New
Molenakkers 85571 LD BergeijkJeruzalem
€ 769,000 k.k.
- 136 m²living area
- 485 m²plot size
- 3bedrooms
- A+++energy label
Eye-catcherLuxe vrijstaand wonen met diepe tuin in centrum Bergeijk - Label A+++
Description
Wauw! Deze volledig gerenoveerde, vrijstaande woning op een absolute A-locatie in het centrum van Bergeijk is tot in perfectie en met luxe afgewerkt. Zeer energiezuinig met Energielabel A+++ dankzij de 34 zonnepanelen, een luchtwarmtepomp, drie keer airconditioning en vloerverwarming op de begane grond. De woning is volledig geïsoleerd. De strakke stucwerk afwerking van zowel binnen als buiten, kunststof ramen en kozijnen met triple glas en hoogwaardige materialen zorgen voor een exclusieve uitstraling. De diepe achtertuin op het noordwesten en de ruime oprit maken het geheel compleet. De voormalige garage is omgebouwd tot multifunctionele ruimte met wijnkelder, ideaal als kantoor, speelkamer of levensloopbestendige slaap- en badkamer, waardoor het gebruiksoppervlak van de woning 160 m2 bedraagt.
Highlights:
• Luxe vrijstaande woning in hartje centrum Bergeijk
• 160 m2 gebruiksoppervlak (incl. garage die nu dient als multifunctionele ruimte)
• Volledig gerenoveerd en verduurzaamd in de afgelopen drie jaar
• Energielabel A+++; Luchtwarmtepomp, WTW-installatie, 34 zonnepanelen en airconditioning (gasloze woning)
• Vloerverwarming op de begane grond
• De woning is volledig voorzien van stucwerk, zowel binnen als buiten
• Kunststof ramen en kozijnen met HR+++ beglazing en dak vernieuwd en geïsoleerd
• Volledig vernieuwde elektra
• Luxe leefkeuken met hoogwaardige inbouwapparatuur
• Multifunctionele ruimte met wijnkelder
• Mogelijkheid voor slapen en badkamer op de begane grond
• Diepe achtertuin op het noordwesten
• Eigen ruime oprit en vrije achterom
Indeling
Begane grond
Via de ontvangsthal met meterkast bereikt u via moderne taatsdeuren de sfeervolle living aan de voorzijde van de woning en de keuken aan de achterzijde. De living beschikt over fraaie inbouwkasten, een stijlvolle waterdamphaard en een strak weggewerkte tv-wand.
Aansluitend bevindt zich de open leefkeuken met eetkamer. De moderne keuken is voorzien van diverse hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, oven, wijnklimaatkast en een Bora inductiekookplaat. De keuken geeft ook toegang tot de provisiekast. In de eetkamer zorgt de aanwezige airconditioning voor extra comfort. De gehele begane grond is voorzien van stucwerk wanden en plafond.
Via een portaal bereikt u via eveneens een taatsdeur het volledig betegelde toilet met wandcloset en fonteintje. Vanuit hier is tevens de tuin toegankelijk evenals de multifunctionele ruimte en de bijkeuken met aansluitingen voor wasapparatuur. Hier bevinden zich eveneens de warmtepomp (Airwell), het boilervat en een tweede meterkast.
De voormalige garage is momenteel ingericht als multifunctionele ruimte en biedt volop mogelijkheden, zoals een kantoor aan huis, speelkamer, hobbyruimte of slaapkamer met badkamer op de begane grond. Vanuit deze ruimte is tevens toegang tot de bijzondere ondergrondse wijnkelder.
Eerste verdieping
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de luxe badkamer.
De royale hoofdslaapkamer beschikt over een ruime dressing, tv-aansluiting en airconditioning. De tweede slaapkamer kenmerkt zich door de fraaie raampartij en beschikt eveneens over airconditioning. De tweede slaapkamer geeft toegang tot het balkon. Daarnaast is er een derde slaapkamer aanwezig.
De stijlvolle luxe badkamer is uitgerust met een ligbad, inloopdouche, wandcloset, dubbele wastafel met badkamermeubel, inbouwkranen en een elektrische designradiator.
De gehele verdieping is afgewerkt met nette vloeren, strak gestucte wanden en plafonds en inbouwspots.
Tweede verdieping
Middels een vlizotrap is de praktische bergzolder bereikbaar. Ideaal voor extra opslagruimte. Het dak is volledig vernieuwd en geïsoleerd.
Exterieur
De diepe achtertuin op het noordwesten is verzorgd aangelegd met meerdere terrassen en een gazon, waardoor er altijd een fijne plek in de zon of schaduw te vinden is. Daarnaast beschikt de woning over een vrije achterom en een ruime oprit aan de voorzijde.
De voortuin is ook fraai aangelegd en is voorzien van een ruime oprit voor het parkeren van twee auto’s.
Algemene informatie
Deze woning is zeer luxe afgewerkt en is een unieke kans om hier te wonen in het centrum van Bergeijk. De woning heeft een moderne en hoogwaardige uitstraling dankzij het strakke stucwerk en de onderhoudsvriendelijke kunststof ramen en kozijnen.
Het Energielabel is A+++. De woning is volledig geïsoleerd. Het bouwjaar van de woning is 1930. In 2023 t/m 2026 is de woning volledig gerenoveerd.
Het gebruiksoppervlak bedraagt 160 m2, waarvan ca. 136 m2 officieel als gebruiksoppervlak wonen, en de inhoud bedraagt 638 m3. Het perceel is 485 m2.
Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen dient de koper, binnen 6 weken na het tot stand komen van de overeenkomst, een schriftelijke bankgarantie te doen stellen c.q. een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom.
Aan onvolkomenheden in de tekst kunnen geen rechten worden ontleend. Alle aanbiedingen zijn vrijblijvend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 769,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,654
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 36 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Plot size
- 485 m²
- Volume in cubic meters
- 638 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Partial floor heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- BERGEIJK D 4267
- Cadastral map
- Area
- 485 m²
- Back garden
- 210 m² (21.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,172x
Viewed
29x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Jeruzalem
Bergeijk- Residents
- 1,500
- Family with children