Eye-catcherNetjes onderhouden vrijstaande woning met ruime carport en tuin
Description
Welkom aan de Hoofdstraat 181 te Beerta, waar een unieke kans op u wacht! Deze vrijstaande woning, gelegen op een perceel van 500 m² met eigen oprit en carport, is gelegen op slechts enkele autominuten vanaf snelweg A7, maar ook slechts op enkele fietsminuten van o.a. de supermarkt of de basisschool in Beerta.
Als u de woning betreedt komt u in de hal met meterkast en vaste trap naar de eerste verdieping. Vanuit de hal komt u in de dichte keuken, de keuken heeft een grootte van ca. 15 m² en heeft een laminaat vloer. De keuken is v.v. een vaatwasser, oven, gaskookplaat en afzuigkap. Via de keuken kunt u naar de kelder van ca. 9 m² en de woonkamer. De L-vormige woonkamer heeft een grootte van 26 m² en is v.v. een erker, gashaard en laminaat vloer.
Vanuit de achter-hal kunt u naar verschillende vertrekken van de woning, zoals het toilet, de badkamer, slaapkamer, berging en wasruimte. De badkamer is v.v. een douche en wastafelmeubel. De slaapkamer heeft een grootte van 14,5 m² en vanuit hier kunt u naar de serre, ook vanuit de wasruimte kunt u naar de serre. De serre heeft een grootte van 11 m².
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een ruime carport van ca. 50 m², hier kunt u meerdere auto's droog houden.
Op de eerste verdieping is een ruime overloop met een kastenwand en twee slaapkamers. De slaapkamers hebben een grootte van 8 & 9 m². De zolder heeft een grootte van 20 m².
De woning is gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen, dubbel glas & triple glas, ook is de woning voorzien van 12 zonnepanelen en kunststof dakgoten.
De tuin is gelegen op het noordwesten en heeft veel groen.
Indeling:
Begane grond: Hal, meterkast, woonkamer, keuken, achter-hal, badkamer, toilet, slaapkamer, berging, wasruimte, serre.
Eerste verdieping: overloop met kastenwand, twee slaapkamers.
Zolder
Bijzonderheden:
- Woning heeft een ruime carport;
- Woning is v.v. 12 zonnepanelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 295,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,565
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1920
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
115 m²
Other space inside the building
20 m²
Exterior space attached to the building
48 m²
Plot size
500 m²
Volume in cubic meters
350 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and washstand
Number of stories
2 stories, an attic, and a basement
Facilities
Solar panels
Energy
Energy label
D
Insulation
Triple glazed and mostly double glazed
Heating
CH boiler, gas heater and gas heaters
Hot water
CH boiler
CH boiler
Vaillant (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)