Sold
- 91 m²living area
- 442 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 27, 2025
- Date of sale
- July 1, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Ben jij opzoek naar een goed onderhouden vrijstaande jaren '30 woning? Kom dan snel kijken bij Pieter de Hoochlaan 98!
De woning ligt op een geliefde locatie. De Pieter de Hoochlaan grenst hier aan een sprengengebied en het Orderbos. Een heerlijke plek om te wonen. Als je gek bent op wandelen of fietsen dan is het ideaal. Het bos als het ware in je voortuin.
De bereikbaarheid is prima. Met enkele minuten ben je op de snelweg en voor je dagelijkse boodschappen wandel je naar het Ordenplein. Een recent gemoderniseerd buurtwinkelcentrum met een gevarieerd winkelaanbod. Andere voorzieningen, zoals scholen, sportverenigingen en openbaar vervoer vind je ook in de nabijheid. Een ideal plek om te wonen.
De woning, met een fraaie vooroorlogse architectuur, is goed onderhouden, heeft een groot kavel, een stenen schuur en een garage. De tuin is fraai aangelegd, voorzien van sierbestrating, een gazon, sierborders en meerdere terrassen. Achterin de tuin bevindt zich een groot overdekt terras. Ook vind je hier de garage. Ook deze is royaal, voorzien van een elektrische deur en een hoog plafond. Fijn als je auto wat hoger is dan normaal. Parkeren kan ook voor de garage.
Enkele pluspunten van de woning:
+ geliefde locatie op steenworp afstand van het bos;
+ mooie jaren '30 architectuur;
+ energielabel C;
+ een grote, fraai aangelegde tuin;
+ een ruime stenen garage en een stenen berging.
+ alle voorzieninghen in de omgeving aanwezig
Door de woning heen:
We komen binnen via de hal met de meterkast en trap naar de verdieping. We lopen door naar de woonkamer. Deze is van een prima formaat, met veel lichtinval, een mooie houten vloer en voor de koudere avonden een sfeervolle houtkachel. Door de erker aan de voorzijde heb je een leuk uitzicht over het straatbeeld. Er is hier genoeg ruimte voor het plaatsen van een zithoek en eettafel. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de keuken, deze is tuingericht. De keuken beschikt over inbouwapparatuur en vanuit de keuken heb je een leuk uitzicht over de achtertuin. Ook is hier nog ruimte voor het plaatsen van een eettafel. Vanuit de keuken is de badkamer bereikbaar. Deze is gemoderniseerd, geheel betegeld in een lichte kleuropstelling en voorzien van een inloopdouche, een groot wastafelmeubel en ook vind je hier ruimte voor het plaatsen van je wasapparatuur. Via een achterportaal zijn de provisiekelder en het toilet bereikbaar.
We nemen de trap naar de eerste verdieping. Vanaf de overloop kun je vai een deur een plat dak op. Indien gewenst kun je hier een groot dakterras van maken. Verder biedt de overloop toegang tot vaste kastruimte en drie slaapkamers, allen van een goed formaat. De ouderslaapkamer is voorzien van een wastafel en een 2e toilet.
Via een luik op de overloop kom je op de tweede verdieping. Hier vind je een rume zolder voor opslag van je spullen.
Ben jij enthousiast geworden over deze mooie vrijstaande jaren '30 woning? Bel dan snel voor het maken van een bezichtigingsafspraak. We laten je de woning graag zien!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,044
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1936
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 91 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 49 m²
- Plot size
- 442 m²
- Volume in cubic meters
- 362 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HOOG SOEREN W 505
- Cadastral map
- Area
- 370 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOOG SOEREN W 1307
- Cadastral map
- Area
- 72 m²
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,429x
Viewed
57x
Saved
27-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




