Sold
Dubbelspoor 191567 LG AssendelftParkrijk Noord
€ 400,000 k.k.
- 77 m²living area
- 104 m²plot size
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- July 11, 2025
- Date of sale
- July 25, 2025
- Term
- 14 days
Description
Op loopafstand van treinstation Krommenie-Assendelft, in de kindvriendelijke nieuwbouwwijk Saendelft, staat deze fijne woning met een zonnige tuin, veel lichtinval en twee slaapkamers. Deze goed geïsoleerde, sfeervolle woning met energielabel A kan zomaar jouw nieuwe (t)huis worden!
Ga je met de trein op pad? Er zijn goede ov-verbindingen richting Alkmaar, Zaandam en Amsterdam. Qua scholen is er veel keuze en ook is er BSO in de buurt. In het hart van Saendelft is het winkelcentrum met twee supermarkten, winkels en (afhaal)restaurants. Met de fiets ben je snel in het mooie, oude centrum van Krommenie en in Wormerveer. En ga je met de auto op pad? Het is ongeveer 4,5 kilometer naar de A8, die in verbinding met de A7 en de Ring A10 staat.
Indeling:
Begane grond:
Welkom aan het Dubbelspoor, parkeer je auto en loop naar de voordeur, en vervolgens de hal in. Links zie je de meterkast en rechts is de trap naar de eerste verdieping. De toiletruimte, met een wandcloset en fonteintje, is uitgevoerd in rustige kleuren.
De meer dan 5 meter brede woonkamer heeft veel lichtinval vanaf de zonnige westkant en is voorzien van een ruime bergkast onder de trap. In de woonkamer is genoeg plek voor een grote hoekbank, een eettafel en een tv-meubel. Vanaf de eettafel is het een paar stappen naar de open keuken, met uitzicht naar de rustige straat. De lichte hoekopstelling heeft een houtlook blad en het merendeel van de apparatuur is ingebouwd: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en een combi-oven. Dus zet een koelkast neer, en de housewarming kan beginnen!
Eerste verdieping:
De ruimte op de eerste verdieping is optimaal ingedeeld. Op de overloop zie je vaste kasten boven en naast de trap, en in een berging is plek voor de wasapparatuur. Verder zijn er twee ruime slaapkamers, beide gelegen aan de achterzijde van de woning. Niet alleen de slaapkamers, maar ook de badkamer is van goed formaat. Witte en grijze tegels zijn gecombineerd met modern sanitair en de grote ramen in de voorgevel zorgen voor veel lichtinval. Naast de inloopdouche hangt een wastafelmeubel met spiegelkast, en aan de andere zijde is het toilet.
Tuin:
Bij veel mensen staat een huis met een zonnige tuin hoog op het wensenlijstje. Maar niet iedereen heeft groene vingers… Deze woning heeft de perfecte oplossing, een onderhoudsvriendelijke en ruime tuin op het westen! Je ziet bestrating, kunstgras, houten schuttingen en een houten tuinhuis. Met de fiets ga je zo, via de steeg, naar de openbare weg naar school, werk en de supermarkt.
Bijzonderheden:
- Volle eigendom
- Dak-, spouwmuur- en vloerisolatie
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2011)
- Houten kozijnen met HR-glas
- Buitenschilderwerk uitgevoerd in juni 2023
- Diepe achtertuin (west) met berging en achterom
- Energielabel A
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,195
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 104 m²
- Volume in cubic meters
- 276 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- ASSENDELFT N 5016
- Cadastral map
- Area
- 104 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 54 m² (10.50 metre deep and 5.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,381x
Viewed
40x
Saved
11-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




