Eensgevonden (Bouwnr. 6)1103 AmsterdamE-buurt
€ 485,940 v.o.n.
- 98 m²living area
- 3bedrooms
Part of project CPO New Egeldonk, Amsterdam
Description
CPO BOUWGROEP NEW EGELDONK
Op de voormalige locatie van het Bijlmergebouw Egeldonk gaan wij een opwindend nieuw project realiseren. Met onze ideeën en plan zijn wij geselecteerd door de gemeente Amsterdam om hier het EERSTE project middels Collectief Particulier Opdrachtgeverschap New Egeldonk te realiseren in zuidoost!. We zullen als groep samenwerken om dit prachtige project te realiseren. Hierin worden we begeleid door LV Housing en NGA Architecten.
De CPO vorm geeft een aanzienlijke mate van zeggenschap over het gebouw; uitstraling, invulling gemeenschappelijke ruimten en invulling dakterrassen. Daarnaast zijn de woningen compleet vrij in te delen. Ieder bouwgroeplid zal samen met de architect een uniek woningindeling ontwerpen!
Op deze schitterende locatie hebben we plannen om ongeveer 20 woningen te bouwen, groottes variëren van 55 m2 tot maar liefst 166 m2. Elk met volledige vrijheid in te delen. Of je nu droomt van een speciale thuiswerkplek, groot balkon of een eigen thuisatelier, de mogelijkheden zijn eindeloos. Op de begane grond komt een ruime gemeenschappelijke ruimte, die fungeert als een verlengstuk van onze woningen en een commerciële ruimte die verhuurd zal worden.
LOCATIE:
Ter plaatse van het vroegere Egeldonk gebouw komt een groene en autoluwe woonbuurt. Een groot deel van de woningen is bedoeld voor starters en mensen met een middeninkomen. Er komen in totaal 550 woningen: 120 sociale huurwoningen, 274 middeldure huur- en koopwoningen en 138 duurdere woningen. Het wordt een duurzame woonwijk met een groene en natuurlijke inrichting. In de omgeving komen fruitbomen, eetbare planten, een buurtmoestuin en een grasveld met bloemen. Hierdoor ontstaat een aangename fietsroute van Holland Park naar winkelcentrum Ganzenpoort en de Bijlmerweide. Er komen verschillende plekken om te spelen en te ontspannen.
Het project ligt in de E-buurt Oost, aan de rand van de Bijlmer in de oksel van de Daalwijkdreef en Elswijkdreef, ten zuiden van Diemen. De E-buurt Oost ligt centraal en in nabijheid van metro, bus, voet- en fietspaden, en wordt ingericht als autoluwe wijk. E-buurt is een kinderrijke buurt waar bewoners zeer tevreden zijn over de leefomgeving en woonkwaliteit. Het winkelcentrum Ganzenpoort ligt op loopafstand, metrostation Verrijn Stuartweg en Ganzenhoef liggen eveneens in de directe nabijheid, binnen 20 min ben je op Amsterdam Centraal.
PRIJZEN & FINANCIERING:
Financiering start zodra de bouwgroepleden de koop-aanneemovereenkomst hebben. Dit gebeurt nadat de erfpachtgrond is overgedragen en een definitieve omgevingsvergunning is verkregen. De kosten in de aanloopfase omvatten o.a. grondonderzoek, de eerste erfpachtbetaling aan de gemeente, en architect kosten. Elk lid draagt € 25.000,- bij gedurende het ontwikkelingsproces om in deze kosten te voorzien. Daarnaast wordt bij toetreding van de bouwgroep verwacht dat het toetredende bouwgroep lid € 1.000,- contributie betaalt, dit als commitment jegens de bouwgroep.
De zelfbouwkavel wordt in erfpacht uitgegeven aan de bouwgroep en na de splitsing van de appartementen, is er de mogelijkheid de erfpacht af te kopen of zal er een jaarlijks canon bedrag worden vastgesteld.
Afkoop erfpacht bedraagt € 115.836,00, jaarlijks canonbedrag bedraagt € 2.768,48 (let op!; bedragen zijn indicatief. Deze kunnen nog wijzigen na ontvangst van de definitieve erfpachtaanbieding).
Onze woningen worden casco opgeleverd, wat u de vrijheid geeft om de afwerking naar eigen smaak te voltooien. Reken voor de afwerking op een gemiddelde kostprijs van € 800 tot € 1.600 per m2, wat meegefinancierd kan worden in uw hypotheek. Parkeerplaatsen zijn beschikbaar voor € 25.000,- per stuk.
DUURZAAMHEID:
De ambitie is om zeer duurzame woningen te realiseren, waarbij woningen energieneutraal zijn. Ook natuurinclusiviteit en groen zijn belangrijke thema’s. Slimme groenvoorzieningen in de stad kunnen de gevolgen van extreem weer (droogte/ hitte en hevige regenval) dempen en zijn bovendien goed voor flora en fauna.
SAMENWERKING MET ING:
Met grote trots kondigen wij onze samenwerking aan met ING bank als een belangrijke partner voor ons nieuwbouwproject. Deze samenwerking brengt tal van voordelen met zich mee voor onze bouwgroepleden, waardoor het realiseren van hun droomwoning nog aantrekkelijker en haalbaarder wordt.
Onze samenwerking met ING is een belangrijke stap vooruit in het bieden van uitgebreide financiële ondersteuning en gunstige voorwaarden voor onze bouwgroepleden. Samen met ING zorgen we ervoor dat het proces van het bouwen van uw droomhuis niet alleen haalbaar, maar ook financieel voordelig is.
PLANNING:
De bouwgroep heeft een aannemer geselecteerd voor de realisatie van het project, wij zullen in april de vergunning indienen.
Naar verwachting start de bouw in het derde kwartaal van 2025 , de verwachte oplevering is in het vierde kwartaal van 2026.
In New Egeldonk streven we ernaar niet alleen individuele woningen te creëren, maar ook een gemeenschap te bouwen die gedijt op diversiteit, creativiteit en samenwerking. Samen maken we van deze plek niet alleen een huis, maar een thuis voor de toekomst. Kom en bouw met ons mee aan de stralende toekomst van New Egeldonk!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 485,940 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,959
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 98 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 265 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and solar panels
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
3,504x
Viewed
66x
Saved
31-5-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




