Sold
Postjeskade 135-41058 DN AmsterdamPostjeskade e.o.
€ 675,000 k.k.
- 81 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 13, 2026
- Date of sale
- June 8, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Op zoek naar een geheel nieuw gerealiseerd appartement waar je nog helemaal je eigen smaak aan kunt geven? Het Rembrandtpark en vaarwater voor je deur met daarvoor een fijn gazon om op te zonnen, picknicken of borrelen? Het appartement heeft een energielabel A, is gelegen op eigen grond en beschikt over twee dakterrassen.
Het appartement is gebouwd op de verdieping waar zich voorheen de bergingen bevonden en de kap is open gemaakt zodat ook de vijfde verdieping erbij is betrokken. Beide verdiepingen zijn uitgebouwd met als resultaat een appartement van 81 m2, waarin jij alleen nog de keuken, het sanitair en de vloer hoeft aan te brengen, het voorwerk is al voor je gedaan!
De entreedeur bevindt zich op de derde verdieping en via de trap kom je in de ruime woonkamer met schitterend uitzicht over het Rembrandtpark, net als vanuit de kamer die aan de voorzijde ligt en uitstekend geschikt is als werkkamer maar ook als slaapkamer zou kunnen dienen. Vanuit de woonkamer heb je verder toegang tot onder meer de garderobe met ook plaats voor de wasmachine/droger en een deur naar de toiletruimte, de meterkast en de plek waar de open keuken geplaatst kan worden. Via de openslaande deuren in de keuken kom je op het eerste dakterras.
Op de ruime overloop van de vijfde verdieping is plaats voor een bureau en de kast met daarin de c.v.-ketel. De badkamer is ook op deze verdieping en hierin bevinden zich aansluitingen voor een douche, tweede toilet en een wastafel, terwijl je ook de mogelijkheid hebt de vloerverwarming door te trekken de badkamer in. In de slaapkamer is het spant fraai in het zicht gelaten hetgeen een heel gaaf effect geeft! Lichtinval heb je in de slaapkamer, net als in de badkamer, door het Velux raam en uiteraard door het raam en deur naar het tweede kleinere dakterras. Kijk je vanaf hier over de daken dan zie je de schitterende skyline van Amsterdam!
De ligging aan de Postjeskade is bijzonder aantrekkelijk. Direct voor de deur ligt het Rembrandtpark, terwijl ook de gezellige horeca van de Baarsjes en Oud-West snel bereikbaar zijn. Voor dagelijkse boodschappen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer is alles in de directe omgeving aanwezig. Ook de ring A10 is goed bereikbaar.
Interesse gewekt? Maak gelijk een afspraak, we laten je dit geweldige appartement graag zien!
Bijzonderheden:
- Nieuw gerealiseerd appartement op de vierde en vijfde verdieping.
- Eigen grond.
- Volledig voorzien van vloerverwarming als hoofverwarming.
- Geluidsisolerende ondervloer aanwezig.
- Energielabel A.
- Uitzicht op het Rembrandtpark.
- Twee dakterrassen.
- Kleinschalige VVE, servicekosten € 170,- per maand.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 170 per month
- Last asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,333
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 81 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 266 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- SLOTEN (NOORD HOLLAND) M 2167
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,308x
Viewed
72x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Postjeskade e.o.
Amsterdam- Residents
- 2,955
- Family with children
- 17%
- Avg. asking price / m²
- € 8,663
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




