Faas Wilkesstraat 2231095 MD AmsterdamSportheldenbuurt
€ 420,000 k.k.
- 51 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Eye-catcherLuxe gemeubileerd 2-kamerappartement van circa 51 m² met balkon!
Description
Modern en efficiënt ingedeeld tweekamer appartement van ca. 51 m² met een heerlijk balkon van ca. 9 m² en energielabel A, gelegen op een aantrekkelijke locatie in de populaire Sportheldenbuurt. Deze woning biedt een comfortabele woonomgeving met een praktische indeling, fijne lichtinval en een prettige buitenruimte, ideaal voor starters, singles of stellen die op zoek zijn naar een instapklaar appartement.
Dit prachtig appartement is gelegen in de Sportheldenbuurt, gelegen tussen de Indische Buurt en IJburg en heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een populaire, moderne woonwijk waar wonen, werken en sporten perfect samenkomen.
De wijk staat bekend om haar sportieve karakter dankzij de Urban Sport Zone met onder andere de grootste openluchtskatebaan van Nederland, padelbanen, een atletiekbaan en diverse sportvelden op loopafstand. Ook op culinair gebied heeft de buurt veel te bieden met hotspots zoals Bluey’s Coffee, Bar Baggerbeest en Kaap Amsterdam. Voor de dagelijkse boodschappen bevindt de Albert Heijn zich op enkele minuten lopen en ook Landmarkt is eenvoudig bereikbaar.
Een bijzondere ontwikkeling in de wijk is de herontwikkeling van de drie iconische silo’s. Deze industriële blikvangers worden getransformeerd tot een levendige hotspot met onder meer horeca, kantoren, een gym, bioscoop en een publiek toegankelijk panoramapark.
De bereikbaarheid is uitstekend. Met tramlijn 26 ben je binnen circa 10 minuten op Amsterdam Centraal Station. Daarnaast zijn er diverse busverbindingen richting onder andere Amsterdam Noord en Amstelstation. Met de auto bereik je binnen enkele minuten de A10, A1, A2 en A8. Ook met de fiets ben je snel in de Indische Buurt of bij winkelcentrum Brazilië.
INDELING
BEGANE GROND
Gemeenschappelijke entree, bellenplateaus, trappenhuis, lift naar de verdiepingen.
1e VERDIEPING
Entree, hal met toegang tot de vertrekken. Meterkast en modern toilet met fontein.
Vanuit de hal heeft u toegang tot de ruime en lichte woonkamer voorzien van een moderne open keuken voorzien van diverse inbouw apparatuur te weten, koelkast met vriesvak, combimagnetron, afzuigkap, 4 pits inductie kookplaats en een vaatwasser.
De woonkamer is voorzien van netjes afgewerkte wanden en een mooie vloer, grote ramen en een schuifpui wat voor veel lichtinval zorgt en vanuit de woonkamer is er toegang tot het ruime balkon van ca. 9m², een fijne plek om buiten te zitten, te ontspannen of te genieten van een kop koffie in de buitenlucht.
De woning beschikt over een goed in te delen slaapkamer met frans balkon en een praktische badkamer.
Kortom:
Een comfortabel en praktisch appartement met balkon op een leuke locatie in Amsterdam.
VVE
Het appartement is onderdeel van vereniging 'VVE Terrazza' en bestaat uit appartementsrechten (122), bergingen, commerciële ruimten en parkeerplaatsen in de kelder. De vereniging wordt professioneel beheerd door Stedeplan, is actief en er is een meerjaren-onderhoudsplan aanwezig. De servicekosten voor het appartement bedragen € 93,75 per maand.
EIGENDOMSSITUATIE
De woning is gelegen op gemeentelijke erfpachtgrond.
BIJZONDERHEDEN:
- Woonoppervlakte 51m² | inhoud 175 m³
- Gelegen in de populaire Sportheldenbuurt;
- Heerlijk balkon van ca. 9,07 m²;
- Energiezuinig, gasloos appartement met energielabel A;
- Gezonde en actieve VVe servicekosten € 93,75 per maand;
- Gelegen op een prettige locatie met voorzieningen in de nabije omgeving;
- Oplevering in overleg, kan snel!
Hebben wij u interesse gewekt? Neem dan gerust contact met ons op om een bezichtiging te plannen.
*Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Geen aansprakelijkheid wordt aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, of de consequenties daarvan. Alle maten en afmetingen zijn indicatief.*
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 420,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,235
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 93.75 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 2011-2020
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 51 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 175 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Cadastral data
- AMSTERDAM K 10915
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
Exterior space
- Location
- Along waterway and in residential district
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 93.75 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,747x
Viewed
42x
Saved
2-5-2026
On Funda
Neighborhood

Sportheldenbuurt
Amsterdam- Residents
- 4,590
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 7,071
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?