Sold
Olof Palmeplein 401025 WS AmsterdamBuikslotermeerplein
€ 350,000 k.k.
- 57 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 18, 2025
- Date of sale
- August 22, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 1 8 4 9
Op de begane grond van dit appartementencomplex aan de rand van winkelcentrum Boven 't Y in Amsterdam-Noord bieden wij dit fijne twee kamer appartement met tuin aan!
Het appartement heeft een woonoppervlakte van ca. 57m² en heeft een een zeer ruime tuin van ca. 77m². Het huis beschikt over een lichte woonkamer met aansluitend de keuken, een ruime slaapkamer en een badkamer met wastafel, douche en separaat toilet. Daarnaast is er op de begane grond nog een separate berging beschikbaar voor extra opbergruimte.
De woning is gelegen op erfpacht, waarvan de canon is afgekocht tot 31-08-2037. De vereniging van eigenaren wordt professioneel en actief beheerd door Pro VvE Beheer.
Omgeving:
De ligging is ideaal te noemen. Aan de rand van winkelcentrum "Boven 't Y" aan het Buikslotermeerplein, waar alle verschillende voorzieningen en winkels te vinden zijn. Tevens zijn er diverse horeca gelegenheden, een bioscoop en diverse sportfaciliteiten zoals fitness, voetbal en tennis nabij. Op loopafstand bevinden zich diverse busverbindingen (geheel Amsterdam en streekvervoer) en de eerste halte van de Noord Zuid lijn. De bereikbaarheid van het appartement is zeer goed via zowel de fiets, bus of metro als auto (Ring A-10).
Indeling:
Begane grond:
Entree; keuken aan de voorzijde voorzien van standaard keukenblok en badkamer voorzien van wastafel en douche; achterzijde woonkamer met toegang tot de tuin en slaapkamer.
Separate berging.
Bijzonderheden:
o Bouwjaar 1987;
o Woonoppervlakte circa 57m² (meetrapport aanwezig);
o Tuin circa 77m²;
o Energielabel C;
o Erfpacht, canon afgekocht tot en met 31-08-2037;
o Vaste projectnotaris; Lubbers en Dijk notarissen in Amsterdam;
o Actieve VvE welke professioneel beheerd wordt door Pro VvE Beheer;
o Servicekosten van € 149,10 per maand voor het appartement en de berging (begroting 2025).
Wat u verder moet weten:
- Verkoper verkoopt de woning voor eigen gebruik (of gebruik door eerstegraads familielid), welke persoon daar zijn/haar hoofdverblijf gaat hebben;
- Verkoper verkoopt met anti-speculatiebeding (niet verhuren noch verkopen gedurende een periode van 02 jaar);
- Het betreft een voormalige huurwoning van de Alliantie;
- Niet bewoning-, asbest en ouderdomsclausule van toepassing;
- Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor tot tekenen van de koopakte;
- Verkoper verkoopt niet aan een belegger of koper met meer onroerend goed op zijn naam;
- Oplevering per direct.
VOORRANGSREGELING DE ALLIANTIE
Als sociale huurder (bij de Alliantie of een andere corporatie) krijg je vaak voorrang op de koopwoningen en/of middensegment huurwoningen die wij aanbieden. Dit doen wij, omdat wij streven naar een passende woning voor zoveel mogelijk mensen. De woning die wordt achtergelaten kan dan weer aangeboden worden aan mensen die op de wachtlijst staan voor een betaalbare huurwoning. Zo krijgen meer mensen de kans om te wonen in een huis die past bij hun situatie.
Zijn er meerdere huurders die hebben geboden? Dan krijgt de huurder met het hoogste bod (in een bepaalde voorrangscategorie) voorrang. De voorrang is tot de uiterste inschrijfdatum bij inschrijving geldig. De voorrang is tot de uiterste inschrijfdatum bij een inschrijving geldig, voor deze woning geldt een uiterste inschrijfdatum van 4 augustus voor 12:00 uur.
Wil je aanspraak maken op de voorrang? Meld je dan aan voor de e-mail updates op de-alliantie.nl/ik-zoek, geef je huidige woonsituatie op bij de bezichtigingsaanvraag en meld het bij het uitbrengen van je bod bij de makelaar. De voorrangsregeling vervalt bij een bod onder de vraagprijs. Let op; voorrang betekent dat we met u als eerste in gesprek zullen gaan. We verkopen de woning niet onder de getaxeerde marktwaarde, en deze kan hoger zijn dan de vraagprijs.
Benieuwd naar de complete voorrangsregeling? Kijk op de-alliantie.nl/ik-zoek/voorrang-huurders - en zie direct wat de voorrangsregeling voor jou betekent.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,140
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 149.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 57 m²
- Volume in cubic meters
- 207 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- C
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 149.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,527x
Viewed
42x
Saved
18-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




