New
Dijkgraaf Grootweg 61619 BV AndijkAndijk Zuid
€ 650,000 k.k.
- 164 m²living area
- 325 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRuim, licht en vrijstaand wonen op een centrale plek in Andijk!
Description
Wij starten de verkoop met kijkdagen op afspraak. De kijkdagen zijn woensdagmiddag 17 december 2025 en maandag 22 december 2025. Wilt u de woning komen bekijken? U bent van harte welkom! Meld u eenvoudig aan voor een van de kijkmomenten via ons kantoor. Dit kan telefonisch via 0228 59 22 53 of mailen naar
Wauw! Deze vrijstaande woning is een echte buitenkans voor wie ruimte, rust én een centrale ligging zoekt. Met een eigen garage, maar liefst vier volwaardige slaapkamers, een royale en lichte leefruimte én een open zolder boordevol extra mogelijkheden, ontbreekt het hier werkelijk aan niets.
Buiten word je minstens zo blij: een ruim oprijpad biedt plek aan meerdere auto’s en aan de achterzijde wacht een heerlijke, groene tuin met een sfeervol terras. Extra bijzonder is de ligging aan een brede sloot met aansluitende groenvoorzieningen. Hier geniet je van volop privacy en een prachtig vrij uitzicht. Ook aan de voorzijde woon je heerlijk vrij, met uitzicht over de weg. Rust en ruimte zijn hier gegarandeerd.
En dit alles ligt midden in het centrum van Andijk! Binnen enkele minuten wandel je naar de Lidl, het winkelcentrum en zelfs het IJsselmeer. Alle dagelijkse voorzieningen én ontspanning binnen handbereik.
Deze woning moet je niet alleen zien, die moet je ervaren.
Maak snel een afspraak voor een bezichtiging! Dit is er eentje die je niet wilt missen!
Indeling;
Begane grond: Via de zij-entree onder de overkapping kom je deze ruime woning binnen. Meteen bij binnenkomst merk je hoe royaal de opzet van deze woning is. In de ruime hal vind je het toilet, de meterkast, de trapopgang en meer dan genoeg plek voor je garderobe. Loop je verder, dan kom je in de lichte leefruimte. Aan de voorzijde bevindt zich het zitgedeelte, dat door de erker een speelse en comfortabele indeling heeft. De grote ramen zorgen voor veel daglicht, terwijl het groen in de voortuin je toch alle privacy biedt. Aan de achterzijde is een gezellige eethoek gecreëerd. Dankzij de openslaande deuren loop je hiervandaan zo de tuin in. De hoekkeuken, eveneens aan de achterzijde, is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron en koelkast. Er is hier genoeg ruimte om van deze woning echt jouw eigen plek te maken en geheel naar je eigen wensen en stijl maken.
Eerste verdieping: Op deze verdieping is ook weer de ruimte voelbaar en dankzij de rechte wanden is iedere kamer optimaal benut. Er zijn dan ook 4 slaapkamers aanwezig. De ruime badkamer is rustig en modern uitgevoerd in een witte kleurstelling. Deze is voorzien van een douche, ligbad, toilet en een wastafel, wat zorgt voor veel comfort. Vanaf de overloop is er toegang tot een technische ruimte waar de cv-ketel is opgesteld. Via de overloop bereik je met de vaste trap de volgende verdieping.
Tweede verdieping: De tweede en tevens bovenste verdieping is momenteel één grote open ruimte die je helemaal naar eigen wens kunt indelen. Of je nu extra slaapkamers wilt maken, een thuiskantoor overweegt of juist droomt van een ruime hobby- of speelkamer: het kan hier allemaal. Dankzij de twee dakkapellen profiteert deze verdieping van veel natuurlijk licht én extra leefruimte, waardoor de mogelijkheden eindeloos zijn.
Bijzonderheden:
- Perceeloppervlakte van ca. 325 m2 eigen grond;
- Royaal opgezette vrijstaande woning met 4 slaapkamers, met de mogelijkheid voor meer slaapkamers;
- Garage aanwezig en ruim oprijpad voor meerdere auto's;
- Tuin op het westen, direct aan het water, bereikbaar via een achterom;
- De woning is gelegen op loopafstand van het winkelcentrum van Andijk met supermarkten, bakker en slager. Ook is de Lidl om de hoek. Daarnaast ben je op korte afstand van het IJsselmeer, basisscholen en de uitvalswegen.
Ben je nieuwsgierig geworden naar deze leuke vrijstaande woning?
Maak dan een afspraak of bel voor meer informatie naar Kuin Makelaardij.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,963
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Pyramid hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 164 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Plot size
- 325 m²
- Volume in cubic meters
- 728 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ANDIJK L 2337
- Cadastral map
- Area
- 325 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 128 m² (9.90 metre deep and 12.90 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
571x
Viewed
12x
Saved
11-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





