Sold under reservation
Oranje Nassaulaan 51619 VZ AndijkAndijk Zuid
€ 995,000 k.k.
- 207 m²living area
- 2,515 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherOok jouw woning snel verkopen? Neem contact op met ons!
Description
Hier, in de kop van Noord-Holland, op circa 40 autominuten van de ring Amsterdam, ontvouwt zich te midden van een gevestigde villawijk in Andijk een woonkans die zich slechts zelden aandient. Op een parkachtig perceel van 2.515 m², waar volwassen groen, rust en privacy de toon zetten, staat deze markante villa als een welhaast vanzelfsprekend onderdeel van het landschap. De setting is lommerrijk en beschut, bijna als een landgoed in het klein, en vormt het idyllische decor voor een woonbeleving op stand. Wie hier arriveert, laat de wereld even achter zich.
De villa is door de huidige bewoners – tevens de eerste bewoners – met visie en oog voor detail gerealiseerd. Elk facet is doordacht, elke keuze bewust gemaakt. Het interieur ademt een Zuid-Europese elegantie: warm, licht en verfijnd, met een vanzelfsprekende balans tussen comfort en esthetiek. Met een woonoppervlak van circa 207 m² biedt het huis ruimte in overvloed, zonder dat het groots of onpersoonlijk aanvoelt. Integendeel: dit is een huis dat omarmt.
De living is ruim en licht, met fraaie zichtlijnen naar de tuin, twee fraaie erkers, openslaande deuren en meerdere zitgedeeltes. Grote raampartijen halen buiten nadrukkelijk naar binnen en zorgen jaarrond voor een levend decor van groen, licht en seizoenen. De open haard vormt een eyecatcher in het interieur. De woonkeuken vormt het hart van het huis en het aangrenzende eetgedeelte biedt ruimte voor lange diners en informele momenten. Aangrenzend bevinden zich praktische ruimtes zoals een werk- of studeerkamer, de bijkeuken en de inpandig bereikbare garage. De garage is met een oppervlak van 30 m² royaal en voorziet in volop gebruiksmogelijkheden.
Op de verdiepingen zet het gevoel van ruimte en rust zich moeiteloos voort. De slaapkamers zijn stuk voor stuk van aangenaam formaat en bieden privacy en uitzicht op het omliggende groen. Hier word je wakker met vogelgeluiden en het gefilterde licht door de bomen. De slaapkamer aan de westkant beschikt over een aangrenzend balkon. De badkamers zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Er is een bergzolder aanwezig, bereikbaar middels een vlizo-trap.
Buiten vormt het perceel een hoofdstuk op zichzelf: dit is een plek om te leven. De parkachtige aanleg met royale gazons, volwassen bomen, een vijverpartij en zorgvuldig gekozen beplanting zorgt voor een natuurlijke, rustige sfeer waarin privacy vanzelfsprekend en optimaal is. Verspreid over het perceel liggen meerdere terrassen, zodat er op elk moment van de dag een plek in de zon of juist in de schaduw te vinden is. Of het nu gaat om een kop koffie in de ochtendzon, een lange lunch op een zomerse middag of een diner tot in de late uurtjes: de tuin beweegt moeiteloos mee met het ritme van de dag.
De ligging combineert het beste van twee werelden: een groene, landelijke ambiance met een hoge mate van privacy, en toch op korte afstand van voorzieningen, uitvalswegen en het IJsselmeer. De straat en de wijk kennen louter bestemmingsverkeer. In de directe omgeving bevinden zich verder onder meer de jachthaven van Andijk en recreatiegebied het Vooroever. Supermarkten en het winkelcentrum van Andijk zijn op loopafstand gelegen.
De Oranje Nassaulaan 5 biedt een plek voor wie bij thuiskomst de rust zoekt, ruimte waardeert en woonbeleving als prioriteit verkiest. De makelaars van Jelle Ooteman Makelaars heten u van harte welkom.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van lokale en regionale NVM-aankoopmakelaars vindt u ook op Funda.?NVM Zeker weten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,807
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 207 m²
- Other space inside the building
- 35 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- Plot size
- 2,515 m²
- Volume in cubic meters
- 840 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 bidets, 2 showers, 2 double sinks, bath, and 2 toilets
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Flue
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, hot air heating and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- ANDIJK L 1759
- Cadastral map
- Area
- 2,515 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,127x
Viewed
80x
Saved
24-1-2026
On Funda
Neighborhood

Andijk Zuid
Andijk- Residents
- 1,485
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 2,872
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



