New
Oude Velperweg 306824 HD ArnhemPlattenburg
€ 750,000 k.k.
- 130 m²living area
- 454 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherRoyale jaren ’30 hoekwoning: karakter, luxe, tuin en garage
Description
Een jaren '30 hoekwoning: Authentieke allure met de luxe van vandaag
Stel je voor: een statige, boomrijke laan in een van de meest gewilde wijken van Arnhem. Hier staat een huis dat niet zomaar een huis is, maar een ode aan de elegante architectuur van de jaren dertig. Dit is de Oude Velperweg 30, een royale hoekwoning met de sfeer en de details die je zoekt, maar met de technische staat van nu.
Wonen op stand
Zodra je door de prachtige voordeur stapt, voel je de geschiedenis. De entree met de schitterende granitovloer en bies leidt je naar de hal, die toegang geeft tot de imposante kamer en suite. Dit is de perfecte plek om je gasten te ontvangen.
De voorkamer en eetkamer worden gescheiden door de originele schuifdeuren en zijn voorzien van een chique visgraat parketvloer en twee marmeren schouwen, allebei voorzien van een sfeervolle houtkachel. De erkers en glas-in-loodramen zorgen voor een behaaglijk en licht geheel, waar je het hele jaar door geniet van vrij uitzicht op het groen.
Aan de achterzijde vind je de open keuken in landhuisstijl en het eetgedeelte, voorzien van een fraaie Portugese tegelvloer. Via dubbele openslaande deuren bereik je de zeer diepe achtertuin.
Op de verdiepingen vind je drie ruime slaapkamers, waarvan de grootste slaapkamer aan de achterzijde toegang heeft tot een balkon met gemetselde borstwering. De zolderverdieping met dakkapel is nu in gebruik als logeer-/studeerruimte, maar heeft de potentie om een slaapkamer te realiseren.
Een zorgeloze investering
Voor de kritische koper is de onderhoudsstatus een onverwachte luxe:
Duurzaamheid: 11 zonnepanelen geplaatst in 2023.
Onderhoud: Het dak is compleet vervangen in 2019, inclusief de zinken dakgoten.
Comfort: Een nieuwe CV-ketel uit 2024 en gedeeltelijke vloerverwarming in het eetgedeelte.
Buitenzijde: Buitenkozijnen, ramen en deuren zijn in april 2025 nog geschilderd.
De royale kavel en de omgeving
De hoekligging zorgt voor een imposante perceeloppervlakte van 454 m². De diepe achtertuin op het zuidoosten garandeert dat je op ieder moment van de dag een plekje in de zon vindt.
De buitenruimte is de afgelopen jaren volledig professioneel geoptimaliseerd: de achtertuin is in 2021 en de voortuin in 2024 door een hovenier aangelegd.
Achterin de tuin staat de robuuste overkapping (dak aangepast in 2025), ideaal voor lange zomeravonden. De tuin is bovendien voorzien van een compleet Inlite-verlichtingssysteem en elektra.
Daarnaast zijn alle regenpijpen vervangen door zink en aangesloten op ondergrondse infiltratiekratten om de waterhuishouding optimaal te regelen.
Je vindt hier ook een vrijstaande stenen berging en een royale, vrijstaande stenen garage met ruimte voor één auto. Je parkeert met gemak meerdere auto’s op je eigen oprit.
De Oude Velperweg is een rustige, statige laan, ideaal voor wie dichtbij de stad wil wonen zonder de drukte. Je wandelt zo naar Park Angerenstein en de uitvalswegen naar de A12/A50 zijn binnen enkele minuten bereikbaar.
Ben jij klaar om 'op stand' te wonen in een huis dat alles heeft? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging en kom de sfeer proeven van dit bijzondere huis.
Aanvaarding: in overleg
Disclaimer:
De vermelde afmetingen zijn circa maten. Eventuele afwijkingen tussen de werkelijke en opgegeven circa maten/oppervlakten leiden niet tot enig recht op schadevergoeding. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de inhoud van deze specificaties.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,769
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 454 m²
- Volume in cubic meters
- 527 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls, floor insulation and secondary glazing
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Remeha Tzera 35c (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM Q 7700
- Cadastral map
- Area
- 454 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 205 m² (30.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,260x
Viewed
44x
Saved
5-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





