New
Van Duin-akker 192994 BJ BarendrechtVrijheidsakker
€ 950,000 k.k.
- 205 m²living area
- 310 m²plot size
- 6bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherFenomenale, instapklare & luxe woning met garage & parkeergelegenheid
Description
MODERNE, LUXE EN ROYALE HALFVRIJSTAANDE WONING, 6 SLAAPKAMERS, GARAGE, ZONNIGE TUIN OP HET ZUIDOOSTEN
Met trots presenteren wij u deze ruime en stijlvolle halfvrijstaande woning aan de Van Duin-Akker 19 in Barendrecht. Deze woning is modern afgewerkt, uitstekend onderhouden en biedt een zeer royaal wooncomfort. Dankzij de fraaie architectuur, de inpandige garage, zes volwaardige slaapkamers, luxe keuken en badkamer en de fraai aangelegde tuin rondom, geniet u hier van een heerlijk gezinshuis met volop leefruimte. De woning is gelegen in een rustige, kindvriendelijke en groene wijk, met scholen, winkels, sportfaciliteiten en uitvalswegen binnen handbereik.
De woning is de afgelopen jaren grondig gemoderniseerd en voorzien van luxe afwerkingen. Zo is er in 2019 een prachtige keuken geplaatst, is in 2025 de badkamer vernieuwd en beschikt de woning over hoogwaardige vloerafwerking met vloerverwarming, gestucte wanden en plafonds en veel lichtinval. Daarbij zijn de voor-, zij- en achtertuin fraai aangelegd, waardoor u rondom de woning altijd een fijne plek vindt om van de zon te genieten. Kortom: een instapklare woning waar u direct kunt gaan wonen!
De ligging is ideaal: rustig en groen, maar toch zeer centraal in Barendrecht. U bereikt binnen enkele minuten het gezellige centrum, openbaar vervoer (NS-station en busverbindingen), diverse basisscholen en middelbare scholen, sportverenigingen en de uitvalswegen richting Rotterdam, Dordrecht en de omliggende regio. Een uitstekende woonlocatie voor gezinnen die ruimte, comfort en bereikbaarheid weten te waarderen.
Deze woning combineert luxe, comfort en ruimte op een prachtige locatie in Barendrecht. Wij nodigen u van harte uit om deze bijzondere woning zelf te komen ervaren
Indeling
Begane grond:
Via de ruime entree bereikt u de hal met meterkast, trapopgang naar de verdieping(en) en toegang tot de inpandige garage. Tevens bevindt zich hier de moderne, geheel betegelde toiletruimte met luxe afwerking, hangcloset, spotverlichting en een stijlvol hoekfonteintje.
De royale woonkamer is een heerlijke, lichte leefruimte met een groot raam tot de grond en een schuifpui naar de achtertuin. Hier ervaart u direct een ruimtelijk en sfeervol gevoel. Via stoere stalen deuren bereikt u de zijkamer, ideaal in te richten als eetkamer, werkkamer of speelruimte. Deze ruimte heeft eveneens een deur naar de achtertuin.
De open keuken (2019) is uitgevoerd in een dubbele rechte opstelling met natuurstenen aanrechtblad en hoogwaardige inbouwapparatuur. Denk hierbij aan een gasfornuis met dubbele oven, bakplaat en wokbrander, afzuigschouw, Quooker heetwaterkraan, extra spoelbak, combimagnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser. De openslaande deuren naar de voortuin maken dit een bijzonder lichte en praktische ruimte.
De begane grond is afgewerkt met een hoogwaardige pvc-vloer met comfortabele vloerverwarming, gestucte wanden en plafonds.
De inpandige garage is voorzien van verwarming, verlichting, aansluiting voor de wasmachine, spoelbak en een elektrische sectionaaldeur.
De tuin rondom de woning is fraai aangelegd met bestrating, grind, plantenbakken, bomen, vlonders, verlichting en een buitenkraan. Dankzij de ligging op het oosten, zuiden en westen kunt u de hele dag door genieten van de zon. Aan de achterzijde bevindt zich bovendien een elektrisch zonnescherm.
Eerste verdieping:
Overloop met trapopgang en luxe toiletruimte met hangcloset, spotverlichting en hoekfonteintje.
Slaapkamer 1: gelegen aan de zijkant, met Velux dakramen aan de voor- en achterzijde en knieschotbergruimte aan beide zijden.
Slaapkamer 2: gelegen aan de achterzijde.
Slaapkamer 3: gelegen aan de voorzijde.
Slaapkamer 4: eveneens gelegen aan de voorzijde.
De moderne badkamer (2025) is een oase van luxe. Deze is geheel betegeld en voorzien van een zijraam, vloerverwarming, dubbele wastafel met wandmeubel, dubbele spiegelkast, inloopdouche en designradiator.
Tweede verdieping:
Overloop met vaste kast voorzien van aansluiting voor wasmachine en droger, de mechanische ventilatie-unit en de cv-combiketel (Remeha HR, 2023).
Slaapkamer 5: gelegen aan de achterzijde, voorzien van knieschotbergruimte.
Slaapkamer 6: gelegen aan de voorzijde, eveneens voorzien van knieschotbergruimte.
Bijzonderheden
- Moderne, luxe en royale halfvrijstaande woning, instapklaar en uitstekend onderhouden.
- Aangebouwde garage met verwarming, spoelbak en elektrische sectionaaldeur.
- Parkeergelegenheid op eigen terrein.
- Maar liefst zes volwaardige slaapkamers, ideaal voor grote gezinnen of thuiswerken.
- Twee luxe toiletruimtes verdeeld over de eerste en tweede verdieping.
- Luxe badkamer vernieuwd in 2025 en moderne keuken geplaatst in 2019.
- Verwarming en warm water via een HR cv-combiketel (Remeha, 2023).
- Hoogwaardige afwerking;
- Comfortabele vloerverwarming in de badkamer en begane grond;
- Horren aanwezig bij alle te openen ramen.
- Fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin met ligging op het oosten, zuiden en westen, zodat u de hele dag van de zon kunt genieten.
- Elektrisch zonnescherm aan de achterzijde.
- Asking price
- € 950,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,634
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 205 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Plot size
- 310 m²
- Volume in cubic meters
- 797 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 72 m² (13.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Vrijheidsakker
Barendrecht- Residents
- 1,190
- Family with children
- 58%
- Avg. asking price / m²
- € 4,738
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.