Wat een heerlijk huis is het om hier te zijn, ruimte, perfect onderhouden en met veel gevoel voor wonen zijn de tuin en het huis ingedeeld. Een aangebouwde garage, oprit, een prachtige overkapping met lichtkoepel, een woonkeuken met een separate bijkeuken (die je eventueel bij de woonkeuken kunt aantrekken voor nog meer mogelijkheden), 3 (oorspronkelijk 4 slaapkamers) en een mooie badkamer. De locatie is prachtig in de wijk Osseveld “Tussen de Eiken” aan de noordzijde van Apeldoorn. De lommerrijke straat is zeer breed, geeft een open en wijds gevoel en in het midden staan schitterende grote eikenbomen.
Bouwjaar 2006, woonoppervlak 154 m2, inhoud 637 m3, grondoppervlak 244 m2. Verwarming en warm water middels een cv combi ketel (Intergas 2023), optimale isolatie, energielabel A.
De woning is zeer comfortabel en gebouwd volgens de laatst geldende eisen, dus volledig geïsoleerd. In afwijking tot de meeste andere woningen in de omgeving, heeft deze woning een eigen paadje met achterom. Uiteraard zijn de voorzieningen in deze woning modern en luxueus, waaronder vloerverwarming op begane grond (bij de stenen vloeren). We kunnen wel zeggen... hier woon je op stand!
Indeling:
Ruime hal, uitgebreide groepenkast (met een 3-fase aansluiting), moderne toilet (wandcloset), zeer royale L-vormige woonkamer met een fraaie erker en een prachtige houten vloer. De hal, de woonkeuken en bijkeuken hebben een chique natuurstenen vloer (hardsteen). De keuken is opgesteld in een L-vorm, voorzien van alle benodigde apparatuur en een stenen werkblad. Doorloop naar de bijkeuken met aansluiting voor de wasapparatuur en een bergkast. De garage is vanuit de bijkeuken toegankelijk en heeft 2 loopdeuren, waarvan 1 met toegang tot de tuin, 1 met toegang tot de oprit en natuurlijk 1 grote kanteldeur. Opvallend hier is de hoogte van het plafond. De schitterend royaal begroeide tuin op het noord-oosten heeft veel privacy door de juiste beplanting en een veranda -over de volle breedte- waar zowel een eettafel als een loungehoek zijn gesitueerd. En maak je vooral geen zorgen om de zon, want zowel zon als schaduw wisselen elkaar in deze tuin goed af.
1e Verdieping:
Royale L-vormige overloop met een groot raam. Licht uitgevoerde moderne badkamer met een grote inloopdouche, wastafelmeubel met 2 waskommen en een 2e toilet. Op dit moment zijn er 2 slaapkamers, waarvan 1 zeer ruim over de volle breedte van het huis. Natuurlijk is het mogelijk om deze kamer weer te splitsen in 2 kamers.
2e Verdieping:
Fraai gecreëerde voorzolder met veel bergruimte, een werkhoek en een vaste kast met de cv combi ketel. Grote slaapkamer met een dakkapel en eveneens met bergruimte achter de knieschotten.
Nadere informatie is te vinden op de website
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in!
Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Aan onvolkomenheden in bovenstaande kunnen geen aanspraken worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 679,500 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,412
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
2006
Type of roof
Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
154 m²
Other space inside the building
20 m²
Exterior space attached to the building
30 m²
Plot size
244 m²
Volume in cubic meters
637 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Outdoor awning, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
Energy label
A
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas HR eco 36 (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)