Under offer
Graafschapstraat 15-H1079 PE AmsterdamVeluwebuurt
€ 580,000 k.k.
- 70 m²living area
- 3bedrooms
Description
GRAAFSCHAP No. 15 | Een licht 4-kamer appartement van circa 70 m² gelegen in de zeer geliefde Rivierenbuurt op eeuwigdurend afgekochte erfpachtgrond van de Gemeente Amsterdam. Het appartement is gelegen op de parterre in het midden van het bouwblok. De woning beschikt over een riante woonkamer met open keuken, wasruimte, drie slaapkamers, een badkamer en separaat toilet. De woning is zeer courant ingedeeld en mede door de grote raampartijen zeer licht van karakter. Tevens beschikt het appartement over twee balkons gesitueerd op het oosten en westen. In de onderbouw is er een ruime berging van circa 7 m² te vinden. Via de berging kan eveneens de groene gemeenschappelijke binnentuin bereikt worden.
De volledige woonbeleving is te ervaren op onze website of download ons magazine. *See English translation below *
Rondleiding
De ruime hal biedt toegang tot alle vertrekken. Riante woonkamer met open keuken is mede door de plafondhoogte in combinatie met de grote raampartijen erg licht van karakter, drie slaapkamers, een badkamer voorzien van douche en wastafelmeubel, separaat toilet en twee balkons.
In de onderbouw is er een separate berging van circa 7 m² en via deze ruimte toegang tot de gemeenschappelijke binnentuin.
Buurtgids
De Graafschapstraat is gelegen in de Veluwebuurt, dat onderdeel uitmaakt van de zeer geliefde Rivierenbuurt. Meerdere straten in deze buurt werden vernoemd naar Nederlandse streken. Architect J.F. Berghoef heeft na de Tweede Wereldoorlog de Airey-woningen ontworpen en in 1951/1952 gebouwd. Het appartement is gelegen in een onderdeel van het complex Amstelhof, dat in 2014 tot gemeentelijk monument is verklaard.
Door de jaren heen zijn de Maasstraat en de Scheldestraat uitgegroeid tot het centrum van de wijk. Vooral de nautische brasserie Vis aan de Schelde trekt culinaire liefhebbers van binnen en buiten de stad aan. Hetzelfde geldt voor ijssalons Venetië en Pisa IJs, die elk jaar met het ontluiken van de lente hun deuren weer openen. Theaterfestival De Parade strijkt iedere zomer neer in het Martin Luther Kingpark; de groene achtertuin van de buurt met uitzicht over de Amstel. Daarnaast zijn ook het Beatrix- en Amstelpark op enkele wandelminuten afstand te bereiken.
Bij de presentatie van deze woning op onze website, hebben we de leukste hotspots in de buurt verzameld.
Bijzonderheden
• Gebruiksoppervlakte wonen circa 70 m²
• Twee balkons gelegen op het oosten en westen van circa 5 m²
• In 2022/2023 nieuwe kozijnen met dubbele beglazing geplaatst in het gehele complex
• Eeuwigdurend afgekochte erfpachtgrond van de Gemeente Amsterdam
• VvE wordt professioneel beheert door Sturm en de Neeve
• Servicekosten VvE € 137,80,- per maand
• Voorschot stookkosten € 150,- per maand
• Separate berging in de onderbouw van circa 7 m²
• Gemeentelijk monument
• Gemeenschappelijke binnentuin
• Oplevering kan snel
• Projectnotaris Hartman LMH
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn slechts indicatief.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 580,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,286
- Status
- Under offer
- VVE (Owners Association) contribution
- € 137.85 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (bel-etage)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1952
- Specific
- Listed building (national monument) and monumental building
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 229 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- AMSTERDAM V 12497
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 137.85 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,500x
Viewed
89x
Saved
14-1-2026
On Funda
Neighborhood

Veluwebuurt
Amsterdam- Residents
- 1,290
- Family with children
- 18%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




