Sold
Vestesingel 849408 CG AssenKloosterlanen
€ 475,000 k.k.
- 157 m²living area
- 313 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- August 1, 2025
- Date of sale
- August 27, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Aan de brede en groene Vestesingel in de populaire woonwijk Kloosterveen staat deze zonnige en verrassend ruime twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in de kenmerkende jaren ’30 stijl. De woning is in 2001 degelijk gebouwd en heeft een zeer praktische indeling, waardoor je er meteen comfortabel kunt wonen, daarnaast biedt het volop mogelijkheden om er jouw eigen woonwensen te realiseren.
Met maar liefst vijf slaapkamers, een aangebouwde geïsoleerde garage, bijkeuken en een royale oprit biedt deze woning meer dan voldoende ruimte voor gezinnen, thuiswerkers of hobbyisten. De woning is gelegen in een mooi en rustig gedeelte van Kloosterveen, op een ruim perceel van 313 m².
LIGGING
De woning ligt op loopafstand van het modern opgezette winkelcentrum Kloosterveste, waar je onder andere terecht kunt bij de bakker, drogist, supermarkten, gezondheidscentrum en diverse horecagelegenheden. Ook scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer bevinden zich in de directe omgeving.
Liever de natuur in? Dan zijn de Baggelhuizerplas, het Fochteloërveen en andere natuurgebieden binnen handbereik. Het gezellige stadscentrum van Assen is op korte fietsafstand gelegen. Dankzij de gunstige ligging nabij de A28 zijn ook steden als Groningen en Zwolle uitstekend bereikbaar per auto én per trein.
INDELING
Begane grond:
Entree/hal met trapkast en modern toilet met fonteintje. De ruime en lichte woonkamer is gericht op de singelzijde en heeft veel raampartijen, wat zorgt voor een prettige lichtinval. De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een gaskookplaat, oven, vaatwasser en koelkast. Via de schuifpui stap je zo de zonnige achtertuin in.
Aansluitend is er een praktische bijkeuken met witgoedaansluiting, toegang tot de achtertuin en een doorgang naar de volledig geïsoleerde garage. Deze garage is in spouw gebouwd en voorzien van een elektrisch bedienbare sectionaaldeur.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie ruime slaapkamers waarvan twee met openslaande deuren naar een balkon aan de voorzijde. De ruime badkamer is ingericht met een dubbele wastafel, ligbad, aparte douche en een tweede toilet.
Tweede verdieping:
Overloop met afgesloten technische ruimte en twee volwaardige slaapkamers met bergruimte achter de knieschotten.
BUITEN
De zonnige achtertuin is gelegen op het noordoosten, fraai aangelegd en bereikbaar via een afsluitbaar hek langs de garage. De voortuin biedt een royale oprit met ruimte voor meerdere auto’s, daarnaast is er openbare parkeergelegenheid aan de voorzijde van de woning.
De voordelen op een rij:
* Airconditioning op begane grond en eerste verdieping;
* De woning is voorzien van Energielabel A;
* Maar liefst vijf slaapkamers en een bijkeuken;
* Achterom bereikbaar via een afsluitbaar hek langs de garage;
* Gelegen nabij natuurgebieden zoals de Baggelhuizerplas en Fochteloërveen;
* Fietsen naar het stadscentrum van Assen binnen enkele minuten;
* Uitstekende verbinding met de A28 richting Groningen en Zwolle;
* Op loopafstand van het winkelcentrum, scholen, sport en OV.
Zoek je een ruime woning met veel mogelijkheden op een aantrekkelijke locatie? Dan is deze woning zéker een bezichtiging waard!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,025
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 2001-2010
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 157 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 313 m²
- Volume in cubic meters
- 626 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, balanced ventilation system, skylight, optical fibre, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2010
Cadastral data
- ASSEN Q 4779
- Cadastral map
- Area
- 313 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with usufruct
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 143 m² (13.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,729x
Viewed
75x
Saved
1-8-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




