Koolstraat 186822 BA ArnhemKlarendal-Zuid
€ 550,000 k.k.
- 124 m²living area
- 81 m²plot size
- 2bedrooms
- Genergy label
Description
Je loopt de Koolstraat 18 binnen en het eerste wat je voelt, is ruimte. Veel ruimte. Dit is zo’n huis dat je meteen aanzet om plannen te maken—of het nu gaat om wonen, werken of een combinatie van beide. De hoge plafonds, het ruime split-level karakter en die enorme garage beneden geven je letterlijk meters om iets bijzonders van te maken. Je merkt al snel: dit is geen standaard stadswoning, dit is een kans. En als je het met eigen ogen wilt ervaren, plan dan gewoon meteen een bezichtiging in… want dit soort oppervlaktes komen zelden voorbij.
De begane grond start in de hal, waar de trap je uitnodigt verder omhoog te gaan. Achter de hal vind je het toilet en daarachter ontvouwt zich een gigantische garage/berging van bijna de volledige lengte van het pand. Met meerdere ramen aan de voorzijde, een aparte berging en directe traptoegang naar boven is dit de perfecte ruimte voor hobby, opslag, atelier, bedrijfsmatig gebruik of simpelweg alles wat je niet kwijt kunt in een normale woning. In de kelder daaronder gaat het gewoon verder: een grote kelderruimte, nog twee bergingen en genoeg plek voor voorraad, wijn of praktische opslag.
Op de eerste verdieping kom je via de overloop in de woonkamer aan de voorzijde. De brede raampartij zorgt voor licht van ’s morgens vroeg tot in de middag en de houten vloer geeft de ruimte karakter. De keuken ligt centraal in de woning en is compact maar functioneel met voldoende opstellingsruimte. Aan de achterzijde bevindt zich een tweede woonkamer met een klein keukentje: ideaal voor dubbele bewoning, werken aan huis, een atelier of gewoon een extra leefruimte. Vanuit de hal stap je het balkon op, waar je boven de binnentuinen uitkijkt. Op deze verdieping vind je ook een separaat toilet.
De tweede verdieping is verrassend ruim en perfect ingedeeld. De overloop brengt je naar de badkamer, voorzien van twee wastafels, een ligbad, toilet en een aparte douche. Alles is praktisch ingericht en makkelijk naar eigen smaak te moderniseren. De slaapkamer aan de achterzijde heeft openslaande deuren naar een compact balkon, waardoor het hier heerlijk licht en luchtig is. De tweede slaapkamer aan de voorzijde heeft eveneens goede afmetingen en veel licht. Samen vormen ze een complete slaapverdieping waar je alle kanten mee op kunt.
De Koolstraat 18 ligt precies op zo’n punt in Arnhem waar je alles bij de hand hebt, maar zonder dat je midden in de drukte zit. Je loopt zo naar het centrum, de Steenstraat, diverse supermarkten en leuke koffiezaakjes in Klarendal. Station Arnhem Velperpoort ligt om de hoek, net als de busverbindingen richting de rest van de stad. Park Sonsbeek en het bruisende Modekwartier liggen op fietsafstand, en de uitvalswegen richting de A12 en A50 zijn snel bereikbaar. Arnhem staat bekend om zijn groene karakter, culturele hotspots en levendige mix aan buurten. Hier woon je stads, maar wel met rust, ruimte en een buurt vol karakter.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlak verdeeld over drie verdiepingen
- Enorme garage/werkruimte op de begane grond
- Grote kelder met meerdere bergingen
- Twee keukens (hoofdkeuken + extra keukentje)
- Twee balkons (eerste en tweede verdieping)
- Badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel
- Twee ruime slaapkamers
- Ideaal voor wonen + werken, atelier, hobbyruimte of dubbele bewoning
- Centrale ligging dicht bij centrum, OV, winkels en Park Sonsbeek
Wil je zien hoe dit in het echt voelt? Bel, app of mail ons en we laten je de Koolstraat 18 graag beleven.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,435
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1880
- Specific
- Renovation project
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Other space inside the building
- 123 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- Plot size
- 81 m²
- Volume in cubic meters
- 889 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories and a basement
Energy
- Energy label
- G
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ARNHEM R 4046
- Cadastral map
- Area
- 35 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ARNHEM R 4045
- Cadastral map
- Area
- 46 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
Popularity
1,508x
Viewed
26x
Saved
27-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




