New
Reeënbergweg 107361 GR BeekbergenBosgebied Beekbergen-Zuid
€ 1,985,000 k.k.
- 204 m²living area
- 14,980 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherUnieke plek! Landhuis op prachtig perceel met zwembad.
Description
Op een unieke locatie op de Veluwe, tussen Loenen en Beekbergen en grenzend aan natuurgebied De Reeënberg, bevindt zich het exclusieve landgoed “De Berg”. Verscholen in het groen, omringd door rust, privacy en uitgestrekte bossen, ligt dit karaktervolle landhuis op een perceel van circa 15.000 m² eigen grond. Dankzij de centrale ligging nabij de belangrijkste uitvalswegen combineert deze bijzondere plek optimaal wooncomfort met uitstekende bereikbaarheid.
Via een imposante toegangspoort en een lange oprijlaan door het bos bereikt u het landhuis, waar direct de sfeer van luxe, rust en allure voelbaar is. Oorspronkelijk gebouwd in 1936 als buitenverblijf en in de loop der jaren volledig uitgebouwd en gemoderniseerd, is het uitgegroeid tot een royaal landhuis met een warme, stijlvolle uitstraling.
De woning onderscheidt zich door de harmonieuze combinatie van klassieke charme, moderne luxe en hoogwaardige voorzieningen. Grote raampartijen en fraaie zichtlijnen naar de bostuin zorgen overal voor een sterke verbinding met de natuur. Reeën, eekhoorns en ander wild laten zich hier regelmatig zien, wat het wonen op deze locatie een unieke beleving met volledige privacy geeft.
“De Berg” biedt een woonbeleving die zelden wordt gevonden: volledig vrij gelegen midden in de natuur, maar tegelijkertijd uitstekend bereikbaar. Binnen enkele minuten bereikt u de uitvalswegen richting de Randstad, Arnhem, Apeldoorn en Deventer.
Daarnaast bevinden zich diverse natuurgebieden, waaronder Nationaal Park De Hoge Veluwe, de Loenermark en de Posbank, op korte afstand. Ook voor liefhebbers van golf, wandelen, fietsen en buitenleven is dit een absolute toplocatie.
Een karaktervol en exclusief landgoed waar rust, privacy, natuur en luxe samenkomen op één van de mooiste locaties van de Veluwe.
INDELING:
BEGANE GROND
De leefruimte op de begane grond is royaal opgezet en staat volledig in het teken van comfort, sfeer en verbinding met de natuur. De woonkamer met imposante open haard vormt een warme en stijlvolle centrale plek in huis, met meerdere zitgedeeltes en grote raampartijen.
Aansluitend bevindt zich de serre, een heerlijke plek waar elk seizoen optimaal beleefd wordt. Dankzij de ligging en het vrije uitzicht over het groen is dit zonder twijfel één van de meest sfeervolle ruimtes van het huis. Zowel de woonkamer als de serre zijn voorzien van vloerverwarming.
KEUKEN
De open keuken combineert functionaliteit met karakter en is ingericht met hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een gasfornuis met dubbele oven, steamer en diverse Siemens apparatuur. De keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en is ontworpen voor zowel dagelijks gebruik als uitgebreid koken en ontvangen.
EERSTE VERDIEPING
De verdieping is volledig gerenoveerd/gemoderniseerd (2024) en beschikt over een masterbedroom met luxe badkamer, voorzien van een vrijstaand bad, brede wastafel, ruime inloopdouche en vloerverwarming.
Daarnaast bevinden zich op deze verdieping nog twee comfortabele slaapkamers: (sportkamer) en gastenkamer welk voorzien is van een eigen inloopdouche met wastafel. Ook bevindt zich op de eerste verdieping een separaat toilet. De indeling biedt volop ruimte voor gezin, gasten of werken aan huis.
ZOLDER
De zolderverdieping biedt veel praktische bergruimte en heeft het de mogelijkheden om de witgoed apparatuur aan te sluiten.
SOUTERRAIN (KELDER)
Een unieke toevoeging aan het landgoed is de volledig ingerichte Engelse pub, gesitueerd onder het royale zonneterras (119 m2). Deze sfeervolle ruimte is perfect voor gezellige avonden met familie en vrienden. De pub beschikt over diverse professionele voorzieningen, waaronder een tapinstallatie, koelingen, vaatwasser, podium en comfort: gedeeltelijke vloerverwarming en centraal een gezellige gashaard.
BUITENLEVEN
Rondom het landhuis ligt een prachtig aangelegde bostuin die naadloos overloopt in het omliggende bosperceel. Verschillende terrassen creëren op elk moment van de dag een plek in zon of schaduw, volledig omgeven door rust en privacy.
Het verwarmde buitenzwembad wordt gevoed met eigen bronwater en is uitgerust met een automatisch reinigingssysteem.
BIJGEBOUWEN
Op het terrein bevinden zich twee garages met rieten kap, een multifunctionele werkruimte, een ruime overkapping. Het geheel is praktisch ingericht en sluit perfect aan bij het karakter en de omvang van het landgoed.
TECHNIEK & COMFORT
Het landgoed beschikt over diverse hoogwaardige installaties die bijdragen aan comfort, duurzaamheid en gebruiksgemak. Onder meer aanwezig zijn:
- Centrale verwarming Nefit CW 6 bouwjaar 2025
- Uitgebreid vloerverwarmingssysteem
- Eigen bronwaterinstallatie voorziet onder andere de tuin, vijvers en het zwembad van water en draagt bij aan het efficiënte beheer van het terrein.
- Volautomatische zwembadinstallatie verwarmt door warmtepomp
- Woonoppervlakte 204 vierkante meter dit is exclusief 119 vierkante meter souterrain voorzien van complete bar, gashaard, technische ruimte, bergruimte en kantoor.
- Dubbele garage met elektrische deuren. Op dit moment zijn er 4 parkeerplaatsen op het terrein gecreëerd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,985,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 9,730
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Country house, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1934
- Type of roof
- Combination roof covered with cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 204 m²
- Other space inside the building
- 130 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 43 m²
- Plot size
- 14,980 m²
- Volume in cubic meters
- 1,105 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, 2 walk-in showers, bath, underfloor heating, 2 washstands, and sink
- Number of stories
- 3 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, CCTV security camera system, optical fibre, mechanical ventilation, and swimming pool
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heaters, fireplace and complete floor heating
- CH boiler
- Nefit CW-6 (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- BEEKBERGEN B 3191
- Cadastral map
- Area
- 5,110 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BEEKBERGEN B 3200
- Cadastral map
- Area
- 4,860 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BEEKBERGEN B 3201
- Cadastral map
- Area
- 5,010 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Parking place and detached wooden garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property