Sold
- 130 m²living area
- 246 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- July 3, 2025
- Date of sale
- July 30, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze moderne, uitgebouwde woning is gelegen aan de rand van de woonwijk “De Voorbeemd”, nabij vernieuwde speelweide en natuurgebied. De woning is voorzien van een mooie, uitgebouwde lichte living met extra tuinkamer, moderne keuken, luxe badkamer, 3 slaapkamers op de 1e verdieping en een ruime 2e verdieping met zolderkamer. De tuin is fraai aangelegd en voorzien van gazon, sierbestrating, fraaie overkapping, houten tuinhuis, inpandige garage en eigen oprit.
Inhoud 519 m³
Gebruiksoppervlakte wonen 130 m²
Energielabel B
Bouwjaar 1987
Perceeloppervlakte 246 m²
Aanvaarding in overleg
BIJZONDERHEDEN
• Deze moderne woning is instapklaar!
• In 2024 is de woning geschilderd.
• In 2022 zijn er 12 zonnepanelen geplaatst.
• Er is een airco aanwezig op de verdieping.
• Binnen 1 minuut ben je in het buitengebied waar je prachtig kunt wandelen.
• De woning is gelegen in een kindvriendelijke woonomgeving, aan een vernieuwde speeltuin en vrij uitzicht aan de achterzijde.
BEGANE GROND
Middels entree toegang tot de hal. De hal is voorzien van meterkast met 10 groepen + 2 aardlekschakelaars + glasvezelaansluiting.
De moderne, ruime woonkamer met houten vloer, stucwerk wandafwerking en een fijn schuurwerkplafond. De woonkamer heeft een sfeervolle gashaard en praktische trapkast. In de zithoek bevindt zich een sfeervolle gashaard.
In 2024 is er een aanbouw gerealiseerd welke prima te gebruiken is als speel-/werkkamer. De ruimte heeft middels een schuifpui direct toegang tot de tuin. De aanbouw is voorzien van een fraaie grote lichtstraat, inbouwspots en pvc vloer.
Ruime open keuken met extra diep composiet werkblad, inductiekookplaat, RVS afzuigschouw, RVS spoelbak, vaatwasser en diverse lades met soft close.
Aan de andere zijde bevindt zich een groot inbouwmeubel met oven, koelkast en inbouwkasten. Middels een royale schuifpui en loopdeur toegang tot de tuin. De keuken heeft diverse inbouwspots en toegang tot de garage.
De inpandige garage heeft openslaande deuren, diverse inbouwkasten en een schuifkastenwand met opstelling cv-combiketel merk Nefit, bouwjaar 2001 en aansluitingen witgoedapparatuur.
Middels een portaal is de trapopgang naar de 1e verdieping te bereiken alsmede een toiletruimte. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een wandcloset en fonteintje.
1E VERDIEPING
De overloop geeft toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn allen voorzien van een dakkapel, laminaatvloeren, behangwanden en spuitwerk plafonds.
De moderne badkamer is voorzien van een ligbad met thermostaatkraan, ruime inloopdouche met regendouche, handdouche, thermostaatkraan, wandcloset, dubbele vaste wastafel in meubel, verwarmde spiegel, elektrische vloerverwarming en designradiator. Ook hier is een dakkapel aanwezig.
2E VERDIEPING
Middels een vaste trap is een voorzolder te bereiken. Hier is de airconditioning (2023) geplaatst. Voorzolder met dakraam en bergkast. De ruime zolderkamer heeft een groot dakraam, radiator en bergruimte achter knieschotten. De ruimte is multifunctioneel te gebruiken.
TUIN + OVERKAPPING
De zonnige achtertuin is gericht op het noordoosten. De tuin is voorzien van fraaie sierbestrating, bloemenborder met vaste beplanting en gazon.
In 2024 is er een prachtige overkapping gerealiseerd met inbouwspots en houtkachel (kan worden overgenomen).
TUINHUIS
Tevens is er een houten tuinhuis (type blokhut) met elektra en een pergola aanwezig in de tuin.
De woning is aan de achterzijde geheel vrijgelegen en grenst aan een royale speelweide. In de nabijheid van de woning bevindt zich een fraai wandelgebied.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 480,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,692
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 246 m²
- Volume in cubic meters
- 519 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2001, in ownership)
Cadastral data
- BEEK EN DONK B 1882
- Cadastral map
- Area
- 246 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 84 m² (11.50 metre deep and 7.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,880x
Viewed
69x
Saved
3-7-2025
On Funda
Neighborhood

Donk
Beek en Donk- Residents
- 3,600
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 3,565
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




