Sold
Prinses Beatrixstraat 594241 AB ArkelArkel-Dorp
€ 350,000 k.k.
- 95 m²living area
- 138 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- March 10, 2025
- Date of sale
- April 16, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Tussen al het prachtige groen ligt het pittoreske dorpje 'Arkel' waar wij misschien wel jouw nieuwe woning in verkoop hebben gekregen! Een leuke middenwoning met een diepe achtertuin gelegen op het zuidoosten, een ruime woonkamer, drie slaapkamers, badkamer en een keurig onderhoudsniveau. Wat wil je nog meer?
Aan de achterzijde is de woonkamer uitgebouwd. De huidige bewoners hebben hier een keuken en een bijkeuken gerealiseerd. Maar dat is nog niet alles, want naast de uitbouw is er ook een serre met lichtstraat -met zonnescherm- waardoor er extra daglicht is gecreëerd. De serre kan gesloten worden met een glazen pui, dus ook in de koudere maanden kun je hier heerlijk vertoeven.
Daarnaast zijn er diverse voorzieningen op loopafstand bereikbaar. Denk hierbij aan de supermarkt (COOP), de bakker, een pizzeria en andere handige winkels zoals kledingwinkels of de bloemist. Maar ook voor een gezellig drankje op een koffie op het terras ben je hier aan het goede adres. Op een aantal minuten afstand zijn ook gezellige restaurants gelegen!
En, hebben wij je al nieuwsgierig gemaakt? Leuk! Laat je ons weten wanneer je wilt bezichtigen?
KORTE OMSCHRIJVING:
Ruimtelijk wonen | Keuken én bijkeuken in de aanbouw | Serre
Welkom aan dit leuke huis aan de Prinses Beatrixstraat 59. Wat je direct opvalt is dat de woning groots is uitgebouwd aan de achterzijde. De gezellige zithoek bevindt zich allereerst aan de voorzijde en heeft uitzicht over de straat. Door de uitbouw aan de achterkant is er extra ruimte gecreëerd voor een keuken, maar ook een bijkeuken. De keuken is voorzien van een rechte opstelling en beschikt over al het handige inbouwapparatuur, denk bijvoorbeeld aan een koelkast, oven, vaatwasser en een gaskookplaat met RVS afzuigkap. Aan de achterzijde is een deur richting de bijkeuken die beschikt over de opstelling van de cv-ketel en heeft ook een keukenblok met spoelbak, een handige vliering - voor extra opbergruimte -, elektriciteit en wateraansluiting. Vanuit de bijkeuken is er ook een deur richting de achtertuin. De keuken heeft naast een deur richting de bijkeuken ook een deur naar de serre. Hét cadeautje in de koudere maanden of avonden. De serre is namelijk afsluitbaar middels een glazen pui en beschikt daarnaast ook over een lichtstraat (met zonnescherm) dus ook voor de warmere maanden is deze ideaal!
Twee slaapkamers | Keurige badkamer | Berging/washok
Eenmaal op de verdieping zijn er twee ruime slaapvertrekken van ca. 11,5 en 10 m2. Beide kamers hebben heerlijk veel daglicht doordat ze een groot venster hebben. Daarnaast beschikken ze ook over een handig rolluik wat zowel licht als warmte buiten houdt en heeft één van de kamers een vaste kast.
Ook op deze verdieping is de badkamer te vinden. Een keurige ruimte die beschikt over een tijdloze afwerking. De badkamer heeft een inloopdouche met stort- en handdouche, een wandcloset en een wastafelmeubel met laden en een spiegelkast. Verder heeft de badkamer luxe inbouwspots, een radiator en een groot raam waardoor de ruimte ook fijn gelucht kan worden.
De wasapparatuur is opgesteld in de berging/washok aan de achterzijde van deze verdieping. Een aparte ruimte speciaal voor de was, ideaal! Zo houd je alles netjes op een plekje en kan het na het vouwen weer netjes de kasten in.
Tweede verdieping | Zolderkamer | Nokverhoging
Als laatste vertellen wij je graag meer over de tweede verdieping van het huis. De overloop heeft een groot knieschot voor het opbergen van bijvoorbeeld seizoensgebonden spullen. Bergruimte heb je dan ook nooit genoeg en dan is het fijn als dit er voldoende is. De zolderkamer is flink vergroot doordat deze een nokverhoging heeft. Hierdoor is er aanzienlijk meer ruimte ontstaan en dat is dan ook een groot pluspunt van deze verdieping!
Keurig aangelegde achtertuin | Veel zon | Berging | Overkapping
Een aantal steekwoorden die deze tuin al goed omschrijven, want wát een plaatje. Een diepe achtertuin van maar liefst ca. 10 meter diep! De tuin is gelegen op het zonnige ZUIDOOSTEN - ja écht! - en beschikt daarnaast over vaste kasten en een berging met overkapping. Zo kun je bij de warmere dagen ook genieten van de schaduw, heerlijk! De tuin is keurig netjes aangelegd, dus hier hoeft wat ons betreft niks meer aan verandert te worden. De tuin heeft overigens een handig achterom!
BEKNOPTE INDELING:
Begane grond:
- Hal met toiletruimte en vaste kast en trap naar de verdieping;
- Woonkamer met deur naar de kelder;
- Uitgebouwde keuken met inbouwapparatuur;
- Bijkeuken met vliering, opstelling cv-ketel en keukenblok v.v. spoelbak;
- Serre met lichtstraat en glazen pui;
Eerste verdieping:
-Overloop met vaste trap naar de tweede verdieping;
- Twee slaapkamers met rolluiken;
- Badkamer met inloopdouche, toilet en wastafelmeubel;
Tweede verdieping:
- Overloop met groot knieschot;
- Zolderkamer met dakopbouw.
Bijzonderheden:
Leuke uitgebouwde woning met serre;
Zeer diepe achtertuin van maar liefst ca. 10 m2 diep gelegen op het ZUIDOOSTEN met berging, vaste kast en overkapping;
Drie ruime slaapvertrekken;
Het huis heeft zonnescreens op de begane grond en rolluiken op de eerste verdieping;
Diverse voorzieningen op loopafstand!
Verkoper heeft de woning recentelijk nooit bewoond, er zal om deze reden een zgn ‘niet zelf-bewoningsclausule’ in de koopovereenkomst worden opgenomen;
Bij woningen met een bouwjaar van 2000 of ouder nemen wij een ouderdomsclausule op in de koopovereenkomst;
Voorkeur oplevering: in overleg.
Algemeen:
Bouwjaar: 1962
Verwarming en warm water: CV-ketel (Remeha, 2012)
Eigendom: Volle eigendom
Beglazing: HR++ beglazing
Kozijnen: Deels kunststof, deels houten kozijnen
Tuin: Zuidoosten
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,684
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 29 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 138 m²
- Volume in cubic meters
- 365 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system, rolldown shutters, and sliding door
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ARKEL C 2025
- Cadastral map
- Area
- 138 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 59 m² (10.00 metre deep and 5.85 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,712x
Viewed
27x
Saved
10-3-2025
On Funda
Neighborhood

Arkel-Dorp
Arkel- Residents
- 2,815
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,654
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




