Jokwei 89244 CV BeetsterzwaagBeetsterzwaag-Merkelân
€ 545,000 k.k.
- 173 m²living area
- 730 m²plot size
- 5bedrooms
- Fenergy label
Eye-catcherVrijstaand wonen in fraaie woonomgeving! Slaap en badkamer beneden.
Description
In de meest fraaie woonomgeving in Beetsterzwaag, in de omgeving It Merkelan/Jokwei ligt dit vrijstaand woonhuis met aanbouw en garage op een ruime kavel grond. De plek is prachtig en vrij en op loopafstand van bos en de voorzieningen in de dorpskern. Het huis heeft drie slaapkamers beneden en werken of een praktijk aan huis is ook een optie.
De woning is sober en er is nog wel wat te doen, maar dit huis en deze locatie is een kans voor iemand, die houdt van het dorp en zijn omgeving. Dus kom kijken en laat je fantasie de vrije loop. Het pand en de plek zijn het meer dan waard om er weer iets hedendaags van te maken.
De indeling is als volgt:
Entree, ruime hal, toilet met fontein, garderobe en een kleine zitbank/wachtruimte. Werkkamer aan huis aan de straat. Er is vanuit de entree een tussengang met daar aansluitend twee slaapkamers en een badkamer met inloopdouche en wastafel. Hier is ook de afgesloten trapopgang naar de verdieping en een kastenwand.
De woonkamer is L-vormig met een aanbouw die later is gerealiseerd en waardoor extra veel leefruimte is ontstaan. Het maakt het ook speels. Je kunt het zien als extra woonruimte, of juist een werk/lees/speelhoek, of ruimte voor de vleugel. In de woonkamer bevindt zich een strak vormgegeven haardpartij. Achter is ook een tuindeur naar terras. De keuken is aangrenzend. Deze ruimte heeft en deur naar de hal en een deur naar de bijkeuken en deur naar de tuin.
Op de verdieping is veel verkeersruimte en bergruimte en daarnaast zijn er nog twee grote slaapkamers.
De garage staat los van de woning en heeft een lange oprit.
De tuin is besloten en op het zonnige zuiden. Het geeft veel privacy. De woning is met recht een blij huis door het vele glas en de royale lichtinval.
Beetsterzwaag:
Beetsterzwaag is een chique, bosrijk dorp in Friesland (gemeente Opsterland) met ca. 3.500 inwoners, vaak het 'Wassenaar van het Noorden' genoemd vanwege de adellijke historie. Het staat bekend om de monumentale panden aan de hoofdstraat, uitgestrekte landgoederen zoals Lauswolt, hoogwaardige horeca, kunstgaleries en een rustige, groene omgeving. Het dorp is omgeven door bosrijke natuurgebieden, en het nabijgelegen Beekdal Koningsdiep, ideaal voor wandelen en fietsen. Er is een divers aanbod aan sfeervolle restaurants, cafés en gespecialiseerde winkels. Het dorp heeft een sterke reputatie op het gebied van kunst, met diverse galerieën.
Ontsluiting. De ontsluiting naar de A7, de snelweg richting Groningen Heerenveen en de randstad is prima. Beetsterzwaag grenst aan de A7.
Alle informatie is te vinden op noorderlichtmakelaars.nl/aanbod/
Wilt u eerst een preview van dit object? Dat kan! Zowel op Funda als op onze eigen website staat naast gewone en 360º foto’s ook een video.
In de koopovereenkomst zal de niet bewoning- asbest en ouderdomsclausule worden opgenomen.
De verkoop is in opdracht van een familie die niet uit eigen woonervaring kan vertellen.
Om die reden wordt "as is where is" verkocht wat betekent dat verkopers geen enkele garantie kunnen geven.
Een vragenlijst en een lijst roerende zaken is daarom ook niet beschikbaar.
Tot slot:
Deze presentatie is met zorg samengesteld. Desondanks kunnen aan deze presentatie geen rechten worden ontleend en aanvaardt de makelaar of zijn opdrachtgever geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid of onjuistheid van de in deze presentatie verstrekte informatie. Mocht deze presentatie of andere verstrekte informatie vragen oproepen, dan nodigen wij je van harte uit deze onder onze aandacht te brengen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 545,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,150
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 173 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- External storage space
- 23 m²
- Plot size
- 730 m²
- Volume in cubic meters
- 649 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Gas water heater
- CH boiler
- Nefit Ecomline (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)
Cadastral data
- BEESTERZWAAG B 2387
- Cadastral map
- Area
- 730 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in wooded surroundings
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
10,431x
Viewed
91x
Saved
17-2-2026
On Funda
Neighborhood

Beetsterzwaag-Merkelân
Beetsterzwaag- Residents
- 690
- Family with children
- 24%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



