New
Strausslaan 82992 PD BarendrechtNieuweland 1
€ 729,000 k.k.
- 148 m²living area
- 261 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherFijn familiehuis waar licht, privacy en prettige indeling samenkomen!
Description
Strausslaan 8 in Barendrecht. Soms kom je een huis tegen waar alles klopt. De ruimte, de ligging en de sfeer. Deze zeer goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning met een extra grote aangebouwde garage in de populaire woonwijk Nieuweland is zo’n huis. Hier woon je heel plezierig met een diepe zonnige tuin op het westen en het park Nieuweland praktisch om de hoek.
Verkopers aan het woord: 'Na jaren met veel plezier in ons fijne huis te hebben gewoond, staat onze woning klaar voor de nieuwe bewoners die net zo zullen genieten van dit heerlijke plekje als wij'.
Met circa 148 m² woonoppervlakte, een extra ruime garage van circa 30 m², een royale oprit voor zeker twee auto’s en een riant perceel eigen grond van 261 m² biedt deze woning die gebouwd is in 1992 alle ruimte om heel comfortabel te wonen. Echt een fijn familiehuis waar licht, privacy en een prettige indeling samenkomen.
Thuiskomen begint hier
Via de verzorgde voortuin en ruime oprit stap je binnen in de ruime ontvangsthal met garderobe, een praktische bergkast onder de trap en het toilet. Loop je verder, dan kom je in de grote L-woonkamer. Meteen valt op hoe licht en ruim het hier is. De grote raampartijen zorgen voor een mooie lichtinval en geven uitzicht aan de voorzijde. Aan de achterzijde zorgen de schuifpui en het zicht op de tuin voor een fijne verbinding tussen binnen en buiten. Deze woonkamer is een heerlijke plek om te ontspannen met het gezin, rustig te lezen of gezellig met vrienden of familie samen te zijn.
Woonkeuken met uitzicht op de tuin
Aan de achterzijde van de woning ligt de ruime woonkeuken. Deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur en biedt bovendien genoeg plek voor een gezellige eethoek. Terwijl je kookt kijk je uit op de tuin: een fijne plek waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Via de keuken stap je zo de tuin in.
Drie ruime slaapkamers en twee badkamers op de eerste verdieping
Terug in de ontvangsthal leidt de trap je naar de eerste verdieping met een royale overloop die toegang biedt tot drie ruime slaapkamers, waarvan één met een eigen badkamer met douche en vaste wastafel. Door de vrije ligging van de woning hebben alle kamers een prettige lichtinval en een mooi uitzicht. De hoofd-badkamer is uitgevoerd met ligbad, aparte douche, een vaste wastafel (met meubel), toilet en een design-radiator en een afzonderlijke afzuiging.
Twee slaapkamers en of studeerkamers op de tweede verdieping
De tweede verdieping is bereikbaar via een doorlopende vaste trap en kom je op de overloop voorzien van dakkapel met een afzonderlijke ruimte voor de opstelling van de centrale verwarmingsketel. Ook vind je op deze verdieping twee extra slaap- en/of studeerkamers, beide met een Velux-dakraam en één voorzien van een dakkapel. Deze verdieping leent zich ook uitstekend voor een thuiswerkplek of een toffe plek voor opgroeiende kinderen.
Een tuin waar je echt van geniet
De grote achtertuin is een van de grote pluspunten van deze woning. Met een oppervlakte van circa 100 m² en een zeer gunstige zonligging op het westen geniet je hier volop van de late ochtend- middag- en avondzon. De tuin is fraai aangelegd met meerdere terrassen, sierbestrating, groene hagen en volwassen beplanting. Er is volop plek voor een grote eettafel, een loungeset of een barbecue met vrienden. En natuurlijk genoeg ruimte voor kinderen om te spelen. Daarnaast vind je in deze tuin een fraaie overkapping (serre). De tuin ook makkelijk bereikbaar vanuit de garage.
Ruimte voor auto’s en hobby’s
De woning beschikt over een aangebouwde extra ruime garage met wateraansluiting en verwarming middels radiator. Perfect voor het stallen van fietsen, gereedschap of sportspullen. De oprit voor de woning biedt daarnaast plaats aan meerdere auto’s op eigen terrein.
Wonen in Nieuweland: groen, centraal en compleet
De woning ligt in de populaire en groene woonwijk Nieuweland in Barendrecht. Een fijne, rustige woonomgeving waar je alles binnen handbereik hebt. Op korte loop- en fietsafstand vind je het gezellige winkelcentrum Middenbaan met een ruim aanbod aan winkels voor je dagelijkse boodschappen, horeca en overige openbare voorzieningen. Ook theater Het Kruispunt, een bibliotheek en diverse sportfaciliteiten liggen dichtbij. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen, middelbare scholen en kinderdagverblijven in de directe omgeving. Diverse sportclubs en het park Nieuweland ligt op slechts enkele minuten wandelen: ideaal om te spelen, sporten of gewoon even uit te waaien.
Ook natuurliefhebbers zitten hier goed. Op loopafstand ligt het recreatiegebied Zuidpolder, waar je heerlijk kunt wandelen, fietsen of kanoën. Daarnaast liggen het natuurgebied langs de Oude Maas en de Carnisse en Rhoonse Grienden vlakbij.
Perfect bereikbaar
Ook de bereikbaarheid is uitstekend. Met het openbaar vervoer ben je snel in Rotterdam. Het NS-station ligt op korte afstand en brengt je in ongeveer 20 minuten naar het centrum van de stad. Met de auto zit je binnen enkele minuten op de A15, A16 of A29.
Samengevat
Een ruim en zeer goed onderhouden familiehuis, gelegen op een mooie locatie, met veel privacy, een heerlijke tuin en alle voorzieningen in de buurt. Een plek waar je jarenlang met plezier kunt wonen.
We nodigen je van harte uit om de woning zelf te komen bekijken en de sfeer, ruimte en ligging te ervaren. Grote kans dat je niet meer weg wilt.
Extra pluspunten:
• Deze woning is zeer goed geïsoleerd en voorzien van het duurzame energielabel B
• De vloer van de ontvangsthal is afgewerkt met natuursteen
• De vloeren van de woonkamer en keuken zijn afgewerkt met massief eiken parket
• De keuken is voorzien van de volgende inbouw-apparatuur:
o kookplaat
o afzuigkap
o oven
o koelkast
o close-in boiler
• HR-combiketel (Remeha Avanta) vernieuwd in 2016
• Het buitenschilderwerk is in 2021 uitgevoerd
• Aan de achtergevel is een electrisch bedienbaar zonnescherm bevestigd
• Achtertuin voorzien van een wateraansluiting en verlichting
• Ruime achtertuin voorzien van verlichting en overkapping. Wateraansluiting via garage
• Ruime garage is voorzien van een wascombinatie aansluiting en verwarming
• Ruime oprit voor parkeren op eigen terrein voor 2 auto’s.
Oplevering in overleg.
Graag verstrekken wij u nadere informatie en/of verzorgen een vrijblijvende bezichtiging.
Markant NVM Makelaars staat van maandag tot en met zaterdag ook jou voor klaar!
Markant NVM makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij. Aankopen? Schakel dan je eigen NVM-aankoopmakelaar in! Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 729,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,926
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hipped roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 148 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Plot size
- 261 m²
- Volume in cubic meters
- 631 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, toilet, 2 sinks, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- HR-combiketel -Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- BARENDRECHT B 3996
- Cadastral map
- Area
- 261 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 100 m² (10.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
27-3-2026
On Funda
Neighborhood

Nieuweland 1
Barendrecht- Residents
- 1,110
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 4,389
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



