Sold
Vaart Nz 158426 AN AppelschaAppelscha-Vaart
€ 850,000 k.k.
- 164 m²living area
- 3,045 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- June 20, 2025
- Date of sale
- August 19, 2025
- Term
- 8 weeks
Description
Te koop aangeboden! Vaart Nz 15 in Appelscha
Een karakteristiek pand op een uitzonderlijke locatie!
Aan de rand van Appelscha gelegen met een fraaie mix van karakteristieke en moderne woningen staat dit van oorsprong negentiende-eeuwse pand.
Deze statige woning biedt u aan de voorzijde schitterend uitzicht op de Vaart Nz en aan de achterzijde vrij weg over weilanden en groen. In de directe omgeving zijn uitstekende recreatiemogelijkheden in de nabijgelegen natuurgebieden zoals het Drents-Friese Wold voor de rust en ruimte. Tegelijkertijd zijn voorzieningen zoals supermarkten, scholen en andere winkels op korte (fiets)afstand bereikbaar.
De woning is rond 1995 groots verbouwd en gemoderniseerd naar de eisen van toen. Daarom is het bouwjaar in de registers ook aangepast. De karakteristieke details zijn behouden en de woning biedt veel potentie voor elke doelgroep!
INDELING
Begane grond:
Hal/entree met toegang tot toilet, badkamer met vloerverwarming en slaapkamer beneden (levensloopbestendig). Tevens is in de hal de meterkast en trapopgang naar de verdieping aanwezig. De lichte woonkamer met hoge plafonds geeft prachtig uitzicht over de Vaart door de grote raampartijen. Daarnaast is er een houtkachel aanwezig. De gesloten keuken is voorzien van vloerverwarming en diverse inbouwapparatuur en geeft toegang tot de achter entree/bijkeuken voorzien van witgoed aansluitingen en de CV-opstelling. Vanuit hier is doorgang tot het deelruimte.
Het deelruimte is opgedeeld in verschillende ruimten en voorzien van een zolder met vaste trap. De grote ruimte biedt veel mogelijkheden, zoals het uitvoeren van hobby's of het uitbreiden van woonruimte.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en is te bereiken middels een vaste trap. Ook treft u op de eerste verdieping nog twee bergingen. Hier is voldoende ruimte om eventueel een badkamer te realiseren.
Tuin:
De royale tuin is fraai aangelegd met diverse planten, fruitbomen en bijgebouwen zoals een tuinhuis en een tuinkas. Ook is er een grote vijver met vissen en een terras waar je kunt genieten van de avondzon. Daarnaast biedt het vrij uitzicht en is er altijd een plek in de zon en/of schaduw.
Bijzonderheden:
- Gerenoveerd en verduurzaamd rond 1995 (Label B!)
- Levensloopbestendig
- Uitbreidingsmogelijkheden
- Gunstige ligging
-
Heeft u interesse in deze woning? Wij verzorgen graag een uitgebreide bezichtiging. Neem contact op met ons kantoor voor het maken van een afspraak.
*Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,183
- Status
- Sold
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 164 m²
- Other space inside the building
- 416 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 3,045 m²
- Volume in cubic meters
- 2,382 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- MAKKINGA K 847
- Cadastral map
- Area
- 1,180 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MAKKINGA K 1411
- Cadastral map
- Area
- 25 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MAKKINGA K 1410
- Cadastral map
- Area
- 1,840 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 3 cars
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,888x
Viewed
57x
Saved
20-6-2025
On Funda
Neighborhood

Appelscha-Vaart
Appelscha- Residents
- 595
- Family with children
- 25%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




