Sales history
- Listed since
- February 6, 2026
- Date of sale
- April 8, 2026
- Term
- 2 months
Description
Karaktervolle bovenwoning met drie verdiepingen en zonnig terras
Op zoek naar een woning met uitstraling, comfort en een verrassende hoeveelheid leefruimte? Dan voel je je ongetwijfeld direct thuis in deze karaktervolle bovenwoning uit 1894. Met drie verdiepingen, een woonoppervlak van 124 m² en buitenruimtes aan beide zijden - waaronder een heerlijk zonnig dakterras op het zuidwesten - geeft deze bovenwoning het gevoel van een compleet huis. Authentieke details zoals paneeldeuren met origineel deurbeslag, een marmeren schouw en hoge plafonds zorgen voor sfeer, terwijl de indeling modern en comfortabel is. Kortom: een woning die het beste van toen en nu combineert.
De Vosdijk is een rustige zijstraat van de Velperweg in het populaire stadsdeel Arnhem-Noord. Ook hier ervaar je het beste van twee werelden, met zowel de levendigheid van het stadscentrum als de rust van de Veluwe binnen handbereik. Op loopafstand vind je gezellige restaurantjes, een supermarkt, station Velperpoort en de steenstraat in 5 minuutjes. Mooie parken zoals Angerenstein en Klarenbeek liggen om de hoek. Ook fijn: je kunt hier gratis parkeren voor de deur en met de auto zit je zo op de snelwegen A12 en A50.
Indeling
Begane grond: via de voordeur aan de gedeelde voortuin bereik je de entree met meterkast en trapopgang.
Eerste verdieping: aan de ruime hal met garderobe liggen het toilet en een praktische wasruimte. De woonkamer is aan de voorzijde van de woning. De originele marmeren schouw, de plankenvloer en de openslaande deuren naar het balkon geven deze ruimte een sfeervolle en lichte uitstraling. Dat geldt ook voor de gezellige en complete woonkeuken, die directe toegang biedt tot het zonnige dakterras van maar liefst 21 vierkante meter. Op mooie zomeravonden kun je hier genieten tot aan de laatste zonnestralen.
Tweede verdieping: aan de overloop liggen drie ruime slaapkamers en een tussenkamer, die perfect dienst kan doen als werk- of hobbyruimte. Twee slaapkamers hebben een dakkapel voor extra licht en ruimte, op de derde slaapkamer zorgen twee Velux-dakramen voor volop lichtinval. Ook in de moderne badkamer is een raam, waardoor deze fijne ruimte nog lichter oogt. De badkamer is in 2025 helemaal vernieuwd en uitgerust met een inloopdouche, wastafelmeubel, designradiator en tweede toilet (sanibroyeur).
Derde verdieping: via een vaste trap kom je op de grote zolder met dakraam en veel bergruimte. Hier kun je eenvoudig een vierde slaapkamer creëren.
Bijzonderheden/highlights
• 124 m² woonruimte verdeeld over drie verdiepingen
• Moderne badkamer, vernieuwd in 2025
• Authentieke details: hoge plafonds, marmeren schouw
• Zonnig dakterras (21 m²) op het zuidwesten en balkon op het noordoosten
• Stenen berging voor fiets of extra opslag
• Cv-ketel Nefit HR 107 (2020)
• Mogelijkheid voor een vierde slaapkamer of werkruimte op zolder
• Rustige ligging in gewilde wijk, vlak bij centrum en station
• Gratis parkeren voor de deur
• De Vve is actief service kosten bedragen € 80,- per maand
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 469,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,782
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 80.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1894
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 462 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM Q 6886
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 80.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
7,725x
Viewed
115x
Saved
6-2-2026
On Funda
Neighborhood

Molenbeke
Arnhem- Residents
- 1,165
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,586
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




