New
Bizetstraat 184571 XD AxelKern Axel
€ 214,500 k.k.
- 67 m²living area
- 144 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Thuiskomen in een fijne gezinswoning met zonnige tuin
Deze betaalbare tussenwoning biedt alles wat je nodig hebt voor comfortabel wonen. Met een lichte doorzonwoonkamer, drie slaapkamers, een praktische bergzolder en een zonnige achtertuin op het westen is dit een ideale plek voor starters of gezinnen die op zoek zijn naar een woning met mogelijkheden. De stenen berging en vrije achterom maken het geheel extra praktisch in het dagelijks gebruik.
De woning ligt op een prettige locatie in Axel, op korte afstand van het gezellige centrum. Voor de dagelijkse boodschappen wandel je eenvoudig naar de supermarkt, bakker of slager en op zaterdag geniet je van de levendige weekmarkt. Daarnaast woon je hier in een groene omgeving met volop mogelijkheden om te wandelen en fietsen langs kreken, bossen en oude liniedijken. Ook sport- en verenigingsliefhebbers kunnen hun hart ophalen dankzij het brede aanbod aan activiteiten in en rondom Axel.
Indeling:
Begane grond:
Bij binnenkomst kom je in de hal met toilet, trapkast en trapopgang naar de verdieping. Vanuit hier loop je door naar de lichte doorzonwoonkamer, waar de zithoek zich aan de voorzijde bevindt en de eethoek aan de achterzijde uitzicht biedt op de tuin. Dankzij de grote raampartijen voelt de ruimte prettig licht aan. Aan de achterzijde bevindt zich de keuken, voorzien van inbouwapparatuur en een witgoedaansluiting. Vanuit de keuken is er directe toegang tot de achtertuin.
De achtertuin is gunstig gelegen op het westen, waardoor je hier volop van de middag- en avondzon kunt genieten. Er is voldoende ruimte om een gezellig terras in te richten of heerlijk buiten te zitten tijdens de warmere maanden. Achterin de tuin bevindt zich een stenen berging voor extra opslagruimte en via de vrije achterom is de tuin ook gemakkelijk bereikbaar met bijvoorbeeld fietsen.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers, waarvan één een vaste kast heeft. De kamers zijn praktisch in te delen en daardoor geschikt als slaap-, werk- of hobbyruimte. Eén van de slaapkamers biedt bovendien toegang tot een klein dakterrasje, een fijne plek om even buiten te zitten. De badkamer is compact maar functioneel ingericht en voorzien van een douche en wastafel met -meubel.
Bijzonderheden:
- Energielabel E
- Warm water en verwarming via C.V.-combiketel uit 2014
- Voorzien van kunststof kozijnen met dubbelglas
- Elektrisch bedienbaar rolluik aan de achterzijde
Een fijne woning op een aantrekkelijke locatie, waar je comfortabel kunt wonen met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Een ideale kans voor wie op zoek is naar een betaalbare woning met een zonnige tuin en volop mogelijkheden om er een heerlijk thuis van te maken.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 214,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,201
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 67 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 144 m²
- Volume in cubic meters
- 225 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system, rolldown shutters, flue, and TV via cable
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- AXEL F 1479
- Cadastral map
- Area
- 144 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 87 m² (14.50 metre deep and 6.00 metre wide)
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Kern Axel
Axel- Residents
- 7,145
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 2,750
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.