Thorbeckestraat 52-16828 TZ ArnhemStatenkwartier
€ 259,000 k.k.
- 71 m²living area
- 3bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherInstapklaar 4-kamerappartement met 3 slaapkamers nabij centrum Arnhem
Description
Een volledig instapklaar 4-kamerappartement met zonnig balkon en een fijne ligging in het geliefde Statenkwartier.
Met ruim 70m2 aan woonoppervlak, 3 volwaardige slaapkamers en geregelde verdere verduurzaming is dit een prachtige kans als je op zoek bent naar een woning met een centrale ligging in Arnhem.
De indeling
Je betreedt het appartement via de gezamenlijke trap naar de eerste verdieping. De ruime entree, met een praktische inbouwkast, verbindt de kamers die allen een fijne lichtinval hebben door de grote raampartijen. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde met vrij uitzicht over de straat en het park.
De moderne keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur met een vaatwasser en afzuigkap uit 2023 en een koelvriescombinatie uit 2024. Gekookt wordt er op de inductiekookplaat uit 2022. Ook de wasmachine heeft hier een vaste plek. Vanuit de keuken stap je zo het balkon op waar je heerlijk rustig kunt genieten van je eerste kop koffie of thee.
Met de drie volwaardige slaapkamers kun je alle kanten op. De grootste kamer aan de achterzijde heeft toegang tot het balkon en biedt naast de inbouwkast nog voldoende ruimte voor een grote garderobekast. De andere twee slaapkamers lenen zich ook perfect als volwaardige werkkamer, hobbyruimte of logeerkamer. De badkamer is in 2019 vernieuwd, compact en praktisch ingericht, met een mooi afgewerkte doucheruimte en een modern wastafelmeubel. Warm water krijg je via een eigen warmwaterdoorstroomapparaat. Energiezuinig en het levert direct warm water zodra je de kraan opendraait. De toiletruimte met hangtoilet en inbouwreservoir is ook uit 2019 en bevindt zich in de hal.
Bij het appartement hoort een eigen berging in de kelder. Hier is ruimte voor fietsen en spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Actieve VvE
Het appartementengebouw valt onder een actieve VvE. Het dak en de spouwmuren zijn in 2025 al geïsoleerd. De volgende grote stap staat gepland voor eind 2026: alle kozijnen en deuren worden vervangen door onderhoudsarm kunststof met HR+++ glas (triple glas). Ook de trappenhuizen worden voorzien van isolatieglas. Dit betekent dat het huidige energielabel E direct doorschiet naar label C. Het comfort stijgt en de stookkosten gaan verder omlaag. De financiering hiervoor is al geregeld via een beperkte verhoging van de servicekosten en al geregelde subsidies.
Statenkwartier
Je woont hier in het Statenkwartier, net buiten het centrum van Arnhem. De straat is rustig en groen en voor de deur kun je gratis parkeren. Voor de dagelijkse boodschappen, winkels en horeca kun je terecht aan de nabijgelegen Johan de Wittlaan en Steenstraat. Voor een uitgebreider winkelaanbod is het centrum van Arnhem snel bereikbaar. Ook station Arnhem Velperpoort en winkelcentrum Presikhaaf liggen dichtbij.
Bouwtechnisch + VvE
+ Het appartementencomplex is gebouwd in 1961. De VvE heeft de afgelopen jaren verschillende werkzaamheden uitgevoerd. Zo zijn het platte dak en de spouwmuren in 2025 geïsoleerd.
+ De verwarming gaat via blokverwarming met Remeha-ketels uit 2023. De meterkast is in 2019 vernieuwd en uitgebreid.
+ Het appartement is van het gas af en de aansluiting hiervan is verwijderd.
+ De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt € 226,08. Daarnaast is er een voorschot van € 80,- per maand voor de stookkosten. Samen komt dit neer op € 306,08 per maand.
Aanvaarding: in overleg
Wil je het appartement zelf bekijken? Neem dan contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging.
Bekijk voor meer informatie ook de woningwebsite: thorbeckestraat52-1.nl
Disclaimer: Alle vermelde afmetingen zijn indicatief. Aan eventuele afwijkingen kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 259,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,648
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 226.08 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1961
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 235 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Water heater
Cadastral data
- ARNHEM Q 7292
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ARNHEM Q 7292
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 226.08 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,390x
Viewed
45x
Saved
28-8-2026
On Funda
Neighborhood

Statenkwartier
Arnhem- Residents
- 2,220
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 4,037
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



