Sold
Sijzenbroek 45944 GC ArcenKern Arcen
€ 510,000 k.k.
- 170 m²living area
- 378 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 3, 2025
- Date of sale
- May 22, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Een bijzonder fraaie half vrijstaande woning in Arcen
Gebouwd in de charmante jaren '30 stijl, biedt deze ruime woning een mooie locatie in Arcen. De woning is keurig afgewerkt en direct instapklaar.
De woning is geschikt voor een groot gezin; er zijn 5 slaapkamers.
Moderne gemakken en onderhoud
De keuken is voorzien van moderne inbouwapparatuur. In de woonkamer zorgt de gashaard voor een sfeervolle uitstraling, terwijl de hardhouten parketvloer (Schreven parket) een chique en tijdloze sfeer creëert. De badkamer is uitgerust met een douche, ligbad, twee wastafels en een wandtoilet. De woning is netjes onderhouden, met schilderwerk uit 2023, een cv-ketel uit 2024 en een centrale afzuiging uit 2019. Gebouwd in 2001 en goed geïsoleerd, biedt deze woning een verhoogd wooncomfort.
Ruim en comfortabel
De woning beschikt over een ruime eigen oprit en een praktische berging/garage. Ook is er een overdekte fietsenstalling aanwezig. De vrije achterom is ook een groot voordeel.
Vanuit de woonkamer biedt de overkapping veel genot bij regenachtig weer en is er direct toegang naar de tuin. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers. De vaste trap naar zolder geeft toegang tot twee extra slaapkamers en biedt veel opbergruimte. De woning is voorzien van hardhouten kozijnen.
Fraaie ligging
Geniet van de voordelen van de ligging op loopafstand van het pittoreske centrum van Arcen en de directe nabijheid van het bosgebied. Ideaal voor een gezin met kinderen; de kinderrijke straat en het trap-speelveldje liggen naast de woning.
Reizen naar steden als Venlo en Nijmegen is eenvoudig met bus 83, die nagenoeg elk half uur rijdt. Bovendien is luchthaven Weeze binnen ca. een half uur rijden bereikbaar, waardoor internationale bestemmingen gemakkelijk te bereiken zijn.
De belangrijkste voordelen op een rij:
• Stijlvol en degelijk gebouwd
• Er zijn 5 slaapkamers
• Moderne keuken en verzorgde badkamer
• Goed geïsoleerd en netjes onderhouden
• Ruime oprit en achterom
• Rustige buurt, kindvriendelijke omgeving
Ontdek de ruimte en prachtige ligging van deze woning met karakter
Interesse ?
Neem telefonisch of via mail contact op met Makelaardij Ankie!
Financiële mogelijkheden
Geen zicht op de financiële mogelijkheden? Makelaardij Ankie! is onafhankelijk en kan daarom zelf geen advies geven. Wij hebben echter een samenwerking met een aantal financieel adviseurs. Vraag gerust naar de mogelijkheden.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Eventuele bijgesloten plattegrond-tekeningen zijn ter indicatie en kunnen afwijken van de werkelijke situatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 510,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,000
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 170 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Plot size
- 378 m²
- Volume in cubic meters
- 597 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- ARCEN EN VELDEN D 2017
- Cadastral map
- Area
- 378 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 148 m² (11.11 metre deep and 19.29 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,938x
Viewed
23x
Saved
3-5-2025
On Funda
Neighborhood

Kern Arcen
Arcen- Residents
- 2,030
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,001
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




