New
Woerdes 1129407 CJ AssenDe Kampen/De Essen
€ 450,000 k.k.
- 176 m²living area
- 230 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherOp een prachtige locatie, omringd door groen.
Description
Op een prachtige locatie, omringd door groen en gelegen aan een rustige straat, staat deze verrassend ruime twee-onder-een-kapwoning met maar liefst 176 m² woonoppervlak. Dankzij de royale opbouw op de garage beschikt de woning over extra leefruimte die perfect geschikt is voor bijvoorbeeld werken aan huis, hobby’s of een groot gezin. De combinatie van ruimte, privacy en de fraaie ligging maakt dit een woning die u zelden tegenkomt.
De woning is door de jaren heen uitgebouwd en praktisch ingedeeld, waardoor er een heerlijk ruim woonhuis is ontstaan met meerdere grote slaapkamers, een aparte werkkamer en volop bergruimte. Daarnaast beschikt de woning over een carport, een ruime oprit en een beschutte tuin met veel privacy. Vanuit de woning en tuin ervaart u een prettig groen uitzicht en een rustige woonomgeving.
INDELING
Begane grond
Entree in de hal met toilet, trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt volop ruimte voor een royale zithoek en eethoek. De open keuken staat in verbinding met de woonkamer en is praktisch ingericht.
Aan de zijkant van de woning bevindt zich een ruime werkkamer, ideaal voor thuiswerken, praktijk aan huis of als extra speel- of hobbyruimte. Tevens is deze kamer te gebruiken als slaapkamer met badkamer ensuite. De voorzieningen voor deze badkamer zijn al aangelegd. Vanuit de werkkamer is tevens de berging bereikbaar met aansluitend een extra berg-/badkamer ruimte. De carport zorgt voor comfortabel parkeren op eigen terrein.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over maar liefst vier ruime slaapkamers. Dankzij de opbouw op de garage zijn hier twee royale extra kamers gerealiseerd, wat de woning bijzonder geschikt maakt voor grotere gezinnen of voor wie behoefte heeft aan extra werk- of hobbyruimte. Eén van de kamers aan de achterzijde beschikt over een fraaie lichtinval en een ruimtelijk karakter.
De badkamer is centraal gelegen en voorzien van een ligbad, toilet en wastafel.
Tweede verdieping
Via een vaste trap is de ruime zolderverdieping bereikbaar. Deze multifunctionele ruimte kan uitstekend dienen als extra slaapkamer, hobbyruimte of bergruimte. Achter de knieschotten bevindt zich bovendien veel praktische bergruimte.
BUITENRUIMTE
De woning ligt op een fraaie en groene locatie met veel privacy. De tuin is beschut aangelegd en biedt meerdere fijne zitplekken om in alle rust van het buitenleven te genieten. Door de volwassen begroeiing en de vrije ligging ervaart u hier een bijzonder prettige woonomgeving. Daarnaast bevindt de woning zich in een rustige straat met voornamelijk bestemmingsverkeer.
Een ideale woning voor wie op zoek is naar veel leefruimte, een groene woonomgeving en een verrassend royale indeling.
Virtueel al te bezichtigen!
Deze woning heeft een unieke eigen website met onder andere een virtuele tour. Druk rechts op 'Download Brochure' en kom alles te weten van de woning en de omgeving!
Toelichting meting gebruiksoppervlakte
De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,557
- Year of construction
- 1983
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- Plot size
- 230 m²
- Volume in cubic meters
- 664 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- TV via cable and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and electric heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- ASSEN X 2337
- Cadastral map
- Area
- 230 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Kampen/De Essen
Assen- Residents
- 1,505
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 2,563
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.