Sold
Johan de Wittlaan 1526828 WL ArnhemArnhemse Broek
€ 375,000 k.k.
- 82 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- January 6, 2025
- Date of sale
- January 29, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Aan de groene, ruim opgezette Johan de Wittlaan ligt deze charmante jaren ‘30 benedenwoning met een energielabel C en een waanzinnige achtertuin op het zonnige zuiden, compleet met een stenen (fietsen)berging en een handige achterom. De woning is in 2023 v.v. vloer- en spouwmuurisolatie. Met een woonoppervlakte van ca. 82 m2, volledig gelegen op de begane grond, biedt deze woning een heerlijke combinatie van ruimte, comfort en karakter. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging.
Alles dichtbij:
De Johan de Wittlaan is recent heringericht en biedt een groene, prettige leefomgeving met een waterpartij en voldoende plek voor fietsen. Deze benedenwoning ligt aan de parallelweg, waar je GRATIS en vergunningsvrij kunt parkeren direct voor de deur. Dankzij de centrale ligging zijn diverse voorzieningen in de buurt o.a. scholen, (BIO)supermarkten en het openbaar vervoer bevinden zich op loopafstand. Het station Velperpoort ligt om de hoek en het Arnhem Centraal is op korte fietsafstand bereikbaar.
Daarnaast vind je in de directe omgeving gezellige (eet)cafés, winkels en sportfaciliteiten. Schuin tegenover de woning ligt een toko met heerlijke lekkernijen en iets verderop bar-hotel Karel, bekend om zijn verse croissantjes en ambachtelijk brood.
Het bruisende centrum van Arnhem, met zijn gezellige vrijdag- en zaterdagmarkt en trendy hotspots, is binnen 5 minuten fietsen of 10 minuten wandelen te bereiken.
Indeling: Entree, kelderkast met moderne meterkast en de wasmachine opstelling, toiletruimte met vrij hangend toilet v.v. fonteintje en hal met toegang tot de slaapkamers en badkamer.
De woonkamer heeft een speelse erker aan de voorzijde en er is een houthaard aanwezig. Voor ingebruikname, zal deze eerst geveegd moeten worden. De woonkamer is v.v. houten vloerdelen en middels de openslaande deuren is er een fijne verbinding met de zonnige tuin.
De in 2017 gerenoveerde keuken is v.v. terrazzo tegels een houten aanrechtblad, 4-pits gaskookplaat met afzuigkap, een koelkast, vriezer, vaatwasmachine en een combi-oven.
Middels de deur is er toegang naar de tuin.
Slapen & douchen:
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een ruime slaapkamer v.v. houten vloerdelen en wastafel.
Tussen de beide slaapkamers in tref je de inpandige badkamer met inloopdouche v.v. regendouche en een wastafel.
De 2e (slaap)kamer is aan de voorzijde gelegen en is v.v. een marmoleum vloer.
Heerlijke, riante tuin:
Deze royale achtertuin (9.00 x 18.00 meter) biedt voor ieder wat wils. Een heerlijke plek op het terras onder het balkon, een gazon en er zijn diverse planten en struiken. De tuin is tevens bereikbaar via een achterom. Achterin de tuin tref je een stenen berging, ideaal voor fietsen en tuingereedschap. In de tuin is een wateraansluiting aanwezig.
Bijzonderheden:
Bouwjaar omstreeks 1935;
Energielabel C;
Woonoppervlakte ca. 82 m2;
De woning is grotendeels v.v. dubbel glas;
Moderne groepenkast (2017) aanwezig;
Keuken, toiletgroep en badkamer vernieuwd in 2017;
Glasvezel aansluiting aanwezig;
CV-ketel, merk: Remeha Tzerra bouwjaar: 2017- onderhoud uitgevoerd januari 2024;
De VvE heeft het voornemen om de buitenzijde van de appartementen in 2025 te schilderen;
Actieve VvE met 16 appartementen, ingeschreven bij de KvK, er is een gezamenlijke bankrekening met een reservefonds, een jaarrekening, een Meerjaren Onderhoudsplan, notulen van de vergaderingen, een huishoudelijk reglement en een gezamenlijke opstalverzekering;
Per maand betaal je ca. € 136,-;
Aanvaarding in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,573
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 136.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 82 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 306 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM Q 6891
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 162 m² (18.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 136.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,499x
Viewed
84x
Saved
6-1-2025
On Funda
Neighborhood

Arnhemse Broek
Arnhem- Residents
- 2,555
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 3,728
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




