Heerenweg 57-041768 BH BarsingerhornBarsingerhorn (woonkern)
€ 299,000 k.k.
- 88 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherVerrassend ruim appartement met een eigen tuin met vrij uitzicht!
Description
Vanafprijs: € 299.000,- k.k.
Met een vanafprijs wordt bedoeld dat u vanaf dit bedrag kunt bieden op deze woning. Lagere biedingen worden dan ook niet geaccepteerd. Bij een traditionele verkoop wordt gewerkt met een vraagprijs.
Bij een vraagprijs wordt juist vaak een lager bod dan de vraagprijs uitgebracht.
Verrassend ruim appartement met een heerlijke eigen tuin met vrij uitzicht. In het landelijke Barsingerhorn staat het authentieke appartementencomplex ‘t Anker. Het complex bestaat uit 14 zeer verschillende appartementen en meerdere gezamenlijke ruimtes, zoals een klassiek entree met postvakken en een wasruimte. Ook buitenruimtes zoals parkeerterrein en tuinen zijn gemeenschappelijk. Het terrein is te bereiken via de brug over de Mient. Het hoofdgebouw is oorspronkelijk gebouwd als voorziening voor ouderen in 1870 en de laagbouw ernaast is in de jaren '60 bijgebouwd met datzelfde doel. Tegenwoordig worden de 14 koopappartementen bewoond door allerlei verschillende mensen die samen een actieve en zelfstandige VVE vormen. Er is een grote gemeenschappelijke tuin met borders, grote oude bomen en een speelhuisje en schommel voor de kleinsten. Het appartement op 57-04 vind je in de laagbouw aan de westzijde van het terrein. Het dak is in 2016 vernieuwd en geïsoleerd en biedt dankzij goed onderhoud jarenlang zorgeloos wooncomfort. Bij het appartement hoort een eigen tuin op het noordwesten met een tuinschuurtje. Zomeravonden zijn hier heerlijk. De ondergaande zon en het vrije uitzicht maken het een idyllische plek. Het appartement heeft alle kenmerken van een eengezinswoning, ligt op de begane grond en heeft op de verdieping drie slaapkamers en een werk-/bergruimte. De eigen tuin met overkapping voor fietsen en de tuinberging met openslaande deuren en zitruimte maken het plaatje af. En dat uitzicht! Barsingerhorn is een lintdorp met ongeveer 1000 inwoners vlak bij Schagen met alle voorzieningen die je nodig hebt. Samen met het nabijgelegen Kolhorn is er een levendig verenigingsleven voor sport en cultuur en ook scholen zijn in de buurt te vinden. Amsterdam is zowel met de auto als de trein binnen een uur bereikbaar. Ook richting Friesland is er een goede verbinding. Wil je graag zomeravonden in je eigen tuin met uitzicht over het land, een knusse woonkamer en genoeg plek voor het hele gezin... Zie jij jezelf hier al wonen? Neem dan vandaag nog contact op. Wie weet is dit jouw nieuwe thuis!
Bouwjaar: 1958, perceeloppervlakte van de tuin 65 m², gebruiksoppervlakte wonen ca. 88 m², externe bergruimte ca. 8 m² en inhoud ca. 278 m³.
Indeling:
Over de galerij, via een vlonderterras met fietsschuurtje, stap je de hal binnen met meteropstelling (5 groepen + 2 x aardlekschakelaar). Genoeg ruimte voor jassen, schoenen en laarzen van een heel gezin. Aansluitend kom je in de leefruimte bestaande uit een open keuken en een lichte woonkamer met een geïsoleerde houten vloer en fantastisch vrij uitzicht over het weiland. De keuken heeft alle basisbenodigdheden zoals een 5 pits gaskookplaat, afzuigkap en inbouwoven. Via de bijkeuken met tegelvloer en ruimte voor witgoed kom je bij de ruime en volledig betegelde badkamer. De badkamer heeft een royaal hoekbad, een designradiator, praktische opbergvakken een wastafel en een separate inloopdouche. De separate toiletruimte is voorzien van een fontein en vind je naast de badkamer.
Verdieping:
Vanuit de hal met kastruimte brengt de trapopgang je naar de overloop met dakraam. De bovenverdieping is vergroot door een ruime en goed geïsoleerde dakkapel. Er zijn drie slaapkamers waarvan twee van ruim formaat en één kleine slaapkamer. De kleine slaapkamer is ingericht met een hoogslaper met daaronder veel kastruimte. Een werkhoek met kasten voorziet ook boven in genoeg bergruimte. De gehele bovenverdieping is voorzien van comfortabele airconditioning en het dakkapel is uitgerust met elektrisch bedienbare zonwering. Twee slaapkamers hebben fantastisch vrij uitzicht over de weilanden.
Tuin:
Naast de galerij vind je een overkapping voor fietsen en een houten vlonder. Bij het appartement hoort een tuin op het noordwesten met tuinschuurtje. Deze tuin is niet gemeenschappelijk maar eigen grond. De tuinberging heeft royale tuindeuren. Een gazon maakt dat hier naar hartenlust gespeeld kan worden. De zomeravonden zijn hier heerlijk. De ondergaande zon en het vrije uitzicht maken het een idyllische plek.
- VvE bijdrage (servicekosten) circa € 80,00 per maand, voorschot water bedraagt € 40,00 per maand.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 299,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,398
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 80.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 278 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight and passive ventilation system
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit combi HR (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- BARSINGERHORN F 215
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BARSINGERHORN F 215
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BARSINGERHORN F 271
- Cadastral map
Exterior space
- Location
- Unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 65 m² (8.05 metre deep and 8.05 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 80.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,987x
Viewed
60x
Saved
8-1-2026
On Funda
Neighborhood

Barsingerhorn (woonkern)
Barsingerhorn- Residents
- 665
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,675
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




