Sold under reservation
Korte Keizersstraat 13-A1011 GG AmsterdamNieuwmarkt
€ 749,000 k.k.
- 91 m²living area
- 22 m²plot size
- 4bedrooms
Description
Fantastische kans voor zowel eigen bewoning als investering of een combinatie daarvan!
Geheel woonhuis (bruto vloeroppervlak 168m2) op eigen grond, bestaande uit 4 zelfstandige appartementen (6 verdiepingen); een appartement op de begane grond en souterrain met daarboven 3 appartementen. Alle woningen hebben een eigen opgang. Het pand is gelegen aan de Korte Keizersstraat 13, op steenworp afstand van de Nieuwmarkt.
Indeling:
13D:
- Begane grond, appartement met souterrain en eigen entree een badkamer met wc, wastafel en douche, in het souterrain bevindt zich de slaapkamer.
13A:
- Eerste verdieping, lichte open woonverdieping met keuken eigen badkamer met douche en wc.
13B:
- Tweede verdieping, lichte woonverdieping met open keuken, badkamer voorzien van douche en wc.
13C
- Derde verdieping, lichte woonruimte met keuken en badkamer voorzien van douche en wc.
- Vierde verdieping, wasruimte/keuken, slaapkamer en vliering met stahoogte.
Ligging & Bereikbaarheid
Het pand ligt op een uitstekende locatie in het bruisende centrum van de stad, tussen de Nieuwmarkt en het Waterlooplein. In de nabije omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals winkels, horeca, supermarkten en sportfaciliteiten.
De bereikbaarheid met het openbaar vervoer (tram, bus en metro) is optimaal .
Bijzonderheden:
- Rijksmonument.
- Bruto vloeroppervlak 168m2.
- Eigen grond.
- 4 afzonderlijke appartementen.
- Volledig gerenoveerd in 2022.
- Buiten schilderwerk is 2023.
- Eerste verdieping is tijdelijk verhuurd voor €979,48.
- Tweede verdieping is verhuurd voor €934,00.
- Oplevering in overleg.
- Niet-zelfbewoningsclausule, ouderdomsclausule en asbestclausule.
DISCLAIMER
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheden of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
NEN CLAUSULE
De gebruiksoppervlakte is berekend conform de branche vastgestelde NEN 2580- norm. De oppervlakte kan derhalve afwijken van vergelijkbare panden en/of oude referenties. Dit heeft vooral te maken met deze (nieuwe) rekenmethode. Koper verklaart voldoende te zijn geïnformeerd over de hiervoor bedoelde normering. Verkoper en diens makelaar doen hun uiterste best de juiste oppervlakte en inhoud te berekenen aan de hand van eigen metingen en dit zoveel mogelijk te ondersteunen door het plaatsen van plattegronden met maatvoering. Mocht de maatvoering onverhoopt niet (volledig) overeenkomstig de normering zijn vastgesteld, wordt dit door koper aanvaard. Koper is voldoende in de gelegenheid gesteld de maatvoering zelf te (laten) controleren. Verschillen in de opgegeven maat en grootte geven geen der partijen enig recht, zo ook niet op aanpassing van de koopsom. Verkoper en diens makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid in deze.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 749,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,231
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1887
- Specific
- Listed building (national monument)
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 91 m²
- Other space inside the building
- 48 m²
- Plot size
- 22 m²
- Volume in cubic meters
- 429 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 4 bathrooms
- Bathroom facilities
- 4 showers, 4 toilets, and 4 sinks
- Number of stories
- 5 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not required
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired, in ownership)
Cadastral data
- AMSTERDAM G 3636
- Cadastral map
- Area
- 22 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
Popularity
4,445x
Viewed
122x
Saved
17-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





