Sold
Jonkershof 53772 AG BarneveldVogelbuurt
€ 648,000 k.k.
- 121 m²living area
- 178 m²plot size
- 1bedroom
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 11, 2025
- Date of sale
- February 3, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Instapklare levensloopbestendige twee-onder een-kapwoning aan de rand van het centrum!
Deze prachtige levensloopbestendige twee-onder-een-kapwoning is een waar pareltje, met aan een historisch hofje ontleende architectuur en perfect voor wie op zoek is naar zowel comfort als praktisch gemak. De woning is levensloopbestendig, met een ruime slaapkamer en badkamer op de begane grond. De energiezuinige woning uit 2017 is keurig bijgehouden en biedt veel extra’s zoals een eigen parkeerplek, 6 zonnepanelen, een schuur voor extra opbergruimte en een zonnige tuin op het zuiden. De berging is eenvoudig uit te breiden tot een garage. De woning is rustig gelegen op één van de mooiste hofjes van Barneveld zonder doorgaand verkeer. Door de unieke ligging in het centrum heeft u alle benodigde voorzieningen binnen handbereik, terwijl u geniet van de rust en ruimte van deze goed onderhouden woning met tuin. Supermarkten, winkels, restaurants, het theater en de gezellige weekmarkt zijn op wandelafstand en ook het treinstation en de bushalte zijn vlakbij. Het geheel is gelegen op een perceel van 178 m². Nieuwsgierig geworden? Neem vrijblijvend contact met ons op!
Begane grond:
Entree/hal met keurig toilet met fontein, meterkast, trapkast en trapopgang. Zeer ruime lichte woonkamer die is voorzien van een mooie PVC vloer en openslaande deuren naar de tuin. Een praktische hoekkeuken met diverse inbouwapparatuur zoals inductie kookplaat, afzuigkap, combi magnetron, spoelbak, vaatwasmachine op hoogte en een ruime koel-/ vriescombinatie. Hal met toegang naar de tuin en de riante slaapkamer met een inbouwkastenwand. Ruime badkamer ensuite met wasmeubel, inloopdouche, toilet, een werkblad met bovenkasten en aansluiting voor wasmachine en wasdroger. De gehele begane grond beschikt over vloerverwarming.
Eerste verdieping:
Eerste verdieping: Een vrij indeelbare grote open ruimte met een tal van mogelijkheden! Denk bijvoorbeeld aan een logeerkamer, hobbyruimte of werkkamer (of alle drie!). Een extra badkamer behoort eventueel ook tot de mogelijkheden. De eerste verdieping heeft veel lichtinval door een raam met uitzicht op de Jonkershof en een Velux dakraam.
Tuin:
De tuin is gelegen op het zuiden wat zorgt voor veel zonlicht gedurende de dag. Vanuit de tuin is de schuur te bereiken. Liever een garage? De schuur is eenvoudig te verlengen. De gezellige tuin biedt ruimte om heerlijk in de tuin te zitten en door het elektrisch bedienbare zonnescherm ook een aangename plek in de schaduw. De tuin is ook voorzien van een extra buitenberging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 648,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,355
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2017
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 121 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 178 m²
- Volume in cubic meters
- 504 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- BARNEVELD G 8065
- Cadastral map
- Area
- 178 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and side garden
- Side garden
- 53 m² (7.34 metre deep and 7.26 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,468x
Viewed
21x
Saved
11-1-2025
On Funda
Neighborhood

Vogelbuurt
Barneveld- Residents
- 970
- Family with children
- 27%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




