Horststraat 306845 LB ArnhemDe Laar-Oost
€ 385,000 k.k.
- 111 m²living area
- 185 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherRuime hoekwoning met 4 slaapkamers én eigen oprit voor 2 auto's
Description
Ruimte voor het hele gezin, rust aan het einde van de straat.
Soms klopt het plaatje voor een gezin gewoon. De huidige eigenaren hebben hier niet voor niets 32 jaar met ontzettend veel plezier gewoond. Gelegen aan het rustige, doodlopende gedeelte van de Horststraat vind je deze fijne hoekwoning waar kinderen nog onbezorgd buiten kunnen spelen, zonder voorbijrazend verkeer voor de deur. Met een eigen, diepe oprit voor twee auto's, vier goede slaapkamers en een achtertuin die perfect op de middag- en avondzon ligt, is de basis hier compleet.
De rondleiding.
Bij binnenkomst valt direct op hoe logisch en prettig de ruimtes in elkaar overlopen. Bij binnenkomst ervaar je direct de ruimte van de tuingerichte woonkamer van circa 27 m2. Grote raampartijen aan de achterzijde zorgen voor veel lichtinval en een open zicht op de achtertuin. In de zithoek staat een houtkachel; zo’n detail dat de wintermaanden meteen een stuk gezelliger maakt. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling en vormt een nette, functionele basis met alle inbouwapparatuur die je dagelijks nodig hebt.
Op de eerste verdieping liggen drie volwaardige slaapkamers. De badkamer bevindt zich nog in de originele staat van het bouwjaar en is ingericht met een douche, toilet, wastafel en een wastafelmeubel dat in 2018 is vernieuwd.
De vaste trap brengt je naar de tweede verdieping. Op de overloop kun je gemakkelijk de wasmachine en droger kwijt en hangt ook de cv-ketel. De deur daarnaast geeft toegang tot de vierde slaapkamer. Dankzij het grote dakraam is dit een lichte, volwaardige kamer geworden.
Tuin en bergruimte.
De achtertuin is circa 65 m² groot en ligt op het westen. Dit betekent dat je hier na een werkdag geniet van de middag- en avondzon. De tuin is achterom bereikbaar en biedt door de hoekligging veel privacy. Een praktisch voordeel van deze woning is de aanwezigheid van drie schuren/bergingen in de tuin, met een totale externe bergruimte van 17 m². Dit biedt veel opbergruimte voor fietsen, gereedschap en hobbyspullen.
De Laar-Oost.
De Horststraat ligt in de groene en kindvriendelijke wijk. In de directe omgeving bevinden zich basisscholen, kinderopvang, speelvoorzieningen en een kleinschalig winkelcentrum met diverse winkels voor de dagelijkse boodschappen. Voor een uitgebreider winkelaanbod zijn winkelcentrum Kronenburg en de woonboulevard Arnhem-Zuid eenvoudig per fiets of auto bereikbaar. Ook de Rijkerswoerdse Plassen liggen op korte afstand, ideaal voor wandelen, sporten en recreatie. Daarnaast ben je snel bij station Arnhem Zuid en zorgen de nabijgelegen uitvalswegen richting de A325, A12 en A50 voor een uitstekende bereikbaarheid van zowel Arnhem centrum als omliggende steden.
Bouwtechnisch & Onderhoud:
+ Bouwjaar: 1987.
+ Verwarming & Warm water: CV-combiketel (Nefit Proline Nxt HRC 24/cw4, eigendom uit 2022).
+ Onderhoud: De meranti hardhouten kozijnen zijn in 2024 professioneel geschilderd. De schoorsteen is in maart 2026 gereinigd en geveegd. De bitumen dakbedekking is in 2000 vernieuwd.
Verkoper vertelt:
Wij hebben 32 jaar geleden dit huis gekocht omdat wij eerst gehuurd zaten en dat huis maar twee slaapkamers had. Met het oog op de gezinsuitbreiding was dit grotere huis ideaal, en we hebben er dan ook met ons gezin veel plezier van gehad. Doordat de woning in een doodlopende straat staat, hebben de kinderen heerlijk rondom het huis kunnen spelen. Ook hebben we een fijne tuin die op het zuidwesten ligt.
Een ruime oprit voor twee auto’s is helemaal een luxe. De reden dat wij gaan verhuizen, is dat de kinderen de deur uit zijn en dat wij gelijkvloers willen wonen. We zullen zeker onze buren missen waar wij een heel goed contact mee hebben, maar ook de andere bewoners in de Horststraat.
Kom zelf de ruimte en de rustige ligging van deze hoekwoning ervaren. Je bent van harte welkom voor een bezichtiging
Aanvaarding: in overleg
Bekijk voor meer details de woningwebsite en vraag hier direct een bezichtiging aan:
horststraat30.nl
Disclaimer: Alle vermelde afmetingen zijn indicatief. Aan eventuele afwijkingen kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,468
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 185 m²
- Volume in cubic meters
- 386 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline Nxt HRC 24/cw4 (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM AE 586
- Cadastral map
- Area
- 185 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 65 m² (8.50 metre deep and 7.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,493x
Viewed
48x
Saved
4-6-2026
On Funda
Neighborhood

De Laar-Oost
Arnhem- Residents
- 6,225
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,699
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



