New
Raadhuisstraat 226191 KB Beek (LI)Beek
€ 442,000 v.o.n.
- 100 m²living area
- 2bedrooms
Eye-catcherModern en energiezuinig wonen in hartje Beek – ca. 100 m²!
Description
Bent u op zoek naar een modern, energiezuinig appartement in het centrum van Beek? Aan de Raadhuisstraat worden in een voormalig winkelpand 2 appartementen gerealiseerd met eigen buitenruimte, parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage en externe berging.
Wilt u meer weten? Wij heten u van harte welkom op ons kantoor in Beek, om u meer te vertellen over de woonmogelijkheden aan de Raadhuisstraat. Mail of bel ons (046-4374340) voor het maken van een afspraak.
Algemeen:
Bouwjaar: 1991 (BAG) - volledige renovatie in 2026
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 100 m²
Aanvaarding: in overleg
Energielabel: wordt aangeleverd ten tijde van oplevering
Voorzieningen:
Elektriciteit: vernieuwde en moderne groepenkast
Kozijnen: kunststof
Isolatie: HR+++ beglazing
Installaties:
Centrale verwarming: vloerverwarming i.c.m. luchtwarmtepomp
Warm water voorziening: middels warmtepomp
Overig: WTW installatie + oplaadpaal elektrische auto (Peblar Home)+ accupakket (FOX ESS 18,6 kW)
Indeling:
• Begane grond
Entree/hal aan de Raadhuisstraat met toegang tot het toilet en de woonkamer met open keuken. De keuken beschikt over een moderne aanbouwkeuken met kookeiland en apparatenwand met inbouwapparatuur, te weten: inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, Quooker-kraan, koelkast, vrieskast, vaatwasser en combioven. Het werkblad is uitgevoerd in graniet. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de zithoek met uitzicht op het gemeentehuis van Beek. De woonkamer en open keuken zijn gezamenlijk circa 44 m².
Middels een tussenhal zijn de badkamer, slaapkamer alsook de witgoedruimte bereikbaar. De tussenhal is tevens te gebruiken als werk-/hobbyruimte alsook 2e slaapkamer. De slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van het appartement en beschikt over uitzicht op de achtergelegen patiotuin.
De badkamer en het toilet zijn tot aan het plafond betegeld en beschikken over een doorlopende pvc-vloer, gelijk aan de overige woonruimtes van het appartement. De badkamer beschikt over een ruime inloopdouche met regendouche, elektrische badkamerradiator, zwevend toilet en wastafel met meubel.
• Parkeergarage en berging:
In de onder het complex gelegen parkeergarage bevindt zich een parkeerplaats behorende bij het appartement. De laadpaal van Peblar Home wordt op de eigen parkeerplaats gemonteerd. Aan de achterzijde van het appartement cq. complex wordt tevens een separate technische ruimte voor de warmtepomp gerealiseerd.
Terras:
Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich een patiotuin (ca. 52 m²) met houten tuinberging. De buitenruimte is vanuit de werk-/hobbyruimte bereikbaar.
Ligging:
De Raadhuisstraat is gelegen op een centrale locatie in Beek (Limburg), met diverse voorzieningen op korte afstand. Supermarkten, winkels, scholen en horecagelegenheden bevinden zich in de directe omgeving, wat zorgt voor een praktisch en aangenaam woonklimaat. Ook sportfaciliteiten en het gezellige dorpscentrum zijn eenvoudig bereikbaar.
De bereikbaarheid is uitstekend. Dankzij de gunstige ligging nabij de A2 en A76 zijn steden als Maastricht, Sittard-Geleen en Heerlen snel bereikbaar. Daarnaast beschikt Beek over goede busverbindingen en een treinstation in de omgeving, waardoor ook het openbaar vervoer goed vertegenwoordigd is.
Naast het dagelijkse gemak biedt de omgeving volop mogelijkheden voor ontspanning en recreatie. Diverse wandel- en fietsroutes, groene parkzones en natuurgebieden in het Zuid-Limburgse landschap liggen binnen handbereik. Hierdoor wordt wonen aan de Raadhuisstraat gekenmerkt door een aantrekkelijke combinatie van bereikbaarheid, voorzieningen en een groene leefomgeving.
Kadastrale gegevens:
Het perceel is kadastraal bekend als gemeente Beek, sectie B, nummer 7334, appartementsrechten A28 (appartement) en A24 (parkeerplaats).
Inlichtingen:
Indien u meer wilt weten over het object of een bezichtiging wilt aanvragen, kunt u contact opnemen met ons kantoor te Voerendaal.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. De impressies laten zien hoe de moderne woonruimtes, keuken en badkamer harmonieus samen kunnen gaan. De technische omschrijving geeft een exacte beschrijving van de afwerking van het appartement.
Alle maten zijn bij benadering weergegeven. Deze aanbieding mag slechts worden gezien als een uitnodiging tot een afspraak op ons kantoor.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 442,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,420
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 262.51 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Volume in cubic meters
- 265 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Insulation
- Energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Beek
Beek (LI)- Residents
- 3,605
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 2,925
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.