New
Giessen 32991 RH BarendrechtNoord 4
€ 419,950 k.k.
- 120 m²living area
- 149 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherTussenwoning met veel potentie op een geliefde, centrale locatie!
Description
Altijd al jouw eigen droomwoning willen realiseren op een geliefde, centrale locatie in Barendrecht? Deze tussenwoning biedt jou die mogelijkheid.
Dat deze woning potentie biedt om het tot jouw droomhuis te maken, is in één oogopslag te zien. Toch zetten we een aantal voordelen graag nog even voor je op een rij. De woning ligt zowel aan de voor- als achterzijde autovrij, wat zorgt voor een rustige en kindvriendelijke omgeving. Daarnaast beschik je over een een ruime doorzonwoonkamer en een tuin op het westen, waardoor je in de middag en avond heerlijk tot het laatste moment van de zon kunt genieten. En met vijf (!) slaapkamers is er bovendien volop ruimte om de indeling helemaal af te stemmen op jouw wensen.
En de omgeving? Die is minstens zo fijn! De woning bevindt zich in een rustige en centraal gelegen wijk, met speeltuintjes, scholen en winkels op korte afstand. Even naar Rotterdam of Dordrecht? Via de nabijgelegen uitvalswegen A15, A16 en A29 ben je er snel. Ook het station bevindt zich op loopafstand, ideaal voor wie regelmatig gebruikmaakt van het openbaar vervoer. Voor de dagelijkse voorzieningen zijn er diverse winkels in de directe omgeving en ook de Boons supermarkt ligt op loopafstand, perfect voor de dagelijkse boodschappen.
Benieuwd of dit jouw nieuwe thuis kan zijn? Bel snel naar 0180 -200 000 voor het inplannen van een bezichtiging!
KORTE OMSCHRIJVING:
Wonen, koken, borrelen en gezelligheid
Via de entree heb je direct toegang tot de toiletruimte, de woonkamer en de trap naar de eerste verdieping. Ruimte is er meer dan genoeg op de begane grond. De doorzonwoonkamer strekt zich uit over de volledige lengte van de woning en biedt daarmee volop mogelijkheden om een gezellige zithoek én eetruimte te creëren. Vanuit de keuken bereik je bijkeuken, een fijne ruimte en te gebruiken voor verschillende doeleinden. En tijdens de warme zomermaanden in de tuin eten? Vanuit de bijkeuken loop je zo de fijne achtertuin op het westen in, zodat je favoriete maaltijd in een handomdraai op je tuintafel staat. Genieten geblazen!
Vijf slaapkamers... en: aan de slag met de badkamer!
Dankzij drie slaapkamers op de eerste verdieping en twee slaapkamers op zolder is dit een echte gezinswoning, met volop ruimte. Je kunt ze natuurlijk inrichten als slaapkamer, maar ook als bijvoorbeeld walk-in closet of een werk-/studeerkamer. De keuze is aan jou! En wat dacht je van een royale master bedroom op zolder? De ruimte is er al, het is alleen nog aan jou om er iets moois van te maken.
De badkamer is terug te vinden op de eerste verdieping. De huidige badkamer is voorzien van een ruime douchehoek en een wastafelmeubel. Het tweede toilet is separaat en bereikbaar via de overloop.
Genieten in de achtertuin | Ligging op het westen
De achtertuin is met ca. 60 m2 een heerlijke tuin te noemen. Je kunt met deze tuin echt alle kanten op. Er is volop ruimte voor een comfortabele loungeset om in de zon helemaal tot rust te komen, een sfeervolle eethoek of juist een tuin met veel groen. Dankzij de gunstige ligging op het westen geniet je vanaf de middag tot in de avond van de zon. Dé plek om na een lange dag lekker buiten te zitten en helemaal op te laden. Daarnaast is er een ruime schuur, ideaal voor fietsen, tuinkussens en extra opslag. Je verlaat de tuin via een achterom.
BEKNOPTE INDELING:
Begane grond:
– Entree/hal met toilet en trapopgang;
– Ruime doorzonwoonkamer;
– Open keuken met toegang tot bijkeuken.
Eerste verdieping:
– Overloop;
– Slaapkamer I en II voorzien van kastruimte;
– Slaapkamer III gelegen aan de achterzijde;
– Badkamer voorzien van douchehoek en wastafelmeubel
Tweede verdieping:
– Overloop;
– Slaapkamer IV en V.
Bijzonderheden:
Eengezinswoning gelegen aan een autoluwe straat;
Zeer centrale ligging ten opzichte van het winkelcentrum en het openbaar vervoer;
Achtertuin gelegen op het westen;
Woning recent voorzien van vernieuwde groepenkast;
Woning recent voorzien van nieuwe zonneschermen (zowel voor- als achterkant);
Deze woning wordt verkocht zonder lijst van zaken en vragenlijst;
Bij woningen met een bouwjaar van 2000 of ouder nemen wij een ouderdomsclausule op in de koopovereenkomst, er zal tevens een ‘as is where is’ clausule opgenomen worden;
Verkoper heeft de woning recentelijk nooit bewoond, er zal om deze reden een zgn ‘niet zelf-bewoningsclausule’ in de koopovereenkomst worden opgenomen;
Voorkeur oplevering: in overleg.
Bouwjaar: 1968
Verwarming en warm water: C.V.-ketel
Eigendom: Volledig eigen grond
Beglazing: Dubbele beglazing
Kozijnen: Kunststof kozijnen
Tuin: Westen
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 419,950 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,500
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 149 m²
- Volume in cubic meters
- 421 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- BARENDRECHT D 5205
- Cadastral map
- Area
- 149 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 59 m² (9.96 metre deep and 5.92 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,263x
Viewed
25x
Saved
15-1-2026
On Funda
Neighborhood

Noord 4
Barendrecht- Residents
- 710
- Family with children
- 44%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



