Volledig gerenoveerde luxe afgewerkte woning met een A+ energielabel, carport, 2e parkeerplaats, fietsenberging en een ruime fraai aangelegde achtertuin voorzien van ruim terras en een veranda met houten berging.
Gebruiksoppervlakte wonen: 150m². Perceeloppervlakte: 258m².
Indeling.
Begane grond: overdekte entree, hal, modern toilet met fonteintje, inpandige berging/bijkeuken met aansluiting voor wasapparatuur, luxe keuken(2021) voorzien diverse A-merk inbouwapparatuur o.a. 110cm fornuis met 6 pits gasfornuis en drie ovens, afzuigkap, Quooker, vaatwasser, koelkast, vriezer, natuurstenen aanrechtblad en grote kastenwand. Ruime tuingerichte eetkamer voorzien van dubbele tuindeuren. Ruime sfeervolle woonkamer met houtkachel, hoog plafond en veel lichtinval.
De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming met een fraaie pvc-vloer in visgraat motief gelegd.
1e verdieping: overloop, drie ruime slaapkamers met een grote kastenwand op de ouderslaapkamer en de 2e slaapkamer met toegang tot het balkon.
Luxe vergrootte badkamer(2021) voorzien van ligbad, inloop regendouche, badmeubel met twee wastafels en groot kunststof dakraam.
2e verdieping: ruime voorzolder met opstelling cv-ketel, mv-box, wasruimte en veel bergruimte. Ruime 4e slaapkamer voorzien van triple glas.
De woning is in 2021 voorzien van kunststof kozijnen met triple glas(behalve voordeur) en is volledig geïsoleerd, in 2023 zijn er 15 zonnepanelen (420 Wp) geplaatst, vloerverwarming op de begane grond en een HR cv-ketel uit 2017 en nieuwe radiatoren.
De voormalig garage is nu opgedeeld tot fietsenschuur en inpandige berging, maar dat kan gemakkelijk teruggebracht worden tot garage.
Gunstig gelegen op loopafstand van winkelcentrum Imkersplaats, speelvelden, bushalte, twee basisscholen en voortgezet onderwijs.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 489,500 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,263
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1975
Type of roof
Hip roof covered with roof tiles
Quality marks
Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
Areas
Living area
150 m²
Other space inside the building
9 m²
Exterior space attached to the building
24 m²
External storage space
7 m²
Plot size
258 m²
Volume in cubic meters
544 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Optical fibre, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels