Sold
Gerard Doustraat 39404 AN AssenVredeveld Noord
€ 219,000 k.k.
- 55 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 24, 2025
- Date of sale
- November 6, 2025
- Term
- 13 days
Description
Dit nette 2-kamerappartement is gelegen op een uitstekende locatie, aan de rand van de stad en nabij het station, met natuur op loopafstand. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met veel lichtinval dankzij het extra zijraam. Aan beide zijden zijn er balkons aanwezig, zodat je altijd in de zon of in de schaduw kunt zitten. Recentelijk is de woning geheel voorzien van hoogwaardige kunststof kozijnen met HR++ glas, wat zorgt voor verbeterde isolatie en energiebesparing. Daarnaast is de spouwmuur van het gehele complex volledig geïsoleerd, waardoor je geniet van optimaal wooncomfort.
Dit appartement wordt geleverd met een compleet nieuwe keuken (inclusief vaatwasser, combimagnetron, koelkast, inductiekookplaat en afzuigkap). Je hebt daarbij de unieke mogelijkheid om zelf de kleur te kiezen en, indien gewenst, te kiezen voor extra verfraaiingen. Zo kun je de keuken helemaal afstemmen op je eigen stijl en woonwensen. Bij de foto’s vind je diverse voorbeelden van de beschikbare kleuren en afwerkingen.
De ligging van de woning is uniek, in een kleinschalig complex. Het stadscentrum van Assen, met alle benodigde voorzieningen zoals supermarkten, winkels, restaurants en culturele voorzieningen, bevindt zich op loopafstand. Ook het station is dichtbij. In het Amelterbos kun je heerlijk wandelen. Door de centrale ligging heb je vanuit dit appartement een goede ontsluiting naar diverse uitvalswegen.
INDELING:
Entree in de hal met meterkast en toilet, lichte woonkamer (ca. 31 m²), gesloten keuken (ca. 5 m²) voorzien van een standaard keukenblok, witgoedaansluiting en toegang tot een van de twee balkons. Vanuit de hal kom je in de slaapkamer (ca. 8 m²) met toegang tot het tweede balkon. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Het toilet is apart en mooi afgewerkt. Waar nu de eetkamer is, was vroeger een tweede slaapkamer; dit kan eventueel weer teruggebracht worden.
EIGEN BERGING:
Op de begane grond is er een ruime eigen berging van maar liefst 12 m², ideaal voor fietsen of opslag.
VERENIGING VAN EIGENAREN:
Het beheer van de VvE wordt verzorgd door een professionele beheerder. De documentatie van de actieve VvE is te vinden op de website van de woning. De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt €147,- per maand (inclusief sparen voor groot onderhoud).
STERKE PUNTEN EN BIJZONDERHEDEN:
- Gemoderniseerd hoekappartement;
- Inclusief een nieuwe keuken naar eigen smaak;
- Recentelijk voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas en spouwmuurisolatie;
- Prima locatie, dicht bij het centrum, het station, Amelterbos en diverse uitvalswegen;
- Groene omgeving en centraal gelegen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 219,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,982
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 147.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1956
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 55 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 173 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline HRC 24 (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ASSEN V 1691
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 147.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,226x
Viewed
16x
Saved
24-10-2025
On Funda
Neighborhood

Vredeveld Noord
Assen- Residents
- 1,860
- Family with children
- 19%
- Avg. asking price / m²
- € 3,418
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




