgeving vind je tal van gezellige cafés, restaurants en winkels, evenals het Erasmuspark en het Rembrandtpark.
Momenteel wordt de kademuur vernieuwd, waarna de kade opnieuw zal worden ingericht. Dit zorgt in de nabije toekomst voor een ruimere opzet en een groenere uitstraling met onder andere nieuwe bomen, wat de woonomgeving nog aantrekkelijker maakt.
De bereikbaarheid is uitstekend: met de fiets ben je binnen enkele minuten in de Jordaan of de binnenstad en ook het openbaar vervoer is goed geregeld. Met de auto ben je snel op de Ring A10.
HET ONDERHOUD
De woning is goed onderhouden en netjes afgewerkt. Dankzij de verzorgde keuken, badkamer en afwerking kan het appartement direct worden betrokken.
DE VERENIGING
De VvE is actief en er is een professionele administrateur. De servicekosten bedragen thans € 130,79 per maand.
DE GROND
De woning is gelegen op eigen grond, dus géén erfpacht!
BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlak ca. 73 m² (NEN2580 meetrapport beschikbaar);
- Twee slaapkamers;
- Twee balkons (voorzijde en achterzijde, westligging achterzijde);
- Prachtig vrij uitzicht over de Kostverlorenvaart;
- Lichte woonkamer met houthaard;
- Moderne keuken met inbouwapparatuur;
- Badkamer bereikbaar vanuit hal én slaapkamer;
- Berging op de begane grond van ca. 5 m² voorzien van elektra;
- Gelegen op eigen grond (geen erfpacht);
- Instapklaar appartement;
- Toplocatie in Amsterdam-West.
De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons met zorg samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan. Wij adviseren u en/of uw makelaar om contact met ons op te nemen bij interesse in deze woning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 549,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,521
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 130.79 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 238 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- SLOTEN NOORD-HOLLAND M 1702
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- SLOTEN NOORD-HOLLAND M 1702
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 130.79 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Paramariboplein e.o.
Amsterdam- Residents
- 3,775
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 8,331
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



