Sold
Geldropstraat 886843 PZ ArnhemDe Laar-West
€ 400,000 k.k.
- 120 m²living area
- 144 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- November 1, 2025
- Date of sale
- November 20, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Wat een ruimte zit er achter deze voordeur verborgen! Welkom aan de Geldropstraat 88 in Arnhem. Deze tussenwoning ligt aan een rustige straat waar enkel bestemmingsverkeer komt, heeft een parkeerplek op eigen terrein, is volledig gemoderniseerd en verduurzaamd (energielabel A!) en heeft 4 ruime slaapkamers. Waar wacht je nog op? Plan snel een bezichtiging via Alpina Makelaardij Zevenaar!
Het huis ligt op loopafstand van een kleinschalig winkelcentrum in de Laar-West, net als de bushalte. Het huis is ook met de fiets en de auto prima en snel te bereiken. In de wijk zijn enkele basisscholen aanwezig, een sporthal, huisartsenpost, apotheek en op korte afstand is het NS station Arnem-Zuid gesitueerd, met daarnaast het Lorentz Lyceum en de Internationale School.
Bijzonderheden
• Energielabel A dankzij na-isolatie gevels en vloer & 13 zonnepanelen
• 3 airconditionings (op elke verdieping één)
• Praktische berging met vliering aan de voorzijde van de woning
• Ruime woonkamer met nieuwe keuken (2023) voorzien van diverse inbouwapparatuur
• 3 slaapkamers & luxe badkamer op de 1ste verdieping
• 4e slaapkamer op zolder
• Achtertuin op het oosten met achterom
Indeling woning
Begane grond
Via de entree kom je in de hal met gemoderniseerd toilet met wandcloset en fontein. Eén deur verder is de meterkast. Deze is vernieuwd met het plaatsen van de nieuwe keuken en de zonnepanelen. In de tuingerichte woonkamer zijn meerdere indelingen mogelijk. Onder de trap is een praktische trapkast. Aan de voorzijde van de woning vinden we de gloednieuwe keuken. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur en veel opbergruimte.
Tuin
De tuin ligt op het oosten, ideaal voor ontbijtjes in de zon! Doordat de berging aan de voorkant van de woning zit, heb je in de tuin alle ruimte.
1e verdieping
Overloop en 3 ruime slaapvertrekken (afgerond 15 m2, 12 m2 en 10 m2). De slaapkamers zijn voorzien van laminaat. De hoge, schuin oplopende plafonds in de kamers zorgen voor een extra ruimtelijk effect. De badkamer is eveneens gemoderniseerd en fraai en luxe ingedeeld met een ligbad, ruime inloopdouche, een breed wastafelmeubel met grote spiegel en een wandkast, wandcloset en een designradiator.
2e verdieping
Ruime voorzolder met aansluitingen voor de wasmachine en de droger. Ook is hier de combi cv-ketel geplaatst.
Daarnaast kun je hier de nodige opbergruimte aantreffen. De 4e slaapkamer is ook ruim te noemen, heeft een wastafel en ook de beschikking over bergruimte.
Verder nog goed om te weten
• Bouwjaar: 1976
• Woonoppervlakte: 120 m²
• Overige inpandige ruimte: 7 m²
• Perceel: 144 m²
• Inhoud woning: 430 m³
• Verwarming en warm water middels Intergas Xtreme combiketel (2024)
Interesse in dit huis? Neem gerust contact op met ons kantoor of schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar staat klaar om jouw belangen te behartigen en bespaart je kostbare tijd en moeite. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,333
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Plot size
- 144 m²
- Volume in cubic meters
- 430 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Xtreme 36 (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM AC 2506
- Cadastral map
- Area
- 144 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 64 m² (11.20 metre deep and 5.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Loft and electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,889x
Viewed
108x
Saved
1-11-2025
On Funda
Neighborhood

De Laar-West
Arnhem- Residents
- 5,875
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,354
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




