Eye-catcherRoyaal modern 3-kamerapp 132 m2 woonopp met ruim terras,berging en pp
Description
Aantrekkelijk gelegen, zeer royaal en modern uitgevoerd 3-kamerappartement met een ruim terras (op de zonzijde), waar je met een groep mensen heerlijk kunt vertoeven zonder elkaar in de weg te zitten. De benedenwoning is gesitueerd op de begane grond, heeft een eigen parkeerplaats en een berging, beiden gelegen in de ondergelegen parkeergarage.
Het terras is rustig gelegen aan de achterzijde met uitzicht op de Maduralaan. De royale woonkeuken heeft uitzicht op Orpheus. Opvallend is met name de mooie lichtinval en de grote hoeveelheid ramen.
Dit verzorgde appartement is gelegen in het complex ‘Amphion’: een luxe complex voorzien van o.a. een parkeerkelder, een fraaie binnenplaats met vijverpartij en parkeerplaatsen voor gasten. Je hebt, omdat het appartement op de begane grond ligt, direct toegang tot je eigen voordeur!
Het appartement is gelegen op loopafstand van de binnenstad van Apeldoorn, stadsschouwburg Orpheus, de Grote Kerk, maar uiteraard ook naar de prachtige stadsparken en de bossen die nabij liggen met de vele wandelroutes. Kortom een fijne centrale ligging nabij alle benodigde voorzieningen.
Bouwjaar 1999, woonoppervlak 132 m², externe bergruimte 8 m2, inhoud 455 m3, Isolatie: dak, muur, vloer en geheel v.v. dubbel glas. De gehele woning is voorzien van een fraaie pvc vloer.
De servicekosten van de gezonde en actieve VvE bedragen € 285,- per maand.
Indeling:
Entree, ruime hal met garderobe, modern vrijhangend toilet en fonteintje, meterkast, berging met aansluiting wasmachine en c.v.-installatie. Royale tuingerichte woonkamer van ca. 40 m² met een schuifpui naar het terras. Hier kun je eenvoudig nog een extra werkkamer creëren indien gewenst. Doorloop naar de grote luxe woonkeuken met alle benodigde inbouwapparatuur kookfornuis met 4-pits kookplaat en oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en zeer veel kastruimte.
2 grote slaapkamers (4,08 x 5,33 m² en 2,87 x 5,31 m²). En tot slot een modern uitgevoerde badkamer v.v. een inloopdouche, 2 wastafels, een designradiator en een ligbad.
Door de prachtige ligging in het centrum van Apeldoorn nabij alle voorzieningen zeker een bezichtiging waard!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Service charges
€ 285 per month
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 629,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,765
Status
Available
Construction
Type apartment
Galleried apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1999
Type of roof
Flat roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
132 m²
Exterior space attached to the building
12 m²
External storage space
8 m²
Volume in cubic meters
455 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, double sink, and bath
Number of stories
1 story
Facilities
Mechanical ventilation and sliding door
Located at
1st floor
Energy
Energy label
B
Insulation
Roof insulation, double glazing and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)