New
Korianderstraat 647322 ND ApeldoornDe Mheen
€ 310,000 k.k.
- 92 m²living area
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Ruim 4-kamerappartement met gerenoveerde keuken, badkamer en twee zonnige balkons – Korianderstraat 64, Apeldoorn
Op de achtste etage van dit verzorgde appartementencomplex ligt dit lichte en ruime 4-kamerappartement met drie slaapkamers. Dankzij de grote raampartijen, de gunstige zonligging en twee balkons geniet je hier van veel natuurlijke lichtinval, fraaie uitzichten en een comfortabel woongevoel.
Indeling:
Via de recent gerenoveerde centrale entree met modern bellentableau bereik je het appartement. De hal biedt toegang tot alle vertrekken.
De lichte woonkamer grenst aan het royale balkon op het oosten, dat tevens bereikbaar is vanuit de hoofdslaapkamer. Een fijne plek om in de ochtend van de zon en het vrije uitzicht te genieten. Vanuit de keuken is er toegang tot het tweede balkon op het zuiden.
De keuken is recent gerenoveerd en uitgevoerd in een moderne stijl. Ook de badkamer en het toilet zijn vernieuwd. De badkamer is voorzien van een douche en dubbele wastafel. Daarnaast beschikt het appartement over een separaat toilet.
Het appartement beschikt over drie slaapkamers die flexibel ingericht kunnen worden als slaap-, werk- of hobbykamer.
De berging bevindt zich in de onderbouw en biedt praktische ruimte voor fietsen en extra opslag.
Wonen in De Mheen
Het appartement is gelegen in de groene wijk De Mheen in Apeldoorn-Noord. Deze wijk staat bekend om haar rustige woonomgeving, ruime opzet en uitstekende voorzieningen in de directe omgeving. Tegenover het complex bevindt zich winkelcentrum De Mheen met diverse supermarkten, winkels en andere dagelijkse voorzieningen.
Voor ontspanning en natuur ligt het Mheenpark praktisch om de hoek, ideaal om te wandelen, sporten of te genieten van het groen.
De binnenstad van Apeldoorn ligt op slechts enkele minuten fietsen. Hier vind je diverse winkels, restaurants, terrassen en culturele voorzieningen. Ook het NS-station Apeldoorn is goed bereikbaar per fiets en openbaar vervoer, wat deze locatie aantrekkelijk maakt voor forenzen.
Daarnaast zijn uitvalswegen zoals de A1 en A50 snel bereikbaar, waardoor steden als Deventer, Zwolle en Arnhem goed aan te rijden zijn.
Kortom: een prettige woonlocatie met een uitstekende balans tussen rust, groen en stedelijke voorzieningen.
Kenmerken:
- Ruim 4-kamerappartement met 3 slaapkamers
- Gelegen op de achtste etage met fraai uitzicht
- Veel lichtinval door grote ramen en gunstige zonligging
- Twee balkons: groot balkon op het oosten en tweede balkon op het zuiden
- Gerenoveerde keuken, badkamer en toilet
- Badkamer voorzien van douche, dubbele wastafel
- Moderne centrale entree met bellentableau
- Berging in de onderbouw
- Gelegen in de rustige en groene wijk De Mheen
- Nabij winkelcentrum, Mheenpark, openbaar vervoer en de binnenstad van Apeldoorn
Interesse?
Laat je verrassen door de ruimte, het uitzicht en de fijne ligging van dit appartement aan de Korianderstraat 64 – plan snel een bezichtiging via Funda.
Bijzonderheden:
- Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing
- Ouderdomsclausule van toepassing
- Levering via projectnotaris Het Notarieel in Deventer
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 310,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,370
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 243.53 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 292 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink and walk-in shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 8th floor
Cadastral data
- APELDOORN Z 6554
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 243.53 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Mheen
Apeldoorn- Residents
- 3,185
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,198
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.