New
Frans Erensstraat 156191 BR Beek (LI)Beek
€ 180,000 k.k.
- 72 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherStarters opgelet! Twee slaapkamer appartement met berging in Beek!
Description
Starters opgelet! Op een goede locatie in Beek tegenover een plantsoen, ligt dit appartement met twee slaapkamers op de eerste woonlaag én royale berging in souterrain.
Bezichtigingen kunnen alleen gepland worden met starters!
Voorwaarden (tot 6 weken na publicatie):
- Sociale of economische binding met de gemeente Beek waar de woning te koop staat (momenteel wonen en/of werken);
- Jonger dan 40 jaar;
- Nog nooit eerder woningeigenaar geweest en thuiswonend is of gehuurd woont.
Wij laten deze voormalige huurwoning van woningstichting ZOwonen graag aan u zien. U kunt contact opnemen met ons kantoor in Beek voor het maken van een bezichtigingsafspraak (046-4374340 /
Algemeen:
Bouwjaar: 1965
Gebruiksoppervlakte wonen: 72 m²
Externe bergruimte: 20 m²
Aanvaarding: in overleg
Energielabel: B
VvE-bijdrage: €304,98
Voorzieningen:
Elektriciteit: vernieuwde meterkast met 4 automaten en 1 aardlekschakelaar
Kozijnen: hardhout
Isolatie: HR++ beglazing
Installaties:
Centrale verwarming: cv-ketel Remeha (2022. eigendom)
Warm water voorziening: via c.v. combiketel
Indeling:
• Souterrain
In het souterrain bevindt zich een ruime privéberging van circa 20 m², ideaal voor het stallen van fietsen, opslag van seizoensspullen of hobbygebruik.
• Begane grond
Verzorgde gezamenlijke entree voorzien van intercominstallatie, brievenbussen en trappenhuis. Het complex beschikt niet over een lift.
• 1e verdieping
Binnenkomst vindt plaats in de hal met vernieuwde groepenkast, praktische bergkast met aansluitingen voor wasapparatuur en een half betegelde toiletruimte met fonteintje.
De ruime woonkamer profiteert van een prettige lichtinval en vormt een fijne leefruimte met voldoende plaats voor een gezellige zit- en eethoek. Zowel de woonkamer als de keuken bieden toegang tot het balkon aan de voorzijde van het complex.
Aansluitend ligt de gesloten keuken met deels betegelde wanden en aanrechtblok. Op het balkon bevindt zich tevens een separate bergkast met wandopstelling cv-combiketel.
Vanuit de keuken is de geheel betegelde badkamer bereikbaar, ingericht met een douche en wastafel. Verder beschikt het appartement over twee slaapkamers, ideaal als slaap-, werk- of hobbyruimte.
Daarnaast is het appartement voorzien van hardhouten kozijnen met HR++ beglazing.
Er is een vereniging van eigenaren en de servicekosten bedragen momenteel € 305,- per maand (o.a. opstalverzekering, klein reparatie onderhoud, tuinonderhoud en reservering groot onderhoud).
Ligging:
Het appartement is gelegen in een rustige en kindvriendelijke omgeving, tegenover een plantsoen/groenvoorziening. Aan de straatzijde zijn voldoende openbare parkeerplekken. De perfecte plek voor starters die rust zoeken, maar toch dichtbij alle voorzieningen willen wonen.
Het centrum van Beek bevindt zich op loopafstand met cafés, restaurants en andere lokale voorzieningen binnen handbereik. In de directe omgeving zijn verder onder andere sportgelegenheden, basisschool, supermarkt, tankstations en winkelcentrum Makado gelegen, wat de dagelijkse leefomgeving compleet maakt.
De dichtstbijzijnde bushalte is gelegen op 5 minuten loopafstand. Het treinstation Beek-Elsloo is te bereiken op 5 minuten fietsafstand. Daarnaast is er een goede aansluiting naar de A76 en A2, waardoor Maastricht, Heerlen, Duitsland én België snel bereikbaar zijn.
In de nabijheid zijn diverse wandel- en fietsgebieden gelegen rondom de Maas, het Kelmonderbos en het park met vijver rondom Kasteel Genbroek.
Bijzonderheden:
Deze woning is eigendom van ZOwonen te Sittard, waarbij ZOwonen samen met Aelmans-Driessens Makelaars u graag een kans op de woningmarkt biedt om een woning aan te kunnen kopen.
ZOwonen bewoners/huurders en starters krijgen de eerste 6 weken voorrang in het verkooptraject. Een ZOwonen bewoner/huurder betreft een huurder met een lopend ZOwonen-huurcontract zonder huurachterstand. Een starter wordt daarbij gedefinieerd als iemand die een sociale of economische binding met de betreffende Gemeente (Beek-Spaubeek) heeft waar de woning te koop staat, jonger dan 40 jaar, nooit eerder woningeigenaar is geweest, en thuiswonend is of gehuurd woont.
Deze woning is dan ook nadrukkelijk enkel bestemd voor eigen gebruik en niet voor o.a. beleggings- en/of verhuurdoeleinden dan wel doorverkoop. In dezen wordt in de koopovereenkomst een antispeculatiebeding opgenomen.
Verdere bijzonderheden:
- er zijn mogelijk asbesthoudende materialen verwerkt in verkochte gelet op het bouwjaar;
- de mogelijkheid tot een bouwkundige inspectie in verband met de aansprakelijkheidsclausule;
- energieprestatiecertificaat, asbestinventarisatie en bouwkundig rapport worden toegevoegd aan de koopovereenkomst evenals alle VvE documenten.
Inlichtingen:
Indien u meer wilt weten over het object of een bezichtiging wilt aanvragen, kunt u contact opnemen met ons kantoor te Beek.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle maten zijn bij benadering weergegeven. Deze aanbieding mag slechts worden gezien als een uitnodiging tot bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 180,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,500
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 304.98 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Volume in cubic meters
- 218 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- B
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- BEEK G 2141
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 304.98 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,241x
Viewed
14x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Beek
Beek (LI)- Residents
- 3,605
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 2,925
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




