Zeer karakteristiek en uitgebouwde vrijstaande villa op een perceel van 427 m2 van het bouwjaar 1912 en toch in spouw gebouwd met een riante oprit, carport, vrijstaand stenen garage en een aangebouwde atelier/multifunctioneel bijgebouw met een slaap/badkamer begane grond. De woning heeft een souterrain op stahoogte als hobby/game kamer te gebruiken, sfeervolle living met een aangebouwde tuin/eetkamer. Energielabel C.
Voor een echt goede indruk is een bezichtiging aan te raden. Welkom aan de Morellenlaan 7 in Apeldoorn.
Bel voor deze fraaie woning en wij laten u dit graag zien door een afspraak van 45 minuten.
Indeling:
Fraaie entree met glas in lood, gang, moderne meterkast, kelderkast, toilet, moderne dichte keuken 2019 met ingebouwde vaatwasser, oven, inductie kookplaat en een afzuigkap, bijkeuken, tussenhalletje naar souterrain op stahoogte, ruime woonkamer met suitedeuren, aangebouwde eet/tuinkamer (veranda) met openslaande deuren naar de fraaie achtertuin. Wat opvalt in de living zijn de hoge plafonds en een zijdeur naar zijtuin.
Achter de carport/garage zit een multifunctioneel bijgebouw/atelier met als indeling Entree, slaap/woonkamer met eigen badkamer voorzien van vloerverwarming, een inloopdouche, wastafel en zwevend toilet. Deze ruimte heeft een eigen C.V.-ketel merk Remeha 2016.
1e Verdieping:
Ruime overloop met inloopkast/berging met cv opstelling van het merk Remeha van bouwjaar 2020, 3 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, moderne en volledig licht betegelde badkamer met inloopdouche, wastafel, designradiator en 2e toilet.
Vaste trap naar 2e verdieping:
Overloop, ruime 4e slaapkamer met wastafel en een bergvliering/bergruimte.
De woning heeft 14 zonnepanelen en er is gedeeltelijk dubbele beglazing, HR beglazing en grotendeels dakisolatie.
De woonoppervlak 135 m2 waarvan 117 m2 voor de woning en 18 m2 voor het bijgebouw.
Aanvaarding: in overleg.
Vraagprijs 750.000,- k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 750,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,556
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1912
Type of roof
Combination roof covered with roof tiles
Quality marks
Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
Areas
Living area
135 m²
Other space inside the building
34 m²
Exterior space attached to the building
21 m²
External storage space
13 m²
Plot size
427 m²
Volume in cubic meters
560 m³
Layout
Number of rooms
8 rooms (5 bedrooms)
Number of bath rooms
2 bathrooms and 1 separate toilet
Bathroom facilities
2 showers, 2 toilets, underfloor heating, and 2 sinks
Number of stories
3 stories and a basement
Facilities
Optical fibre, flue, and solar panels
Energy
Energy label
C
Insulation
Roof insulation, partly double glazed and energy efficient window
Heating
CH boiler and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)